Skocz do zawartości


g386

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: g386


GTX 980 G1 problem

Płyta to dell 088dt1 (wg. Cpuz) a RAM 1600 MHz jakiś skhynx. Tak jest napisane na kości. Zrobiłem reset BIOS. Bat wyciagnalem na prawie godzinę. Potem zrobiłem reset CMOS i nadal nic. Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu TapatalkaDo czasu wymiany karty wszystko działało. Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka

GTX 980 G1 problem

Witam wszystkichKupilem sobie niedawno gigabyte gtx 980 g1 gaming. Jakoze jest ona trochę spora karta to kupilem jeszcze obudowę coolermaster advanced iii 690. Poprzekladalem wszystko, wlaczam PC i czarny ekran. Wyciagam kartę, wsadzam stara i tez nic. Podlaczam się pod zintegrowana i nadal nic. Kabel jest dobry, monitor też bo sprawdzalem. Karta chyba tez dobra bo świeci i wiatraki kręcą się....

Jaka płyta pod i5 4460

WitamProszę o pomoc w wyborze płyty pod procesor jak wyżej. Oprócz tego mam GTX 980 g1, 8 GB RAM 1600 MHz, corsair 750w. Budżet na plyte to ok. 300 zl. Jakaś na 2/3 miesiące, potem będę wymieniał na lepsza. Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu TapatalkaDobrze jakby była w atx.

GTX 980 G1 problem

Płyta to dell 088dt1 (wg. Cpuz) a RAM 1600 MHz jakiś skhynx. Tak jest napisane na kości. Zrobiłem reset BIOS. Bat wyciagnalem na prawie godzinę. Potem zrobiłem reset CMOS i nadal nic. Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka

GTX 980 G1 problem

Witam wszystkichKupilem sobie niedawno gigabyte gtx 980 g1 gaming. Jakoze jest ona trochę spora karta to kupilem jeszcze obudowę coolermaster advanced iii 690. Poprzekladalem wszystko, wlaczam PC i czarny ekran. Wyciagam kartę, wsadzam stara i tez nic. Podlaczam się pod zintegrowana i nadal nic. Kabel jest dobry, monitor też bo sprawdzalem. Karta chyba tez dobra bo świeci i wiatraki kręcą się....