Skocz do zawartości


g3258

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: g3258


[1600] Dobór części komputera do CS:GO

Np taki: - Płyta główna MSI H81M-P33, H81, DualDDR3-1600, SATA3, DVI, mATX (H81M-P33) - Procesor Intel G3258, socket LGA1150, 64bit, 3.2 GHz, 53W, cache 3MB, BOX (BX80646G3258) - Pamięć GoodRam DDR3 PLAY 4096MB PC1866 GY1866D364L9A/4G - Dysk Seagate Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache...

POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1000zł do 11000zł [STYCZEN 2015]

LISTA POLECANYCH ZESTAWÓW KOMPUTEROWYCH W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHprzygotował:  jackassOstatnia aktualizacja - 01.2016Zestawy przystosowane są główne dla graczy, lecz sprawdzą się w innych zastosowaniach - dom/biuro, multimedia itp Wszystkie części są odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe podzespoły, bez żadnych No-Name....

Komputer z możliwością rozbudowy

WitamPotrzebuje radyPadł mi laptop po 10 Latach i potrzebuje na szybko tani i w miare dobry komputer części używane mam miesiąc  max na złożenie go. Oczywiście dalsza rozbudowa + OC Procesora Cena Około 1000-/+zł Obudowie Mam Zastanawiam się nad ;-INTEL PENTIUM G3258 ;+ Potem Oc czy jest sens ładować się w niego czy może coś innego...

problem obrazu ?

Witam, nie wiem jak dokonca nazwac problem, ktory wystepuje u mnie. Podczas korzystania z jakis "gierek" po jakims czasie obraz wywala na wzor pionowych paskow, wczesniej nic takiego nigdy nie mialo miejsca, gdy pojawi sie ta usterka jedynie co pomaga to wylaczenie komputera i ponowne wlaczenie, restart nie dziala tak jak i zreszta klawiatura, dioda sygnalizujace prace pada rowniez gasnie.Dla...

Intel Pentium G3258 nie wstaje po OC

Witajcie serdecznie, posiadam taki problem: próbuję podkręcić powyższy CPU, po podniesieniu taktowania o minimalne 100mHz komputer nie reaguje. Tj. w momencie próby odpalenia windowsa, nie ukazuje się chociażby magiczny napis zapraszamy, tylko od razu wali reset i następnie próbuje uruchomić urządzenie naprawiania błędów systemowych.  na początku myślałem, że jest to wina...

Komp Się sam resetuję Pomocy!

Witajcie. 3 i ostatnia próba napisania tego posta. Pozostałe 2 zakończyły się resetem PC w połowie i przy końcu pisania. Więc szybciutko. Komp się sam resetuje. Temperatury jak najbardziej w normie nie przeciązony( bo przecież pisanie posta nie może go aż tak przeciążać.) Dobra sprzęt składany roczek temu prze zemnie nie jestem laikiem mam pojęcie ale tego nie ogarniam....

Komp Się sam resetuję Pomocy!

Witajcie. 3 i ostatnia próba napisania tego posta. Pozostałe 2 zakończyły się resetem PC w połowie i przy końcu pisania. Więc szybciutko. Komp się sam resetuje. Temperatury jak najbardziej w normie nie przeciązony( bo przecież pisanie posta nie może go aż tak przeciążać.) Dobra sprzęt składany roczek temu prze zemnie nie jestem laikiem mam pojęcie ale tego nie ogarniam....

Upgrade komputera 1100zł

Witam mam zamiar w te wakacie zrobić sobie mały upgradzik komputera aktualnie posiadam:Plyta głuwna: asus h81-Gamer Procesor : intel pentium g3258 podkręcony na 4.6Ghz Chłodzenie procesora: spartan pro he925 (push&pull)zasilacz: lepa 450w 80plus bronsKarta graficzna: Evga gtx750ti (wersja sc)dysk twardy: 500 gb seagatessd: 120 gb (nie...

Nowy komputer

Nowy za 600 to raczej cienko chyba że coś w stylu Intel Pentium G3240/G3258 do tego płyta MSI H81M P33 i 4GB ram. Z używanych to np i5 2400 + płyta i ram.

Tani, (nie)budżetowy PC z możliwością rozbudowy.

Niestety G3258 odpada(przepraszam za podwójny post, nie doczytałem posta kolegi), dlatego w opcji dla mnie będą tylko w/w CPU. Teraz pytanie czy decydować się na 1155 czy na 1150? Na start dużej różnicy w cenie chyba nie będzie? I odrazu prosiłbym o polecenie mi do tego jakiejś dobrej MOBO, z możliwością OC w przyszłośći.Proszęzerknąc na w/w przezemnie...

Tani, (nie)budżetowy PC z możliwością rozbudowy.

AMD i AM3+ nie jest godne polecenia bo to wymarła podstawka a i procesory już swoje lata mają w dodatku są prądożerne. Z drugiej strony funduszy zbraknie na nowego intela ale na poczekanie można wziąć coś w stylu intel Pentium G3258 do tego tania płyta i 4GB pamięci + oczywiście HDD i zasilacz. Z grafiki możesz zrezygnować bo będziesz miał zintegrowaną.Do...

Jaka karta i zasilacz do posiadanego zestawu?

Potrzebuję dobrać kartę graficzną oraz zasilacz do podzespołów poniżej.Budżet bardzo ograniczony więc chyba raczej używki,max 400zł.Co do karty to wybrałem kilka modeli,która z nich będzie najwydajniejsza?1.MSI Radeon HD6850 1GB DDR5 CYCLONE2.GIGABYTE GTX560 OC 1GB3.GIGABYTE RADEON HD 7770 1GB4.Gigabyte GTX 560 Ti 1GB5.Gigabyte GeForce GT 730, 2GB GDDR56.MSI RADEON R7 240 2GD37.Gigabyte Radeon...

Ram 1600mhz pracuje jako 1400mhz

Witam,moj sprzet Pentium g3258 3.2 podkrecony do 4.2Pallit Nvidia gtx750 tiRam Crucial ddr3 1600mhz cl11Gigabyte ga-b85-d2vCorsair vs 550W biosie nie moge ustawic wyzszej wartosci.na 100% nie ma opcji XMP.prosze o porady

Pentium G3258, CS:GO, MSI DS B1

Sprzedaje Pentiuma G3258, znanego jako diabeł do podkręcania. Mój wyciąga przy 1,29v 4,5GHz przy H81M-P33. Cena 230zł + kw (allegro oczywiście lub przelew jak wygodniej dla cb)   Gwarancja od stycznia :) http://allegro.pl/show_item.php?item=5838760301Myszka MSI DS B1 Interceptor Gaming Mouse - z LPG od MSI cena 59zł nowa nieotwierani...
  • Giełda
  • napisane 03 12 2015 19:59
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3590