Skocz do zawartości


f500

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: f500


problem z dzwiekiem

witam zainstalowalem win xp w laptopie compaq presario f500 pobralem stery ze strony http://forums1.itrc.hp.com/service/f...dTypeId=321957 noi zaczalem instalowac wszytko poszlo ok ale dzwiek nie chce sie zainstalowac wywala blad "brak urzadzenia oblsugiwanego przez ten sterownik" poczytalem troche na necie m.in...
  • Archiwum
  • napisane 28 05 2007 18:09
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 956

Laptop - wybór Satellite a200, a300

Dzięki za szybką odpowiedź .Jednak mam zamiar pozostać przy Windowsie, nie znam Ubuntu . Poluję na tego pierwszego co podałem. Jednak jak tak sobie przeglądam allegro, aż kipi od tych laptopów myślę że znajdzie się coś solidnego.Skoro macie ochotę pomóc to podawajcie linki z jakimiś konkretami znalazłem jeszcze coś...

Polskie menu Samsung i LG

Do ściągnięcia za darmo (rapidshare) u nas na stronie gsmpl.comw sekcji do pobrania znajdziecie archiwa spakowane pliki potrzebne do wgrania oprogramowania z językiem polski w Wasze telefony.Paczki zawierają zarówno flashery (programy do flashowania telefonów) jak i firmware, to jest pliki z oprogramowaniem pod dany model. LINK: http://gsmpl.com/index.php?id=Do_Pobraniaaktualnie do pobrania...

Logi - Dziwne zjawiska

okey już biorę się do pracy ...---------------------------------oto logi:OTL & exstrasOTL logfile created on: 2010-03-02 20:13:51 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.1.32.0 Folder = C:\Documents and Settings\hary\Moje dokumenty\PobieranieWindows XP Home Edition Dodatek Service Pack 3 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version...

Problem z laptopem presario F500

Witam A więc zacznę od początku .Dostałam laptopa presario F500 z systemem Vista, ale niestety tak mnie drażnił ten system ze postanowiłam zmienić go na poczciwego xp . I wszystko było dobrze do momentu aż nie przeinstalowałam. Otóż pierwszy problem zaczął się gdy zaczęłam szukać sterowników do Geforce 6100 bo taka karta jest w laptopie.Próbowałam...
  • Archiwum
  • napisane 21 09 2008 18:14
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 1254