Skocz do zawartości


f 250

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: f 250


Aorus B450 Elite + Crucial Ballistix RGB 3200 @ 3600

Witam serdecznie!Może na początek parametry PC:Proc - AMD Ryzen 3 3100 (NO OC)Mobo - Gigabyte B450 Aorus ElitePamięć - crucial ballistix rgb ddr4 3200Zasilacz - Corsair CV550Dysk twardy - PNY XLR CS3030 250gb + Seageate 2TB + WD 1TBGraf - Zotac 1050Ti (jeszcze ze starego PC - co byście polecali do tego PC do 1500zł?)Wszystko upchane w obudowie Corsair...
  • Pamięci RAM
  • napisane 21 06 2020 12:19
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1093

[2000] Internet, multimedia

Dzień dobry,Dla mojego taty szykuję zestaw komputerowy głównie do przeglądania internetu i oglądania filmów.Zestaw powinien być wydajny do powyższych zastosowań, cichy i tani. Co moglibyście doradzić?Rozważałem takie komponenty:* płyta główna - MSI B150I GAMING PRO AC - 420zł* procesor - Intel Core I3-6100 2x3,7GHz - 499zł* pamięć - tutaj nadal nie wiem czy wybrać 8GB czy...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2018 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Listopad 2018 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2018 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

[zestaw] Ocena kompatybilności

Cześć,proszę o pomoc w ocenie kompatybilności zestawu, który jako laik składam już kilka długich dni. Ostatni komputer składałem kilka lat temu i ponowne wdrożenie się w obecne standardy trochę zajęło.Strona pcpartpicker (konfi -> /user/jatoja88/saved/TBpKZL), z której korzystałem nie wskazała żadnych niezgodności, ale jednak wolę zaufać osobom bardziej doświadczonym. Komputer będzie służyć...

Sprzedam zestaw komputerowy

Witam,Mam do sprzedania taki oto zestawik:Intel CORE I5 2500K 3.3GHz LGA1155 BOX Asrock P67 PRO3 (B3) Intel P67 LGA1155MSI GeForce GTX 560Ti 1024MB Twin Frozr IISeagate Barracuda 500GB SATA3Zasilacz OCZ ZS 550W Obudowa SilentiumPC Brutus 310 Pure BlackSamsung nagrywarka DVD SH-222AB czarna OEM Corsair DDR3 4GB(2x2GB) 1333MHz Value...
  • Giełda
  • napisane 07 11 2014 01:23
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1228

Ranking polecanych laptopów 2023 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Styczeń 2023 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na styczeń 2023 r, które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Zasilacz do zestawu.

Witam.Czy Fortron FSP 455-60PAF będzie wystarczający do mojego zestawu w starej technologi?Czy jeśli zmienię w przyszłości procesor na Core 2 Quad to ten zasilacz da radę z moim zestawem? Zestaw:Gigabyte ga-ep35-ds3Core 2 Duo 2x3,33ghzRadeon HD 57702x2gb + 2gb + 1gb RAM DDR2 800mhz500gb sata250gb sata160gb ataNagrywarka sata supermulti Z góry...

Ranking laptopów. Jaki laptop kupić? Czerwiec 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Czerwiec 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na czerwiec 2022 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Ranking polecanych laptopów 2020 r

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Kwiecień 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na kwiecień 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Luty 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na luty 2022 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

Ranking polecanych laptopów i Ultrabooków 2020 r

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Listopad 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na...

[Sprzedam] Dysk zewnętrzny , e-papierosy i gry

Witam Mam na sprzedaż takie okazy jak :Fifa 13 i 14 wersja ps3 używane w dobrym stanie w komplecie za 50złZestaw 2x e papieros EGO CE5 1300 mAh (używane) z ładowarką cena 50zł za całośćWD My Passport Ultra niebieski 1TB USB 3.0 uruchomiony tylko w celu rozruchowym na gwarancji cena 250złZdjęcia , pytania na prv Ceny do minimalnych negocjacji
  • Giełda
  • napisane 29 10 2014 13:11
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3926

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Kwiecień 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Kwiecień 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na kwiecień 2022 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Ranking laptopów. Co warto kupić? Grudzień 2020 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Grudzień 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na grudzień 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na...