Skocz do zawartości


e system 4213 sterowniki

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: e system 4213 sterowniki


Logi - csrss.exe - włam na facebooka

Witam.Od jakiegoś czasu podczas logowania się na moje konto na fb zauważyłem że ktoś wyłącza mi czat.Nikt oprócz mnie nie zna mojego hasła. W ustawieniach konta pojawiają się dodatkowe logowania.Zauważyłem w procesach dziwny jak dla mnie proces - csrss.exeProszę o sprawdzenie moich logów z OTL. Myśle że coś oprócz csrss sie znajdzie jeszcze Z góry dziękuję OTL.txtOTL logfile created on:...

Wirus, który się odnawia

Rezultaty skanu uzupełniającego Farbar Recovery Scan Tool (x64) Wersja: 09-08-2017Uruchomiony przez user (10-08-2017 20:26:45)Uruchomiony z C:\Users\user\Documents\DownloadsWindows 7 Home Premium Service Pack 1 (X64) (2017-01-18 10:39:57)Tryb startu: Normal============================================================================== Konta użytkowników:...

Spadki wydajności przy GTA V (FiveM) duże spadki FPS.

Witam, w marcu 2020 roku postanowiłem wrócić do gry właśnie w GTA RP wtedy też FPS mi jakoś nie przeszkadzały z tego co pamiętam miałem 30-40 FPS czyli dość mało, ale jakoś mi to nie przeszkadzało grałem tak z miesiąc wtedy już czułem te lekkie przycinki postanowiłem, że musze dokupić troszkę więcej RAMU kupiłem wtedy HyperX Fury 2x4Gb 1866mhz i dodatkowo sformatować go. Przez...

Komputer nie uruchamia się

WitamMam problem z komputerem. Wczoraj podczas próby uruchomienia starszej wersji systemu(xp, bo mam 2 systemy zainstalowane) włączyło się skanowanie dysku D i zaczęło się kasowanie plików – „usuwanie segmentu rekordów oddzielonego pliku” więc zrestartowałem komputer aby nie utracić danych (a nie było innej...
  • Windows Vista
  • napisane 18 11 2014 21:55
  • Odpowiedzi: 9
  • Wyświetlenia: 21135

Dzwięk i obraz karty graficznej

Witam. Z góry przepraszam jeżeli wybrałem zły dział co do mojego problemu i proszę o przeniesienie lub nakierowanie dokładnej lokalizacji zawarcia postu. A teraz przejdę do mojego problemu, mianowicie wczoraj zmieniałem dysk w moim komputerze z dysku twardego na dysk SSD i dokonałem wyczyszczenia całej skrzynki sprężonym powietrzem. Szybkie postawienie ...
  • Karty graficzne
  • napisane 13 01 2021 14:17
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1331

Lista ciekawych programów.

Don’t Sleep. Aplikacja zapobiega zamknięciu systemu, zrestartowaniu,Hibernacji, wylogowania się, blokuje wygaszacza ekranu.Jest to istotnie jak używamy starsze programy. W10Privaty to gratka dla tych, którzy chcą zachować prywatność w systemieWindows. Program działa tylko na Windows 10 i do pełnej...
  • Oprogramowanie
  • napisane 11 07 2019 17:59
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 2033

Błąd podczas instalacji Windows7

Witam, mam mały problem w sumie to mnie o dziwo przerosło.Wujek przyjechał z niemiec i dał mi laptopa by coś zobaczyć bo strasznie wolno chodził, więc ja spróbowałem zrobić co się dało na początek CCleaner, potem zauważyłem że nie ma antywirusa  więc zainstalowałem avg przeskanowałem ( ponad 500 zagrożeń ) Dałem usuń wszystko i laptop przestał działać cały windows się posypał, więc ja nic...
  • Windows 7
  • napisane 29 07 2014 19:17
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 6019

Brak bootmgr

Witam.Miałem dziś bsod'a i po ponownym uruchomieniu komputera wystąpił błąd braku bootmgr. No więc zrobiłem po kolei szukając odpowiedzi w internecie: Odpaliłem instalator windows i uruchomiłem opcję napraw systemPo tym zaczeło wyszukiwać mi systemów, nic nie znalazło ale wykryło błąd startowy

Tnące się filmiki w przeglądarce m.in youtube

Witam, tak jak w temacie tną mi się wszystkie filmiki oglądane przez przeglądarkę np. youtube, facebook. Kończą mi się już pomysły jak sobie z tym poradzić. Sformatowałem partycję C: zainstalowałem Windows 7 przeskanowałem cały dysk Bitdefenderem potem kasperskim i nic nie pomaga. Te same objawy miałem na Windows Xp. Próbowałem z różnymi przeglądarkami, różnymi wersjami adobe,...

Karta graficzna Jej działanie

Hey mam pytanie ponieważ nie wiem czy jest to problem karty graficznej, ponieważ nie wiem na jakiej zasadzie ma ona działać. Moja karta graficzna to radeon HD 8650g+ hd8670m o mocy Core Clock975 MHzMemory Clock800 MHz Lecz w grze wykorzytsuje on jedynie Date        , GPU Core Clock [MHz] , GPU Memory Clock [MHz] ,2017-01-22 19:40:31 ,      ...

Sprzedam ASUS Zenfone 4 + ASUS VivoBook - Zestaw

Witam serdecznie. http://allegro.pl/asus-zenfone-4-asus-vivobook-zestaw-i5794191329.html Na aukcji oferuję zestaw ASUS. Gdyby kogoś interesował sam telefon lub sam laptop, to proszę pytać w prywatnej wiadomości. Cena: 1850 zł za cały zestaw W skład zestawu wchodzą: 1. Podkładka A4-Tech (X7-200MP).2. Mysz ASUS UX300 (90-XB2P00MU00000-).3. Torba ASUS...
  • Giełda
  • napisane 20 11 2015 17:36
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 2055

komputer nie rozpoznaje gamepada Logitech F710

Zainstalowany system: Windows 7/64.Po formatowaniu dysku i ponownej instalacji systemu chciałem zainstalować (wcześniej działający na komputerze) gamepad Logitecha F710. Teoretycznie (tak pisze Logitech) po podłączeniu pada system powinien go rozpoznać i zainstalować właściwe...

Batalia ze sterownikami ATI. Labirynt.

Link do biosu karty: http://speedy.sh/7ZEjk/Pitcairn.romSprawa wygląda tak:Zachciało mi się aktualizacji sterowników, więc pobrałem, zainstalowałem i wpadłem w pułapkę, pieprzony labirynt. Pomóżcie mi z niego wyjść.Deinstalację przeprowadzam wszytkimi możliwymi siłami (opis niżej), udaje mi się pozbyć wszystkiego co związane z ATI/AMD. Podchodzę do...
  • Karty graficzne
  • napisane 12 09 2015 12:31
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2586

Pogaduchy

Mam prawie nowy komputer oraz system Windows 7, po instalacji systemu komp z dyskiem twardym SSD śmigał jak perszing.Po pewnym czasie zrobiłem aktualizację jak instrukcja nakazuje i co?.Komputer zwolnił, nie znacznie ale zwolnił, po pewnym czasie okazało się że M$ w gumę leci i namawiając do aktualizacji wtrynia...