Skocz do zawartości


darmowe ściąganie simloka z tel sagem my 411x

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: darmowe ściąganie simloka z tel sagem my 411x


Darmowy gps w nokii 5800

Witam chciałbym się zapytać odnośnie możliwości darmowego użytkowania gps w mojej nokii. Proszę o podpowiedzenie mi jak należy go ustawić aby nie ściągał opłaty. Z góry dziękujęNa stronie nokii jest oprogramowanie do ściągania map na telefon, instalujesz z komputera podłączonego...

UWAGA ! Zanim napiszesz przeczytaj ten temat !

UWAGA !!Bardzo prosze o nie pisanie w dziale SAGEM próśb o darmowy unlock tych telefonów.Niestety telefony SAGEM nie odblokujemy samemu w domu !!!
  • Simlock Sagem
  • napisane 08 03 2011 16:48
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 24620

simlok nokia 6103

Kod odblokowujący Twój telefon: #pw+857751672517072+1# IMEI: 353631014049584 Model: Nokia 6103 Operator: OrangeInstrukcja ściągania blokady:1. Usuń kartę SIM z aparatu,2. Wpisz wygenerowany kod,By uzyskać 'p' kliknij '*' 3 razy, a 'w' kliknij '*' 4 razy.Nie zapomnij usunąć...
  • Simlock Nokia
  • napisane 19 03 2007 11:17
  • Odpowiedzi: 528
  • Wyświetlenia: 246597

Simlock LG KS360

Witam,LG KS360, kupiony w Anglii w Orange. Poszukuje darmowego programu lub innego sposobu na zdjęcie simlocka z tego telefonu.Pozdrawiam też szukam taniego sposobu na zdjęcie simloka z tego modelu (orange kupiony w Polsce). Może ktoś zlituje się...
  • Simlock LG
  • napisane 11 10 2008 22:10
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 16616

Simlock LG KC550

Witam!Znalazłem kilka ogłoszeń dotyczących ściągania simloków z tel. LG (zdalnie za pomocą kodów), tak więc prawie pewne jest (jeśli te ogłoszenia nie są od jakiśch naciągaczy!) że można ściągnąć Simlock bez tzw. Box'ów Czy ktoś wie jak to zrobić? Gdzie znaleźć...
  • Simlock LG
  • napisane 05 09 2008 12:30
  • Odpowiedzi: 5
  • Wyświetlenia: 14317

Simlock LG KC550

Witam!Znalazłem kilka ogłoszeń dotyczących ściągania simloków z tel. LG (zdalnie za pomocą kodów), tak więc prawie pewne jest (jeśli te ogłoszenia nie są od jakiśch naciągaczy!) że można ściągnąć Simlock bez tzw. Box'ów Czy ktoś wie jak to zrobić? Gdzie znaleźć...
  • Simlock LG
  • napisane 05 09 2008 12:30
  • Odpowiedzi: 5
  • Wyświetlenia: 14317

Simlock do Sagem my400V

Wie ktoś może ja ściągnąć simloka z telefonu Sagem my 400V. Z góry dzienki za pomoc.
  • Simlock Sagem
  • napisane 25 11 2007 17:29
  • Odpowiedzi: 9
  • Wyświetlenia: 6869

Simlok Sagem my401c

Kpiłem telefon sagem my401c w sieci T-Mobile uk i chciałbym go podarować osobie mieszkającej w Polsce , czy możliwe jest zdjęcie simloka w kraju i ile to kosztuje.
  • Simlock Sagem
  • napisane 02 08 2008 19:28
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 17155

Logi - Win32:adware

Witam.Mam problem z komputerem otóż za pierwszym razem komputer się zawiesił po zrestartowaniu kompa przy wczytywaniu się windowsa resetował się formatowałem jedna partycje gdzie windwos się znajdował.Po jakoś tygodniu tez sam problem nastąpił wtedy wykryło mi Win32-Adware-gen[adw]. Zaniosłem dysk to wujka wykryło jakieś błędy na dysku naprawiło i na razie wszystko działa.Mam podejrzenie że to...

HTC HD 7

1. WprowadzenieHTC HD7 jest rozszerzoną wersją swojego starszego brata – HTC HD2. Poprawienie funkcjonalności i dodanie wielu nowych aplikacji spowodowało, że testowane urządzenie nie jest już tylko telefonem. Bez większych wątpliwości możemy określić go mianem mini-komputera,...


Przydatne aplikacje na Symbiana

Przydatne aplikacje na Symbian S60AppManOpis:Aplikacja ta pokazuje nam bardzo wiele informacji o naszym symbianie, a dokładniej o tym co na nim jest uruchomione. Cechy:+ Łatwa instalacja+ Bardzo wiele przydatnych funkcji praktycznych do zarządzania symbianem + Szczegółowe dane o uruchomionych aplikacjach na naszym telefonie+ Możliwość kompresji danych-...

Wybór laptopa na co należy zwrócić uwagę

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze laptopa - lista wskazówek. Poniżej przygotowałem listę wskazówek przy wyborze laptopa w zależności od zastosowań: multimedia, gry, obróbka obrazu, biznes. Wielu użytkowników rezygnuje z komputera stacjonarnego na rzecz urządzeń mobilnych, jednak decydując się na ten krok musimy znaleźć uniwersalnego laptopa, który spełni nasze wymagania. Każdy komputer...

Formaty i wersje filmów

Rodzaje :CAM'Cam' jest to nagranie wykonane w kinie, zwykle za pomocą cyfrowej kamery wideo. Czasami używany jest do tego mały statyw, lecz często jest to niemożliwe, stąd kamera może się trząść. Także widownia nie zawsze jest nieruchoma oraz obraz może być nagrywany pod kątem. Po odpowiedniej obróbce jest to trudne do zauważenia, chyba że na ekranie były wyświetlane napisy, ale często...
  • Poradniki
  • napisane 31 01 2009 21:38
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 7819

Logi - Dziwne pliki na dysku

Proszę o sprawdzenie logow z OTL mam problem bo w koszu powstały mi dziwne pliki tzn : de40 i de42 i nie idzie ich w żaden sposób usunąć. Podaje logi z OTL -> Gmer ->AdwCleaner podejrzewam również że w systemie jest jakiś rookit. Właściciel komputera prosił o pomoc z tej sprawie # AdwCleaner v1.801 - Logfile created 08/16/2012 at 21:56:46# Updated 14/08/2012 by Xplode# Operating system :...