Skocz do zawartości


cisco epc3008

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: cisco epc3008


TP-LINK TL-WA701ND i problem z siecią wi-fi

WitamMam problem z routerem TP-LINK TL-WA701ND , podłączony do modemu Ccisco epc3008 i internet z Multimedi , chcę go ustawić jako punkt dostępu , by mieć wifi na laptopy , telefony i teliwizor , konfiguruję według instrukcji .Więc niby wszystko ok wifi jest internet działa ale TYLKO na laptopie na którym...

Cisco EPC3008 - oznaczenia diod na routerze.

Witam. Posiadam modem z Vectry Cisco EPC3008Cztery początkowe diody świecą się na zielono ostatnia natomiast na pomarańczowy. I tu pytanie czemu pomarańczowy, a nie zielony od czego to zależy. http://www32.speedyshare.com/muyeN/download/2014-03-08-22.32.46.jpg - 1 SS ...

30 Mb/s internet a jest gorzej niż jak było 6 Mb/s

Witam jakiś czas temu zmieniłem umowę swojego internetu z TOYA na 30Mb/s. Po paru dniach przyszedł jakiś koleś i dał mi inny modem CISCO EPC3008. Pod ten modem podłączyłem swój stary wireless router Netgear WGR614v6, który ma napisane niby 54Mb/s ale max co da się z niego wyciągnąć przez wifi to ok 16Mb/s, ale...

Logi - Profilaktyczne sprawdzenie

WitamJak w temacie, proszę o sprawdzenie logów. Mogę dodać, że komputer bardzo długo się włącza (Windows po załadowaniu potrzebuje wciąż około 2 minut by otworzyć proces explorera).OTL.txt:OTL logfile created on: 2012-11-02 10:03:09 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Patrryk\Downloads64bit- Home Premium Edition (Version = 6.1.7600) - Type =...

Logi - Wyskakujące reklamy w IE

Witam!Od mniej więcej dwóch dni mam problem z wyskakującymi reklamami w IE. Podczas normalnego użytkowania komputera pojawiają się zawsze dwie te same reklamy w nowych oknach IE (bądź 'file not found"). Po zamknięciu pojawiają się po ok 10-20 min ponownie. Czy ktoś może mi pomóc? Zamieszczam logi... Z góry dzięki.OTL Extras logfile created on: 2010-10-24 18:28:57 - Run 1OTL by...

Logi spyware Claro Search (DobreProgramy.pl)

Wrzucam logi z OTL:OTL logfile created on: 2013-07-03 19:15:33 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = E:\Moje Dokumenty\Pobieranie64bit- Professional Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version = 9.0.8112.16421)Locale: 00000415 | Country: Polska | Language: PLK | Date Format: yyyy-MM-dd 7,99 Gb Total Physical Memory | 6,40 Gb Available...

Odbezpieczona sieć WiFi- a hasło na przeglądarce.

Nie jestem specem, ale wygląda na to, że trzeba mieć odpowiedni Router.http://www.komputers...rodzielska.aspxZwłaszcza ten akapit mówi najważniejsze:Funkcja "guest access" umożliwia gościom dostęp do internetu, nie dopuszczając ich jednocześnie do prywatnej sieci domowej. Osoby, które odwiedzają nas z własnymi laptopami czy telefonami komórkowymi, mogą korzystać ze specjalnie...

Sprzęt Cisco do sieci bezprzewodowych

Witam,Mam do sprzedania troche sprzętu cisco:- access pointy cisco serii 1100 - 500 zł- access pointy cisco serii 1200 - 750 zł- nowe moduły 5 Ghz RM22A - 700 zł- moduł 5 Ghz RM20A - OD 1 Zł BCM- Anteny sufitowe dookólne cisco - OD 1 ZŁ...
  • Archiwum
  • napisane 11 06 2007 10:34
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 981

Co to znaczy Dual-Band?

Witam,kupuje nowy router, zastanawiam się nad bardzo wydajnym LINKSYS bądź też NETGEAR i możecie mi powiedzieć co to jest Dual-Band N?A jeżeli chodzi o sam sprzęt, to który wybrać:http://homestore.cisco.pl/store/ciscoeu/pl_PL/pd/productID...

Logi - Home new tab w Google Chrome

OTL Extras logfile created on: 2013-03-30 11:12:07 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Robert\Desktop64bit- Professional (Version = 6.1.7600) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version = 8.0.7600.16385)Locale: 00000415 | Country: Polska | Language: PLK | Date Format: yyyy-MM-dd5,82 Gb Total Physical Memory | 4,35 Gb Available Physical Memory |...

Problem z UPC i routerem TP-Link

Witam,Od 6 lat posiadałem internet kablowy w UPC o łączu 12Mb/s. Niedawno, zapewne z nudów i braku innego zajęcia postanowiłem zmienić go na Fiber Power 30Mb. Przedtem posiadałem modem Motorola Surfboard SB5100E, podłączony do routera TP-Link WR941ND. Wszystko śmigało ładnie, chociaż rzeczywiście chęć posiadania szybszego łącza była duża.No więc zdecydowałem się zmienić poprzednie połączenie...

Logi - Usuwanie Live Security Platinum

Witam,Również złapałem tego "antywirusa", przez którego nie mogę uruchamiać żadnych programów, nawet wyłączyć laptopa. Zrobiłem raport logów OTLem, które przesyłam poniżej. Mam nadzieję, że pomożecie mi to usunąć.I raport OTLAll processes killed========== OTL ==========Registry key...

Wifi - Sieć przeciążona? Problemy po podłączeniu trzech użytkowników.

Posłużyłem się tym artykułem i wykonałem wszystkie kroki.http://www6.nohold.net/Cisco2/ukp.aspx?pid=80&vw=1&articleid=3686Sekcja:"Configuring a Linksys Router for Cable Internet Connection"Tam jest również o tym cyklu odłączania zasilania, sekcja: "Powercycle Procedure"To dotyczy tylko procedury odpalania połączonych sprzętów,...

Problem ze stabilnością nowego komputera

ok daje loga z otl extrasZ otl nie mogę ponieważ jest za długi i nie da się wrzucić na forumEXTRASOTL Extras logfile created on: 2011-02-06 12:53:08 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.20.6 Folder = C:\Users\GTX480\Downloads\OTL64bit- Ultimate Edition (Version = 6.1.7600) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version =...