Skocz do zawartości


c media cmi8738c3dx win7

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: c media cmi8738c3dx win7


Logi - Kontrolne sprawdzenie

Po pierwsze nie poradzilem sobie z kasperskim:Information about applications and operating system components in which vulnerabilities have been detected. C:\Program Files (x86)\Google\Picasa3\plugins\expwebsites\expwebsites.yti C:\Program Files (x86)\Java\jre7\bin\java.exe C:\windows\SysWOW64\msxml4.dllorazInformation about...

Logi - Profilaktyczne sprawdzenie

"HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Terminal Server\Wds\rdpwd\StartupPrograms" "" "" ""+ "rdpclip" "" "" "File not found: rdpclip""HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run" "" "" ""+ "Acer ePower Management" "ePowerTray" "Acer...

Logi - Prośba o sprawdzenie

Dzięki za wskazówki. Mam nadzieję, że już wszystko jest ok, ale miałam jakieś problemy z OTL po wklejeniu i wykonaniu skryptu. Program nie odpowiadal i musiałam ponownie uruchomić komputer.Oto log z AutoRuns"HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Terminal Server\Wds\rdpwd\StartupPrograms" "" "" ""+ "rdpclip" "" "" "File...

Notoryczne zawieszanie podczas grania na Viście i 7

OTL.txtOTL logfile created on: 2009-11-07 13:17:12 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.1.4.0 Folder = C:\Users\dawido\Desktop64bit- Home Premium Edition (Version = 6.1.7600) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version = 8.0.7600.16385)Locale: 00000415 | Country: Polska | Language: PLK | Date Format: yyyy-MM-dd 4,00 Gb Total Physical Memory | 2,87 Gb Available Physical...
  • Windows 7
  • napisane 02 11 2009 19:27
  • Odpowiedzi: 17
  • Wyświetlenia: 14372

x na ekranie czerwony

Wklej logi FRST 1  raportAdditional scan result of Farbar Recovery Scan Tool (x64) Version: 13-04-2015Ran by Artur at 2015-04-14 16:58:23Running from C:\Users\Artur\DesktopBoot Mode: Normal============================================================================== Security Center ========================(If an entry is included in the fixlist, it will be...

Logi - Usuwanie Live Security Platinum

Witam,Również złapałem tego "antywirusa", przez którego nie mogę uruchamiać żadnych programów, nawet wyłączyć laptopa. Zrobiłem raport logów OTLem, które przesyłam poniżej. Mam nadzieję, że pomożecie mi to usunąć.I raport OTLAll processes killed========== OTL ==========Registry key...

Logi - Aplikacje *.exe nie uruchamiają się (uruchom program za pomocą)

Witam. Mam problem z wszystkimi aplikacjami (.exe) na komputerze. Przy próbie uruchomienia każdej z nich system każe mi wybrać wybrać program za pomocą, którego chcę otworzyć ten plik... Najprawdopodobniej złapałem jakiegoś dziada (czytaj wirusa), dlatego wklejam log'a z OTL:OTL.txt:OTL logfile created on: 2011-04-04 17:48:04 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.22.3 Folder =...

Laptop bez systemu do 2500 (niewymagające gry/internet) [kilka propozycji]

Witam was moi mili.Mój stary laptop pożegnał się z życiem (żył równe 6 lat) także czas zakupić coś nowego.Laptop będzie służył głownie do przeglądania internetu, oglądania filmów/youtube.Lubię czasami sobie zagrać ale nie są to jakieś wymagające gry (najbardziej wymagająca gra w jaką grywam to League of Legends i nawet mój stary laptop sobie z nią radził, aż do wczoraj)Specyfikacja techniczna...

Logi - Zawieszanie się komputera

Witaj.Odinstaluj:Ask ToolbarAVG Security ToolbarBS_Player ToolbarDeinstalator Strony V9Uruchom OTL w okienku Własne opcje skanowania/skrypt wklej: :OTLIE - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://pl.v9.com/?utm_source=b&utm_medium=insIE - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page =...

100% wykorzystanie procesora przez plik Rundll32.exe*32

Uruchom FRST. Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL +Y .Otworzy się Notatnik - wklej do niego:1623-04-04 13:34 - 1623-04-04 13:34 - 000186368 ____N (Microsoft Corporation) C:\Program Files (x86)\Common Files\EeEB.exe1623-04-04 13:34 - 1623-04-04 13:34 - 000073216 ____N (Microsoft Corporation) C:\Program Files (x86)\Common Files\iBJfNqQYDoaAk.exe1623-04-04 13:34 - 1623-04-04 13:34 -...

gotowy zestaw - czy warto dla niewymagającego gier

http://www.komputerymarkowe.pl/dell-optiplex-755-core-duo-23ghz-windows-home-premium-p-1212.html http://www.komputerymarkowe.pl/dell-optiplex-755-core-duo-253ghz-windows-home-premium-p-1298.html http://www.komputerymarkowe.pl/fsc-esprimo-e5916-core-duo-213ghz-windows-home-premium-p-1470.html ...

Medion MD 96500 proszę o pomoc !

Witam, zainstalowałem windows 7 na medionie md 96500 i teraz mam problem ze sterownikami bo na oficjalnej stronie mediona nie ma sterowników pod win7 , jeżeli ktoś mógłby mi pomoć pobrać te sterowniki , głównie chodzi mi o sterowniki do płyty głównej bo to podstawa a najbardziej...

Laptop do programowania do 2500zł

Witam Potrzebuje laptopa do pracy i na studia do programowania. Laptop ma być demonem prędkości ponieważ będzie służył do odpalania naprawdę wielkiej aplikacji w Javie, która w trybie development wstaje w około 10min. Stan: może być używany ważne żeby miał przynajmniej z 2 lata gwarancjiCena: do 2500zł (i ani złotówki więcej)Procesor: najlepiej 4-rdzeniowy z 8 wątkami, ew. 6-rdzeniowy (w...

Blue screen 0x00000116 podczas grania.

Witam Mam taki problem chyba już od roku a mianowicie podczas gry nieregularnie zacina się obraz wywala do pulpitu i jest napisane sterownik ekranu przestał działać, ale odzyskał sprawność. Od razu powiem co robiłem żeby nie było nie jasności. Wymieniałem stery na te dołączone do grafy na najnowsze i również te starsze i parę innych wersji Problem występował nadal jedyna zmiana to taka że...