Skocz do zawartości


b2710 solid

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: b2710 solid


Simlock B2710

Co do Simlocka : http://simlock24.pl/simlock/Samsung/B2710_Solid_Immerse/Co do tego sony ericssona to te przyciski to totalna porażka , słyszałem , że co chwila się psują , najgorsza wada tego telefonu, soft nic nie pomoże skoro jest usterka w mechanizacyjna , lepiej samemu nie rozkręcać , tylko zanieść od razy do serwisu.
  • Simlock Samsung
  • napisane 19 02 2013 20:58
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 12372

Problem z telefonem ?

Siema.Kupiłem ostatnio używany telefon Samsung Solid B2710 karte pamięci mam 4 gb micro gdy włożyłem karte pamięci do telefonu i chciałem wgrac piosenki to wyskakuje mi cos czy ze Dysk G jest uszkodzony czy cos takiego i czy go skanowacNiemoge wgrac piosenek z komputera na telefon a z telefonu na komputer moge wgrac...

Problem z wejściem na dowolną partycję

Witam!Nie wiem czy piszę w dobrym dziale, więc jeśli nie to przepraszam!Mam pewien drażniący mnie (i nie tylko mnie problem). Chodzi mianowicie o to, że nie mogę wejść na dowolną partycję przez dwuklik na niej, tylko przez klik prawym przyciskiem myszy i "Otwórz". Ten problem pojawił się już nie tylko na moim komputerze. Na komputerze stacjonarnym mojej narzeczonej wyświetla...
  • Windows XP
  • napisane 22 07 2008 20:52
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 1752

Logi - Komputer strasznie długo się uruchamia

Zawsze jak włączałem komputer to wszystko po zalogowaniu szybko działało, a teraz muszę czekać.LogiHijackThisLogfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2Scan saved at 10:48:29, on 01-08-2008Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)MSIE: Mozilla Firefox v.3.09 (3.000009)Boot mode: NormalRunning...

[html/xhtml] Dodatkowa kolumna na blogu

Niedawno zmieniłem styl na swoim blogu http://underek.blogspot.com ale chce w nim dodać dodatkową ramkę/kolumnę po lewej stronie na szybkie krótkie wpisy. Czy ktos moze mi przerobić tak ten styl zeby ta kolumna była widoczna i dotowa do edycji? <?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?><!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN"...

Logi - Kontrola

Logfile of HijackThis v1.99.1Scan saved at 16:54:02, on 2008-03-30Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.6000.20627)Running...

[css] dzielenie pojemnika na podobszary

witam uczę się teraz html ze strony pana Włodzimerza Gajdy i doszłem do takiego artykułu http://www.gajdaw.pl/html/uklad-witryny-gwz/p3.html na poprzedniej stronie robie ten pojemnik cały to daje rade ale jak na tej stronie musze podzielić pojemnik na podobszary to mi nic nie wychodzi...męczę sie męczę i nic:/ to jest plik strony<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01//EN"...

Logi - Skaner nie chce skanować

Proszę o sprawdzenie loga. Ogólnie rzecz biorąc osobiście nie narzekam na działanie systemu - ale mam problem ze skanerem. Jest zainstalowany a nie skanuje. Skaner sprawny - sprawdzany na innym kompie - działa bez zarzutu. Myślę że może coś w systemie siedzi. Oto log:Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2Scan saved at 21:25:19, on 2008-02-25Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT...

Corsair MP600 Force Series, 1 TB High-speed Gen 4 PCIe x4, NVMe M.2 SSD

Witam . Mam pytanie bo nie jestem pewien czy ten dysk ssd będzie pasował do mojej płyty Corsair MP600 Force Series, 1 TB High-speed Gen 4 PCIe x4, NVMe M.2 SSD (Sequential Read Speeds of Up to 4,950 MB/s and Write Speeds of Up to 4,250 MB/s)Chodzi mi głównie o szybsze otwieranie gry Escape From Tarkov . A przy okazji systemu ,folderów,plików itp . Ewentualnie ktoś mi może doradzi coś...

Oracle Engineer Dbaas

UBS Oracle Database Engineering prepares database products for use within the Bank. The Team automates installation and maintenance of these products and sets standards for how database products should be managed and integrated within the enterprise. The Team produces tools to make the use and management of database products easy, secure and standard. Our primary customers are the Database...
  • Ogłoszenia
  • napisane 05 07 2016 10:48
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 4779

Problem z kontem administratora i instlacją programu SOLID EDGE 6

Witam forumowiczów. Szukam pomocy, pozwólcie że opiszę tutaj swój problem.Otóż kupiłem laptopa ACER v3-574g z windowsem 8.1:http://ifotos.pl/z/sxxwnewProblem zaczął się kiedy pobrałem dodatek silverlight:http://ifotos.pl/z/sxxwnesSzukałem rozwiązań w internecie, grzebałem we właściwościach ale nic z tego.Podobny problem pojawił się przy instalacji sterowników do...
  • Windows 8 i 8.1
  • napisane 01 12 2015 18:04
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 13460

Lenovo Y580 vs Clevo W350ETQ

Wstępu słów kilka: Ostatnimi czasy zaczęło mi brakować mocy mocy obliczeniowej w moim starym laptopie, więc zacząłem rozglądać się za nowym. Wybór mój padł na Lenovo Y580, niestety kilka mankamentów skłoniło mnie do odstąpienia od umowy zakupu dokonanego przez internet i nabycia Clevo W350ETQ.Laptopa wykorzystuję do pracy w środowisku Linux (programowanie, prace biurowe, trochę...

Footer nie idzie na dno

Mam problem ze strona internetową. Dodałem Footer który zatrzymuje sie na końcu widocznej strony a nie na samym jej kończu. Wszystko jest ok do czasu kiedy nie pojawie sie sidebar. Proszę o jak najszybszą pomoc. Kod html do strony:<!DOCTYPE html><html><head> <meta charset="utf-8"> <title>Mass Effect</title><style> @import...

Techplanet - Zestawy Komputerowe Kwiecień 2013 (TOP)

Biorąc pod uwagę dużą ilość dostępnych podzespołów zdajemy sobie sprawę z trudności złożenia odpowiedniego zestawu komputerowego. Przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej optymalne zestawy komputerowe, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny, oraz stabilność całego zestawu – tak, aby raz kupiony komputer służył wiele lat ! Prezentowane przez nas rozwiązania można oczywiście w dowolny...