Skocz do zawartości


amd radeon hd 6310

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: amd radeon hd 6310


Wybieramy karte graficzną w laptopie

Opis wydajności kart graficznych wbudowanych w laptopy. Aktualizacja Marzec 2017.Ranking kart graficznych do laptopaW DirectX 12.0 pod uwagę brana jest wydajność procesora w testach GPU.Pod uwagę brany jest: wynik 3D Mark, w nowszych kartach Heaven Dx11 benchmark oraz specyfikacja producenta. Jak czytać poniższą tabelkę:DirectX im nowszy tym więcej efektów będzie wstanie obsługiwać nasza...

opinie na temat karty graficznej AMD radeon HD 6310 w laptopie.

witam wszystkich i pozdrawiam jestem nowy i nie bardzo wiem gdzie to na[pisac mam nadzieje ze mi odpowiecie. szukałem dla siebie laptopa i w oko wpadł mi jeden oto jego parametry Processor Quad-core AMD A6-3420M (1.5 GHz, 4MB Cache)2.4 GHz with turboram 8 gbdysk 500 gbgrafika AMD radeon...
  • Karty graficzne
  • napisane 03 12 2012 04:39
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 15898

Czy Gta IV będzie działać na moim laptopie ? - Ati mobility Radeon HD 4570

A moglbyscie powiedziec czy na moim lapku pojdzie GTA 4 :AMD Dual-Core E-300RAM 4 GB HDD 500GB karta graficzna: AMD Radeon HD 6310M ???
  • Gry
  • napisane 13 09 2011 17:24
  • Odpowiedzi: 18
  • Wyświetlenia: 9875

Netbook - który lepszy?

Wszystkie te netbooki to właściwie to samo bo mają Atom'a N450/455 oraz GMA3150. Jako osoba która, już ma 3 netbooka powiem ci że na tym sprzęcie w nic nie pograsz, co najwyżej w 2D, albo coś 3D z 1996-2000. Wyjątek stanowią natomiast co niektóre nowsze netbooki z Atomem D525 oraz Nvidią Ion lub z prockiem

problem z grafiką ati radeon hd 3600 series

EVEREST Home Edition © 2003-2005 Lavalys, Inc. -------------------------------------------------------------------------------- Wersja EVEREST v2.20.405/pl Strona domowa http://www.lavalys.com/ Typ raportu Kreator raportów Komputer KRZEPS-02756C37 Generator raportu Krzeps System operacyjny Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600 (WinXP Retail) Data ...
  • Karty graficzne
  • napisane 03 01 2009 16:45
  • Odpowiedzi: 5
  • Wyświetlenia: 11570

Logi - Prośba o sprawdzenie

Dzięki za wskazówki. Mam nadzieję, że już wszystko jest ok, ale miałam jakieś problemy z OTL po wklejeniu i wykonaniu skryptu. Program nie odpowiadal i musiałam ponownie uruchomić komputer.Oto log z AutoRuns"HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Terminal Server\Wds\rdpwd\StartupPrograms" "" "" ""+ "rdpclip" "" "" "File...

x na ekranie czerwony

Wklej logi FRST 1  raportAdditional scan result of Farbar Recovery Scan Tool (x64) Version: 13-04-2015Ran by Artur at 2015-04-14 16:58:23Running from C:\Users\Artur\DesktopBoot Mode: Normal============================================================================== Security Center ========================(If an entry is included in the fixlist, it will be...

[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1400zł do 6500zł na STYCZEŃ

WITAMOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie no-name tak jak większość szrotu z allegro i marketów. Wszystkie zestawy zapewniają także późniejszą rozbudowę. Wszystkie zestawy nadają się do OC...

Karta graficzna Jej działanie

Hey mam pytanie ponieważ nie wiem czy jest to problem karty graficznej, ponieważ nie wiem na jakiej zasadzie ma ona działać. Moja karta graficzna to radeon HD 8650g+ hd8670m o mocy Core Clock975 MHzMemory Clock800 MHz Lecz w grze wykorzytsuje on jedynie Date        , GPU Core Clock [MHz] , GPU Memory Clock [MHz]...

Nowa karta graficzna-jaka i czy będzie pasować?

Witam.Od dawna myślę nad nową kartą graficzną lecz nie wiem która jest najlepsza do 250zł i czy będzie pasowała do mojego sprzętu, karta musi być nowa.Podaję mój pozostały sprzęt--------[ Podsumowanie ]------------------------------------------------------------------------------------------------Komputer:Typ komputera Jednoprocesorowy komputer PC z interfejsem ACPISystem operacyjny Microsoft...
  • Archiwum
  • napisane 29 04 2008 17:54
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 1964

uciążliwy malware - logi z OTL

"HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run" "" "" "" "2014-08-11 13:49"+ "RtHDVBg_DTS" "HD Audio Background Process" "Realtek Semiconductor" "c:\program files\realtek\audio\hda\ravbg64.exe" "2014-05-13 14:24"+ "RTHDVCPL" "Menedżer Realtek HD Audio" "Realtek Semiconductor" "c:\program files\realtek\audio\hda\rtkngui64.exe" "2014-05-14...

Logi - Profilaktyczne sprawdzenie

"HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Terminal Server\Wds\rdpwd\StartupPrograms" "" "" ""+ "rdpclip" "" "" "File not found: rdpclip""HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run" "" "" ""+ "Acer ePower Management" "ePowerTray" "Acer...

[FAQ] Jaką kartę graficzną na AGP kupić? Przedziały cenowe.

Karty graficzne AGP powoli wychodzą z użycia – jednak wiele osób dale korzysta z tej przestarzałej technologii . W tej chwili żaden nowy komputer nie posiada interfejsu agp.Postaram się więc skupić na najniższych przedziałach cenowych – jak i tych wyższych , nie wykluczając kart używanych .Do 100zł Radeon 9550 128mb 128bit Gigabyte –...
  • Kosz
  • napisane 27 11 2007 18:59
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 4300

Wirus, który się odnawia

Rezultaty skanu uzupełniającego Farbar Recovery Scan Tool (x64) Wersja: 09-08-2017Uruchomiony przez user (10-08-2017 20:26:45)Uruchomiony z C:\Users\user\Documents\DownloadsWindows 7 Home Premium Service Pack 1 (X64) (2017-01-18 10:39:57)Tryb startu: Normal============================================================================== Konta użytkowników:...