Skocz do zawartości


acer aspire one d255e

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: acer aspire one d255e


Acer Aspire ONE D255E MEGA RECENZJA !

Netbook Acer Aspire ONE D255EMINI WPROWADZENIE CZYLI O CO KAMANNetbooki jak wiemy zdominowały już mocno światowy rynek co za tym idzie ciężko jest przekonać klientów tylko poprzez konfigurację...

Wybór notebooka do 500 złotych.

Netbook Acer Aspire One D255-2DQCC tanio Poznań • Tablica.pl

[trojan]XP Home Virus skasował pliki systemowe Pomocy

Udało się przywrucić rundll32.exe do systemu ale jest jeszcze bład z ikonkami ni wyswietlaja obrazkow tak jak wczesniej np:gry firefox itp ....PosiadamAFG antywirusAshampoo firewall CCleanerRun Xp Repairsprawdzalem kompa nie wykrywa juz zadnych wirusow Xp Repair powiadomil o naprawieniu wszystkich plikow ale blad sie nie zmienil ...A to skan z dzisiaj :OTL logfile created on: 2010-04-06...

Ranking polecanych laptopów 2023 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Styczeń 2023 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na styczeń 2023 r, które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Ranking laptopów. Jaki laptop kupić? Czerwiec 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Czerwiec 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na czerwiec 2022 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Kwiecień 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Kwiecień 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na kwiecień 2022 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Asus Aspire one 722 biały ekran - naprawa

Po rozkręceniu taśma nie wygląda na uszkodzoną, ale to pewnie jakieś uszkodzenie wewnętrzne. Patrząc na allegro to do innych modeli Aspire One taśmy są już od 23zł NOWE: http://allegro.pl/tasma-matrycy-led-acer-aspire-one-d257-d270-i4510363689.htmlNa konkretnie ten model...
  • Notebooki
  • napisane 16 08 2014 14:14
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 4790

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Luty 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na luty 2022 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

Netbook do [800~900zł]

Podsumowując który z tych dwóch (trzech):http://allegro.pl/matowy-asus-eee-pc-1011px-n570-1gb-320gb-1-2kg-5h-i2204760435.htmlhttp://allegro.pl/netbook-acer-aspire-one522-nowy-nieuzywany-torba-i2223023595.html (warto 1gb ramu i za $ rozbudować sobie do 4gb ?)http://allegro.pl/...

Zmulony Laptop

Podzespoły laptopa ? Smart dysku twardego z HDTune ? Temperatury podzespołów ? Jaki antywirus posiadasz ? Jak wygląda użycie zasobów - CPU i ram ?  --------[ Podsumowanie ]------------------------------------------------------------------------------------------------   Komputer:   System operacyjny Windows 7 Home Premium Home Edition   Dodatek service pack...
  • Notebooki
  • napisane 24 08 2013 10:20
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 2357

[SPRZEDAM] netbook Acer Aspire One 722

Sprzedam netbook Acer Aspire One 722 https://blua.pl/Acer-Aspire-One-722-p4088.htmlPrzedmiotem sprzedaży jest netbook! Mało używany, stan idealny. Na Allegro jest troszkę wyższa cena niż na Blua ale to z tego powodu, że Blua.pl jest...
  • Giełda
  • napisane 30 12 2015 01:54
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 1648

[FAQ] Polecane laptopy Październik/Wrzesień

Chciałbym Wam troszkę pomóc w wyborze laptopa i temu też stworzyłem ową aktualną listę laptopów na przełom 2011/2012 roku Mam nadzieję iż będzie Ona pomocna w wyborze i kupnie swojego maleństwa Jeżeli pominąłem jakiegoś "dobrego" laptopa to proszę o podesłanie mi PW jaki to miałby być, a na pewno po głębszym zbadaniu, zdecyduję czy go umieścić na tej liście. Lista ta ma tylko...

Netbook Acer Aspire One ZG5

Notebook Acer Aspire One ZG5Netebook Acer Aspire One ZG5 - jest to dosyć mały, a zarazem innowacyjny sprzęt, który warto zakupić oraz polecić. Osobiście...

ACER ASPIRE nie bootuje płyt i nie uruchamia programow

KOMPUTER STACJONARNY 'ACER M1935 ASPIRE' NIE BOOTUJE Z PŁYT DVD I NIE DA SIĘ URUCHOMIĆ ŻADNEGO PROGRAMU Z WIERSZA POLECEŃ. Heja ! Potrzebuję pomocy Problem dotyczy powyższego komputera. W komputerze siedzi jeden dysk twardy, który jest sformatowany i nic na nim nie ma. W Biosie ustawi...