Skocz do zawartości


acer aspire one 522

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: acer aspire one 522


Netbook do [800~900zł]

Podsumowując który z tych dwóch (trzech):http://allegro.pl/matowy-asus-eee-pc-1011px-n570-1gb-320gb-1-2kg-5h-i2204760435.htmlhttp://allegro.pl/netbook-acer-aspire-one522-nowy-nieuzywany-torba-i2223023595.html (warto 1gb ramu i za $ rozbudować sobie do 4gb ?)http://allegro.pl/...

konfiguracja w siec dwóch laptopów

Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum i potrzebuję pomocy. Mam dwa laptopy firmy Acer jeden to extensa 5220 a drugi aspire 5720zg, extensa chodzi na xp a aspire na viscie. Obydwa są wyposażone w...

Logi - Profilaktyczne sprawdzenie

WitamJak w temacie, proszę o sprawdzenie logów. Mogę dodać, że komputer bardzo długo się włącza (Windows po załadowaniu potrzebuje wciąż około 2 minut by otworzyć proces explorera).OTL.txt:OTL logfile created on: 2012-11-02 10:03:09 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Patrryk\Downloads64bit- Home Premium Edition (Version = 6.1.7600) - Type =...

Acer Aspire ONE D255E MEGA RECENZJA !

Netbook Acer Aspire ONE D255EMINI WPROWADZENIE CZYLI O CO KAMANNetbooki jak wiemy zdominowały już mocno światowy rynek co za tym idzie ciężko jest przekonać klientów tylko poprzez konfigurację sprzętową czy też designem....

[trojan]XP Home Virus skasował pliki systemowe Pomocy

Udało się przywrucić rundll32.exe do systemu ale jest jeszcze bład z ikonkami ni wyswietlaja obrazkow tak jak wczesniej np:gry firefox itp ....PosiadamAFG antywirusAshampoo firewall CCleanerRun Xp Repairsprawdzalem kompa nie wykrywa juz zadnych wirusow Xp Repair powiadomil o naprawieniu wszystkich plikow ale blad sie nie zmienil ...A to skan z dzisiaj :OTL logfile created on: 2010-04-06...

Logi - Prośba o sprawdzenie

Dzięki za wskazówki. Mam nadzieję, że już wszystko jest ok, ale miałam jakieś problemy z OTL po wklejeniu i wykonaniu skryptu. Program nie odpowiadal i musiałam ponownie uruchomić komputer.Oto log z AutoRuns"HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Terminal Server\Wds\rdpwd\StartupPrograms" "" "" ""+ "rdpclip" "" "" "File...

Logi - Wyskakujące reklamy w IE

Witam!Od mniej więcej dwóch dni mam problem z wyskakującymi reklamami w IE. Podczas normalnego użytkowania komputera pojawiają się zawsze dwie te same reklamy w nowych oknach IE (bądź 'file not found"). Po zamknięciu pojawiają się po ok 10-20 min ponownie. Czy ktoś może mi pomóc? Zamieszczam logi... Z góry dzięki.OTL Extras logfile created on: 2010-10-24 18:28:57 - Run 1OTL by...

Ranking polecanych laptopów 2023 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Styczeń 2023 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na styczeń 2023 r, które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Ranking laptopów. Jaki laptop kupić? Czerwiec 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Czerwiec 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na czerwiec 2022 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Kwiecień 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Kwiecień 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na kwiecień 2022 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Asus Aspire one 722 biały ekran - naprawa

Po rozkręceniu taśma nie wygląda na uszkodzoną, ale to pewnie jakieś uszkodzenie wewnętrzne. Patrząc na allegro to do innych modeli Aspire One taśmy są już od 23zł NOWE: http://allegro.pl/tasma-matrycy-led-acer-aspire-one-d257-d270-i4510363689.htmlNa konkretnie ten model...
  • Notebooki
  • napisane 16 08 2014 14:14
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 4817

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Luty 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na luty 2022 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

Zmulony Laptop

Podzespoły laptopa ? Smart dysku twardego z HDTune ? Temperatury podzespołów ? Jaki antywirus posiadasz ? Jak wygląda użycie zasobów - CPU i ram ?  --------[ Podsumowanie ]------------------------------------------------------------------------------------------------   Komputer:   System operacyjny Windows 7 Home Premium Home Edition   Dodatek service pack...
  • Notebooki
  • napisane 24 08 2013 10:20
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 2378

[SPRZEDAM] netbook Acer Aspire One 722

Sprzedam netbook Acer Aspire One 722 https://blua.pl/Acer-Aspire-One-722-p4088.htmlPrzedmiotem sprzedaży jest netbook! Mało używany, stan idealny. Na Allegro jest troszkę wyższa cena niż na Blua ale to z tego powodu, że Blua.pl jest...
  • Giełda
  • napisane 30 12 2015 01:54
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 1678