Skocz do zawartości


acer aspire 7738g ahci

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: acer aspire 7738g ahci


Instalacja Windows XP na laptopie ACER.

Instalacja systemu Windows XP na AcerzeSterowniki do Windows XPInstalacja karty muzycznejInstalacja WIFIInstalacja kart graficznejStandardowa instalacja systemu1. Uruchamiamy program nLite, jego obsługa w punkcie 3.1. Kompletujemy sterowniki do jednego folderu i podajemy go do programu nLite (jak dojdziemy do etapu integracja sterowników). Gdy...
  • Notebooki
  • napisane 24 01 2008 11:14
  • Odpowiedzi: 8
  • Wyświetlenia: 133796

Przywracanie oryginalnego systemu

Miesiąc temu kupiłem laptopa ACER ASPIRE 5315. Oryginalnie system operacyjny to Windows Vista...znudzony nim a także innymi sprawami- instalowanie aplikacji itp postanowiłem zmienić systam na Windows XP SP2, Żeby tego dokonać w BIOS- sie musiałem przestawić opcję SATA Mode z AHCI...
  • Oprogramowanie
  • napisane 03 03 2008 20:50
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 2570

Każda gra po ok. 10min zaczyna przerywać...

Witam was !Mój problem jest następujący: po około 10 minutach grania Każda gra zaczyna zarywać/przerywać/tracić klatki dzieje się to od około 2 miesięcy, rozumiem, że laptop nie nadaje się do grania - a w szczególności taki jak mój ale przykładowo odpalam left 4 dead jedynke - wszystko na low - gra chodzi w 60klatkach a po 10-15minutach zaczyna się klatkowanie. Gdy zminimalizuję grę i...

Acer Aspir 7738G Zawieszanie

Mam problem z laptopem Acer Aspir 7738G. Sytuacja wygląda w ten sposób że nie zależnie od tego co robię ( oglądam film, gram idt ) po ok 20 min komputer się zawieszsza. Wygląda to Tak że obraz staje w miejscu i coś zaczyna buczeć. Nie mam pojęcia co się z nim dzieje, PLS o...
  • Notebooki
  • napisane 19 05 2010 01:07
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2078

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2018 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Listopad 2018 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2018 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

Acer Aspire ONE D255E MEGA RECENZJA !

Netbook Acer Aspire ONE D255EMINI WPROWADZENIE CZYLI O CO KAMANNetbooki jak wiemy zdominowały już mocno światowy rynek co za tym idzie ciężko jest przekonać klientów tylko poprzez konfigurację sprzętową czy też designem. Producenci starają się za...

Ranking polecanych laptopów 2020 r

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Kwiecień 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na kwiecień 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Ranking polecanych laptopów 2023 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Styczeń 2023 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na styczeń 2023 r, które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Logi - Profilaktyczne sprawdzenie

"HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Terminal Server\Wds\rdpwd\StartupPrograms" "" "" ""+ "rdpclip" "" "" "File not found: rdpclip""HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run" "" "" ""+ "Acer ePower Management"...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Kwiecień 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Kwiecień 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na kwiecień 2022 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Ranking laptopów. Co warto kupić? Grudzień 2020 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Grudzień 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na grudzień 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na...

Ranking laptopów. Jaki laptop kupić? Czerwiec 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Czerwiec 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na czerwiec 2022 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Super szybki laptop do 5 tys zł

Acer VN7-792G i7-6700HQ/16GB/1000 GTX960M FHD + SSD na M.2 pożądanej pojemności i klasy szybkości http://www.gaminglaptopsjunky.com/acer-aspire-vn7-592g-15-6-skylake-i7-6700hq-gtx-960m-4gb-gddr5-good-1080p-ips-display-thunderbolt-3-1tb-hdd-for-900/http://www.notebookcheck.net/...
  • Notebooki
  • napisane 12 02 2016 23:46
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 4203

Ranking polecanych laptopów i Ultrabooków 2020 r

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Listopad 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na...