Skocz do zawartości


acer aspire 5720zg szukam sterowników pod windows xp

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: acer aspire 5720zg szukam sterowników pod windows xp


FAQ dotyczące częstych problemów ze sprzętem i system WinXP

Dlaczego system się wiesza, komputer sam się resetuje, wyłącza lub o zgrozo nie włącza. Opis częstych problemówPoradnik pisany jest dla osób mających problemy z komputerem lub systemem Windows XP(niestety nie posiadam Visty dlatego poradnik jest na XP, choć wiele z tu opisanych porad można wykorzystać w Viscie. Nie kiedy są tylko minimalne różnice),...
  • Porady Windows
  • napisane 25 02 2008 19:17
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 41563

Logi - Wyskakujące reklamy w IE

Witam!Od mniej więcej dwóch dni mam problem z wyskakującymi reklamami w IE. Podczas normalnego użytkowania komputera pojawiają się zawsze dwie te same reklamy w nowych oknach IE (bądź 'file not found"). Po zamknięciu pojawiają się po ok 10-20 min ponownie. Czy ktoś może mi pomóc? Zamieszczam logi... Z góry dzięki.OTL Extras logfile created on: 2010-10-24 18:28:57 - Run 1OTL by...

Instalacja Windows XP na laptopie ACER.

Instalacja systemu Windows XP na AcerzeSterowniki do Windows XPInstalacja karty muzycznejInstalacja WIFIInstalacja kart graficznejStandardowa instalacja systemu1. Uruchamiamy program nLite, jego obsługa w punkcie 3.1. Kompletujemy sterowniki do jednego folderu i podajemy go...
  • Notebooki
  • napisane 24 01 2008 11:14
  • Odpowiedzi: 8
  • Wyświetlenia: 133795

Sterowniki ACER ASPIRE E5-511 Windows 7

Szanowni użytkownicy bardzo proszę was o pomoc posiadam laptopa ACER ASPIRE E5-511 postanowiłem zmienić Windowsa z 8 na Windows 7-64bitowy. Nie potrafię znaleźć sterowników do internetu a zależy mi...

Kiepskie działanie WiFi po formacie

Witam, mam problem z siecią wifi w swoim domu. Szukam na necie już od paru godzin, próbowałem różnych rozwiązań i póki co nic efektów sensownych nie dało a więc zwracam się z prośbą do Was. Na wstępie podam konfigurację laptopa : Acer Aspire 5737ZIntel Core2Duo T6400...

Laptop - wybór Satellite a200, a300

Dzięki za szybką odpowiedź .Jednak mam zamiar pozostać przy Windowsie, nie znam Ubuntu . Poluję na tego pierwszego co podałem. Jednak jak tak sobie przeglądam allegro, aż kipi od tych laptopów myślę że znajdzie się coś solidnego.Skoro macie ochotę pomóc to podawajcie linki z jakimiś konkretami znalazłem jeszcze coś...

Problem z kontem administratora i instlacją programu SOLID EDGE 6

Witam forumowiczów. Szukam pomocy, pozwólcie że opiszę tutaj swój problem.Otóż kupiłem laptopa ACER v3-574g z windowsem 8.1:http://ifotos.pl/z/sxxwnewProblem zaczął się kiedy pobrałem dodatek silverlight:http://ifotos.pl/z/sxxwnesSzukałem rozwiązań w internecie, grzebałem we...
  • Windows 8 i 8.1
  • napisane 01 12 2015 18:04
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 13484

Problem z kartą nVidia GeForce 9600M GT w laptopie

witam wszystkichpisze na forum ponieważ mam problem z którym nie mogę sobie poradzić, a mianowicie posiadam lapka Acer Aspire 7720G mam już kilka lat ale nadal daje rade, jednak 2 tyg temu zauważyłem że coś nie tak wyświetla jakies artefakty itp, zwiechy... postawiłem na kartę i był to dobry strzał. Jednak...
  • Karty graficzne
  • napisane 01 02 2015 02:38
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3543

laptop biznesowy Acer TravelMate 8371 13.3 8 godzin 1.6kg

No cóż czas się rozstać Acer Travelmate 8371- możliwy odbiór osobisty Wrocław/PoznańJeśli cenisz sobie wysoką mobilność - niską wagę laptopa połączoną z długim czasem życia na baterii oraz ergonomię pracy jaką daje dobrej klasy wbudowany 13.3 calowy monitor oraz wygodna klawiatura to właśnie aukcja dla Ciebie!Laptop zakupiony 15 miesięcy temu od...
  • Giełda
  • napisane 05 08 2012 18:44
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3148

Po instalacji XP, jak zabezpieczyć i uzdolnić komputer do pracy i rozrywki.

Po instalacji XPPo instalacji Windows XP nasz komputer jest bezsilny, nic nie potrafi otworzyć, łatwo go zawirusować, jest bezbronny, celem tego poradnika jest pomoc w zabezpieczeniu i uzdolnieniu komputera do podstawowych czynności. Jest to kontynuacja poradnika Preinstalacja Windowsa XP-Czyli jego usuwanie i...
  • Porady Windows
  • napisane 12 12 2008 18:44
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 15912

[problem] z internetem w windows xp

Sprawdź czy w BIOS karta sieciowa jest włączona po czym ponownie odinstaluj/zainstaluj sterownik.Czy po zainstalowaniu Windows XP zainstalowałeś wszystkie sterowniki ?---> Chipset---> LAN---> Grafika---> dźwiękchipset ---> http://global-downlo...Acer&;SC=EMEA_20 zainstaluj jako pierwsze.LAN --->...
  • Windows XP
  • napisane 21 07 2012 17:51
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 5726

ACER ASPIRE nie bootuje płyt i nie uruchamia programow

KOMPUTER STACJONARNY 'ACER M1935 ASPIRE' NIE BOOTUJE Z PŁYT DVD I NIE DA SIĘ URUCHOMIĆ ŻADNEGO PROGRAMU Z WIERSZA POLECEŃ. Heja ! Potrzebuję pomocy Problem dotyczy powyższego komputera. W komputerze siedzi jeden dysk twardy, który jest sformatowany i nic na nim nie ma. W Biosie ustawione jest bootowanie w...

Laptop w granicach 2k do codziennego użytku i gier

Hej wszystkim.Kręćka można dostać od tych wszystkich modeli laptopów i możliwych konfiguracji, zwłaszcza że przenośnego komputera do tej pory nie miałem i nie bardzo orientuję się w temacie. Zwracam się także z prośbą o pomoc do Was, może będziecie w stanie mi coś doradzić.Szukam czegoś w miarę przyzwoitego w cenie do około 2000 zł, co będziecie mi służyć...

Brama domyślna jest niedostępna.

Dzień dobry, Również posiadam Windows 10 i od dawna mam ten sam problem. Na laptopie Acer Aspire e1 zakupionym w salonie Plusa wraz z internetem nie działa mi internet łączony po kablu od innego dostawcy. Do tej pory korzystałam z modemu Plusa ZTE MF283 i wszystko działało...
  • Windows 10
  • napisane 06 09 2017 19:32
  • Odpowiedzi: 7
  • Wyświetlenia: 3797