Skocz do zawartości


7970 order by 3966

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: 7970 order by 3966


Logi - Profilaktyczne sprawdzenie

WitamJak w temacie, proszę o sprawdzenie logów. Mogę dodać, że komputer bardzo długo się włącza (Windows po załadowaniu potrzebuje wciąż około 2 minut by otworzyć proces explorera).OTL.txt:OTL logfile created on: 2012-11-02 10:03:09 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Patrryk\Downloads64bit- Home Premium Edition (Version = 6.1.7600) - Type =...

Techplanet - Zestawy Komputerowe Kwiecień 2013 (TOP)

Biorąc pod uwagę dużą ilość dostępnych podzespołów zdajemy sobie sprawę z trudności złożenia odpowiedniego zestawu komputerowego. Przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej optymalne zestawy komputerowe, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny, oraz stabilność całego zestawu – tak, aby raz kupiony komputer służył wiele lat ! Prezentowane przez nas rozwiązania można oczywiście w dowolny...

Grafika HD7770 - Wyskakujacy Blue Screen / Kremowe pasy na ekranie

Witam, moj problem wyglada nastepujaco. Dzis otrzymalem paczke z nowa grafa HD7770 bez zastanowien rozpakowalem zalozylem i zainstalowalem sterowniki wszystko bylo ok do czasu gdy odpalilem program Speccy aby sprawdzic temperature i czy sie grzeje a tu nagle Blue Screen no coz moglo sie zdazyc tak raz, odpalilem kompa probuje drugi raz to samo i tak kilka razy. Juz zaczelem cos...

bluescreen podczas rozmów głosowych+ log DMP

Microsoft (R) Windows Debugger Version 6.6.0003.5Copyright (c) Microsoft Corporation. All rights reserved.Loading Dump File [C:\WINDOWS\Minidump\Mini011613-12.dmp]Mini Kernel Dump File: Only registers and stack trace are availableSymbol search path is: *** Invalid ******************************************************************************** Symbol...

Blue Screen dziwny moment

Witam. dzisiaj wyskoczył mi Blue Screen ( BS ) opisze dokładnie przyczyne wczoraj chciałem z kolegą pograć w Neverwinter online zacząłem ją pobierać lecz się nie udało pobrało się niecałe 3 gb wiec rano poszedłem do kolegi i wziąłem jej zainstalowaną wersje na pendrive i przesłałem na swojego pc gdy uruchomiłem grę zaczęła się ponownie pobierać i wyskoczył BS na drugim razem...
  • Windows XP
  • napisane 16 08 2013 19:42
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 4021

Logi - Kontrola

Witam , tak jak upExtras :OTL Extras logfile created on: 2012-06-23 20:45:59 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.52.0 Folder = C:\Documents and Settings\Patryk\Moje dokumenty\PobieranieWindows XP Professional Edition Dodatek Service Pack 3 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version = 7.0.5730.13)Locale: 00000415 | Country: Polska | Language: PLK | Date Format:...

BSOD Blue Screen przy starcie serwera

WitamMam dosc powazny problem, mianowicie przy uruchamianiu serwera localhost (wczesniej Vertrigo), teraz Webserv od czasu do czasu (losowo 50/50) wyskakuje mi blue screen.Myslalem ze jest to wina serwera Vertrigo, wiec go odinstalowalem i zainstalowalem Webserv, chodzil 1 dzien (3 uruchomienia), a dzisiaj pojawil mi sie znowu niebieski ekran. Nie wiem co jest grane, system mam oryginalny -...

Logi - Dziwny plik "e?plorer.exe"

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2Scan saved at 11:17:56, on 2007-10-12Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)Boot mode: NormalRunning...

[forum] [IPB 2.1.x] Group Name Indicator v3.3

1. Ściągamy "Universal Mod Installer v1.3.2"2. Wrzucamy katalog "mod_install" do głównego katalogu, w którym znajdują się pliki forum.3. Ustawiamy CHMOD'y katalogu "mod_install" oraz "images" (który w nim się znajduje) na 755.4. Ściągamy "Group Name Indicator v3.3"5. Wrzucamy...


Logi - błąd stery bądź flash player

WitamNiedawno zmieniłem system na stary dobry XP 32-bit Pro. Po instalacji jednak sterowników oraz kilku uaktualnień do flash playera i mozilii komputer zaczął wolniej chodzić, zwykłe youtube się często wiesza i niektóre strony nie chodzą w pełni. Być może to wina flash playera, który gryzie się z przeglądarką bądź nowego oprogramowania do karty graficznej. Poniżej zrzut z OTL:KOD z OTL.txtOTL...

Bluescreen podczas uruchamiana systemu

Witam otóż od pewnego czasu pojawia mi się często bluescreenhttp://img385.imageshack.us/my.php?image=bd2lb6.jpgO to link do problemu po przez system ^^^^^^^A tu problem zbadany przez Microsoft Debugging Tools:Proszę o pomoc Loading Dump File [C:\Users\Marcin\AppData\Local\Temp\WER7E35.tmp\Mini112908-01.dmp]Mini Kernel Dump File: Only registers and stack trace...
  • Windows Vista
  • napisane 29 11 2008 23:21
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 1576

Bluescreen i reset kompa - jak usunąć błąd ?

Witam, od wczoraj mam problem z samoistnym resetem kompa i bluescreen'em. Nie instalowałem od miesiąca żadnych nowych programów.Komp:Windows 7Procesor: Intel Core i3 540, 3066 MHzPłyta główna: Gigabyte GA-P55-US3L ver.2.0Grafika: Gigabyte HD 7770 ver. 2.0Pamięć: Crucial 2x4GB DDR3-1600Dyski: SSD 250GB Crucial 250MX WDC 500GB WD5000AACS-00ZUB0 WDC 500GB WD5001AALS-00LWTA0Zasilacz: CHIEFTEC...

[SPRZEDAM] +++ Gigabyte Radeon 7970 GV-R797OC-3GD GWAR. +++

Mam do sprzedania 100% sprawną kartę Gigabyte Radeon 7970. Model GV-R797OC-3GD. Karta nie do kupienia już w sklepie. Egzemplarz bardzo dobry, daje radę z najlepszymi grami. Sprzedaje, bo zbieram na jeszcze lepszą. Licytacja od 1 zł. Zdjęcia pochodzą ze strony producenta, gdyż karta jest aktualnie używana w komputerze. Na życzenie mogę zrobić...
  • Giełda
  • napisane 29 01 2014 23:01
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 1817

Upgrade jednostki: RAM, dysk twardy i karta graficzna - pomoc w wyborze

Pogrzebałem na allegro i parę ciekawych znalazłem, i dziękuję oraz przepraszam że Cię tak "wykorzystuje" do wszystkiego, ale przed kupnem lubię zaczerpnąć porady kogoś bardziej doświadczonego a GPU jest najważniejszy z tych trzech wyborów.. Nie jestem typem który ma kasy jak lodu, ale trochę mi jej ostatnio przybyło i chcę zainwestować na przyszłość, dlatego potrzebuję dobrej opinii....