Skocz do zawartości


5980 order by 4172

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: 5980 order by 4172


bluescreen podczas rozmów głosowych+ log DMP

Microsoft (R) Windows Debugger Version 6.6.0003.5Copyright (c) Microsoft Corporation. All rights reserved.Loading Dump File [C:\WINDOWS\Minidump\Mini011613-12.dmp]Mini Kernel Dump File: Only registers and stack trace are availableSymbol search path is: *** Invalid ******************************************************************************** Symbol...

Logi - błąd stery bądź flash player

WitamNiedawno zmieniłem system na stary dobry XP 32-bit Pro. Po instalacji jednak sterowników oraz kilku uaktualnień do flash playera i mozilii komputer zaczął wolniej chodzić, zwykłe youtube się często wiesza i niektóre strony nie chodzą w pełni. Być może to wina flash playera, który gryzie się z przeglądarką bądź nowego oprogramowania do karty graficznej. Poniżej zrzut z OTL:KOD z OTL.txtOTL...

Logi - błąd stery bądź flash player

2) SystemLookSystemLook 30.07.11 by jpshortstuffLog created at 09:37 on 22/08/2012 by AdministratorAdministrator - Elevation successful========== reg ==========[HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\CLSID\{42aedc87-2188-41fd-b9a3-0c966feabec1}](No values...


Logi - Prośba o pomoc w usunięciu procesu ''stij.exe''

Witaj.Tobie jeszcze w tym temacie pomogę, ale innych proszę o pisanie nowych ;)Odinstaluj:Yontoo 1.10.02Pando Media BoosterAshampoo PO ToolbarMcAfee SiteAdvisorAkamai NetSession InterfaceDefaultTabDefaultTab ChromeDelta toolbar Delta Chrome ToolbarGaming Assassin toolbarIncredibar Toolbar  on IE and Chrome"privitize" =  toolbar oftonic toolbar  on IEuTorrentControl2...

Problem z explorer.exe, brak dźwięku, nie wszystkie programy się otwierają.

Uruchom OTL w okienku Własne opcje skanowania/skrypt wklej:: OTLPRC -   (APN) -- D:\Program Files (x86)\AskPartnerNetwork\Toolbar\Updater\TBNotifier.exeMOD - [2013-08-20 11:46:13 | 000,086,016 | ---- | M] () -- D:\Users\klaudia\AppData\Local\Temp\XTMP1MC3VE\DEMA340.tmpMOD - [2013-08-20 11:46:13 | 000,086,016 | ---- | M] () --...
  • Windows 7
  • napisane 20 08 2013 16:49
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 6911

Logi - Prośba o pomoc w usunięciu procesu ''stij.exe''

Witaj.@wybaczSystem bardzo zabrudzony ;) Odinstaluj:BrowseToSaveOptimizerProDivX Browser Bar ToolbarSearch Protect by conduitSweetIM Bundle by SweetPacksWebCake 3.00SSeaRch-NewTabBarowsoe2sAveeSafe Security ControlSearchProtect Uruchom OTL w okienku Własne opcje skanowania/skrypt  wklej: :OTLIE:[b]64bit:[/b] -...

Logi - Fast Address Bar w przeglądarce

Witaj.Uruchom OTL w okienku Własne opcje skanowania/skrypt wklej: :OTLIE - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://websearch.just-browse.info/IE - HKLM\..\SearchScopes\{BB74DE59-BC4C-4172-9AC4-73315F71CFFE}: "URL" = http://websearch.just-browse.info/?l=1&q={searchTerms}IE -...

rdzenie widmo i ich przeciazenia

Witam specyfikacja processora to AMD Phenom II X4 960T Quad Core AM3 czyli widac ze jest po prostu 4 rdzeniowy a u mnie taka niespodzianka (patrz screen) nie dosc ze jest ich 6 to zdarza sie tak ze wszystkie chodza na 100% i strasznie mnie to denerwuje prosze o pomoc tutaj logi :otl.txtOTL logfile created on: 2012-06-19 11:58:52 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.49.0 Folder =...

Logi - Wirus z Facebook'a

Witaj.Odinstaluj:Browser ProtectorWszystko co ma w nazwie toolbar Wszystko co ma w nazwie SweetIMAVG Secure SearchUruchom OTL w okienku Własne opcje skanowania/skrypt wklej: :OTLIE - HKLM\..\SearchScopes\{BB74DE59-BC4C-4172-9AC4-73315F71CFFE}: "URL" =...

Logi - Niechciany proces "stij.exe"

Witaj.Ten proces jest od usługi IP updater service - czyli tego co kazałem odinstalowac Odinstaluj:IB Updater 2.0.0.578Ask ToolbarIB Updater ServiceAsk Toolbar UpdaterUruchom OTL w okienku Własne opcje skanowania/skrypt wklej: :OTLIE - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://searchab.com/?aff=7&uid=e9505684-7555-11e2-8007-1c6f65dfaa8bIE -...

Logi - Prośba o sprawdzenie

http://www.forum.twe...18.html<br />Problem jest taki jak w tym temacie... miałem wrzucić tutaj logi z programu OTL więc oto i one:OTL logfile created on: 2012-06-24 18:26:34 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.53.0 Folder = C:\Documents and Settings\Uzytkownik\PulpitWindows XP Professional Edition Dodatek Service Pack 3 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstationInternet Explorer...

Logi - Ponowny kłopot z komp.i internetem :(

oto co się pojawiło:# AdwCleaner v1.601 - Logfile created 04/19/2012 at 09:11:56# Updated 17/04/2012 by Xplode# Operating system : Windows Vista ™ Home Premium Service Pack 2 (32 bits)# User : Kaja30 - KAJA30-PC# Running from : C:UsersKaja30Desktopadwcleaner.exe# Option [Delete]***** [Services] ********** [Files / Folders] *****Folder Deleted :...

Grafika HD7770 - Wyskakujacy Blue Screen / Kremowe pasy na ekranie

Witam, moj problem wyglada nastepujaco. Dzis otrzymalem paczke z nowa grafa HD7770 bez zastanowien rozpakowalem zalozylem i zainstalowalem sterowniki wszystko bylo ok do czasu gdy odpalilem program Speccy aby sprawdzic temperature i czy sie grzeje a tu nagle Blue Screen no coz moglo sie zdazyc tak raz, odpalilem kompa probuje drugi raz to samo i tak kilka razy. Juz zaczelem cos...

Blue Screen dziwny moment

Witam. dzisiaj wyskoczył mi Blue Screen ( BS ) opisze dokładnie przyczyne wczoraj chciałem z kolegą pograć w Neverwinter online zacząłem ją pobierać lecz się nie udało pobrało się niecałe 3 gb wiec rano poszedłem do kolegi i wziąłem jej zainstalowaną wersje na pendrive i przesłałem na swojego pc gdy uruchomiłem grę zaczęła się ponownie pobierać i wyskoczył BS na drugim razem...
  • Windows XP
  • napisane 16 08 2013 19:42
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 4017