Skocz do zawartości


0x490

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: 0x490


Błąd hss_err_pid podczas grania w minecrafta.

Witam, problem polega na tym, że gdy gram w minecrafta gra się wyłącza i wyskakuje błąd, hss_err_pid. Przedtem nie mogłem w ogóle uruchomić gry bo od razu błąd się pojawiał, dostałem odpowiedź,"wyłącz anty wirusa" zadziałało grałem. Błąd wyskakuje po 5min od włączenia gry, nie kiedy mogę grać 4h i nic się nie dzieje. Sterowniki najnowsze wgrane. Antywirus cały czas wyłączony....

Problem z Java - minecraft

Witam Serdecznie wszystkich czytających . Na wstępie informuję , jeśli napisałem Temat w złym miejscu to przepraszam. Przejdźmy do mojego problemu. Otóż niedawno zrobiłem pełny format dysku C , po zainstalowaniu wszystkich mi potrzebnych sterowników i dodatków mogłem bez problemu uruchomić grę...
  • Windows XP
  • napisane 15 08 2011 12:56
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 7437

Explorator Windows nie działa. Problem z thumbache.dll

Witam. Mam taki problem: Po włączeniu komputera pojawia się komunikat Explorator Windows przestał działać, ikony nikną, po chwili wracają i znów ten komunikat. I tak w kółko. Nie mogę otworzyć Dokumentów, Plików pobieranych, Obrazów itp. W trybie awaryjnym to samo. Dzienniki Windows wykazały problem z thumbache.dll System Windows nie może uzyskać dostępu do pliku...

"Nie można odnaleźć na dysku plików systemu operacyjnego"

Od ponad roku nie było żadnych problemów, wczoraj podczas przeglądania internetu znikł mi z ekranu kursor i zawieszka, ctrl+alt+del nie reagował, po restarcie chciałem uruchomić w normalnym trybie, wtedy wyskoczył bluescreen, później narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia, które nie może automatycznie naprawić kompa. Problem wyświetla taki jak podany w tytule.W szczegółach...
  • Windows 7
  • napisane 03 05 2011 14:19
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 3606

Kod błędu 0x490 - brak plików systemowych

WitamMam problem z vistą . Po zaniku prądu nie mogę odpalić komputera. Próbowałem odpalić z ostatniej dobrej konfiguracji i nic. Naprawa przy starcie sys też nic, przywracanie sys z punktu kontrolnego też nic, ale podczas próby naprawy dysków coś dziwnego się dzieje. Pokazuje błędy na dysku D a naprawia tylko dysk C, nie naprawia dysku D i dysk D jest dyskiem systemowym a jestem pewny że...
  • Windows Vista
  • napisane 28 09 2007 22:46
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 18160