Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z internetem (tracenie pakietów)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 112mietkov

112mietkov

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 31 07 2014 - 14:24

Witam,

problem jak w temacie, zaczą się od przyjścia pana z multimedi, wymienił nam wtedy modem. Po wymianie internet okazał sie dziurawy i wolny. Po około 2 tygodniach zadzwoniłem do nich z prośbą rozwiązania problemu, wtedy przyszedł drugi gościu, wymienił modem (na taki jak na zdjęciu) na jeszcze inny ale problem nadal pozostał. Polecił on kupno lepszego routera (nasz obecny na zdjęciu)

 

Generalnie problem polegał na traceniu pakietów, problem jest również z wolnym przesyłaniem danych. W umowie jest 60 jednak czasem schodzi nawet do 5mb. Granie w gry sieciowe jest teraz praktycznie niemożliwe.

 

Ostatnio podłączyłem modem bezpośrenio do PS4 i pomyślałem że to powinno rozwiązać problem, niestety internet nadal był dziurawy. (gram w BF4) Dlatego uważam że to problem z ich tanimi modemami a nie z routerem, przecież przed wymianą modemu wszystko śmigało ładnie

 

Dlatego moje pytanie brzmi, czy kupować nowy router, czy może poprościć ich o danie starego modemu (o ile sie da) i ogólnie w czym tkwi problem :/

 

Pozdrawiam


Załączone miniatury

  • router.JPG
  • modem.JPG

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 02 08 2014 - 05:26


Czy masz teraz system modyfikowany w jakikolwiek sposób? cFosSpeed, cokolwiek?

  • 0

#3 112mietkov

112mietkov

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 08 08 2014 - 16:54

Czy masz teraz system modyfikowany w jakikolwiek sposób? cFosSpeed, cokolwiek?

nie, a powinienem?



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: router ruter modem internet multimedia



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych