Skocz do zawartości


Zdjęcie

[problem] avast i dostęp do emaila przez AQQ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zamir

Zamir

    Początkujący

  • 56 postów

Napisano 21 10 2012 - 10:22

Witam.

Mam bardzo denerwujący dla mnie problem z avastem.

Zainstalowałem sobie komunikator aqq, który posiada w sobie funkcje sprawdzania czy na mojego maila coś przyszło. Skonfigurowałem, nacisnąłem ok i przy próbie synchronizacji, wyskoczyło mi okienko aVasta z niewiadomą mi juz wiadomością (coś z bezpieczeństwem chyba i skanowaniem połączenie(??)) i niestety zablokowało mi to możliwość sprawdzania w AQQ czy dostałem jakąś nową pocztę. Dodam ze jak dodałem mój alternatywny email, to z tego alternatywnego już czyta wiadomości...

Próbowałem zastopować proces avasta, ale jak wiadomo nie mogę bo pisze ze brak dostępu...

Macie jakieś rozwiązanie? Przeszukałem już całego avasta w poszukiwaniu jakie on aplikacje zatrzymuje albo daje do kwarantanny, nic nie znalałem :(

Proszę o pomoc

Dzięki

Użytkownik Zamir edytował ten post 21 10 2012 - 10:23

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 21 10 2012 - 10:43

Na początek to na Twoim miejscu to bym to badziewie odinstalował. I zainstalował coś bardziej konkretnego typu NOD32
Avasta odinstalujesz -> http://www.avast.com/uninstall-utility

  • 0

#3 Zamir

Zamir

    Początkujący

  • 56 postów

Napisano 21 10 2012 - 11:27

1) Proszę i tak czy jest możliwość wyłapania tego zdarzenia które zablokował mi avast?
2) Nod32 jest programem płatnym... ja szukam koniecznie czegoś darmowego. Do niedawna używałem aviry, może wrócić do niej?
  • 0

#4 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 21 10 2012 - 13:49

1) Proszę i tak czy jest możliwość wyłapania tego zdarzenia które zablokował mi avast?

Jeżeli nie ma tego w kwarantannie Avasta, to raczej będzie nam ciężko sprawdzić co to dokładnie było.

Nod32 jest programem płatnym... ja szukam koniecznie czegoś darmowego. Do niedawna używałem aviry, może wrócić do niej?

Owszem NOD32 jest płatny, ale zaraz po instalacji dostajesz 30-dniową wersję próbną.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: avast!



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych