Skocz do zawartości


Zdjęcie

nowy ram w starym PC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 dziango

dziango

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 27 10 2006 - 13:08

Cześć. Mam starego kompa Athlon 1000 , płyta Epox 8KHA+ VIA KT266/A, ram DDR 256Mb PC 2100, grafika GeForce 2 32 MB Ti. Chciałbym go trochę rozbudować dołożyć pamięci i wymienić grafikę. Czy mogę dołożyć 256Mb PC 3200 ? Czy nie będzie konfliktów ? Jaką grafikę polecacie (do tej płyty) do ok. 250 zł ?. Nie spodziewam się rewelacji ale z kupnem nowego muszę jeszcze poczekać.

  • 0

#2 Siwy123

Siwy123

    [S]pace[C]owboy

  • 924 postów

Napisano 27 10 2006 - 15:35

Mozesz dolozyc pamieci. jesli plyta obsluguje RAM do 266Mhz to pamiec 400 Mhz (PC3200) zostanie wlasnie ustawiona na maksimum plyty czyli 266Mhz (plyta ja spowolni).

  • 0

#3 Stalver

Stalver

    Początkujący

  • 79 postów

Napisano 09 11 2006 - 20:33

Podaj jeszcze jakie masz AGP x2x4 czy x8
  • 0

#4 Siwy123

Siwy123

    [S]pace[C]owboy

  • 924 postów

Napisano 09 11 2006 - 20:38

Ta plyta ma zlacze AGPx4
  • 0

#5 Magik

Magik

    Początkujący

  • 72 postów

Napisano 10 11 2006 - 16:05

Cześć. Mam starego kompa Athlon 1000 , płyta Epox 8KHA+ VIA KT266/A, ram DDR 256Mb PC 2100, grafika GeForce 2 32 MB Ti. Chciałbym go trochę rozbudować dołożyć pamięci i wymienić grafikę. Czy mogę dołożyć 256Mb PC 3200 ? Czy nie będzie konfliktów ? Jaką grafikę polecacie (do tej płyty) do ok. 250 zł ?. Nie spodziewam się rewelacji ale z kupnem nowego muszę jeszcze poczekać.


Pamięć dokładaj śmiało, bedzie działać. Do takiej konfiguracji polecam karte Radeon 9700.
  • 0

#6 Soundman

Soundman

    Jesteśmy tutaj, aby pomagać

  • 133 postów

Napisano 10 11 2006 - 20:11

Można poszukać też okazji jakis 9800 PRO :D Kolega niedaawno za 270 kupil 6600Gt bez pudelka ..
  • 0

#7 f-t-s

f-t-s

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 14 11 2006 - 16:52

A po co 512 RAMu i R9800PRO przy Athlonie 1000? Nie lepiej poczekac, az bedziesz mogl kupic tego nowego kompa?
  • 0

#8 dziango

dziango

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 14 11 2006 - 17:40

dzięki za wszystkie odpowiedzi. RAM już dołożyłem i wszystko jest ok.
  • 0

#9 Magik

Magik

    Początkujący

  • 72 postów

Napisano 14 11 2006 - 22:59

A po co 512 RAMu i R9800PRO przy Athlonie 1000? Nie lepiej poczekac, az bedziesz mogl kupic tego nowego kompa?


Po to że jak dołoży ten ram i karte graficzną nową to odrazu lista gier w które będzie mógł zagrać powiększy sie i to bardzo nawet z athlonem 1000 gdyż do wielu gier starczy.
  • 0

#10 Siwy123

Siwy123

    [S]pace[C]owboy

  • 924 postów

Napisano 14 11 2006 - 23:51

Po to że jak dołoży ten ram i karte graficzną nową to odrazu lista gier w które będzie mógł zagrać powiększy sie i to bardzo nawet z athlonem 1000 gdyż do wielu gier starczy.


Magik ma racje, procesor to nie wszystko, duza ilosc pamieci wspomoze slaby proc ,a karta graficzna da kilka FPSow w grach.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych