nowy ram w starym PC
#1
Napisano 27 10 2006 - 13:08
#2
Napisano 27 10 2006 - 15:35
#3
Napisano 09 11 2006 - 20:33
#4
Napisano 09 11 2006 - 20:38
#5
Napisano 10 11 2006 - 16:05
Cześć. Mam starego kompa Athlon 1000 , płyta Epox 8KHA+ VIA KT266/A, ram DDR 256Mb PC 2100, grafika GeForce 2 32 MB Ti. Chciałbym go trochę rozbudować dołożyć pamięci i wymienić grafikę. Czy mogę dołożyć 256Mb PC 3200 ? Czy nie będzie konfliktów ? Jaką grafikę polecacie (do tej płyty) do ok. 250 zł ?. Nie spodziewam się rewelacji ale z kupnem nowego muszę jeszcze poczekać.
Pamięć dokładaj śmiało, bedzie działać. Do takiej konfiguracji polecam karte Radeon 9700.
#6
Napisano 10 11 2006 - 20:11
#7
Napisano 14 11 2006 - 16:52
#8
Napisano 14 11 2006 - 17:40
#9
Napisano 14 11 2006 - 22:59
A po co 512 RAMu i R9800PRO przy Athlonie 1000? Nie lepiej poczekac, az bedziesz mogl kupic tego nowego kompa?
Po to że jak dołoży ten ram i karte graficzną nową to odrazu lista gier w które będzie mógł zagrać powiększy sie i to bardzo nawet z athlonem 1000 gdyż do wielu gier starczy.
#10
Napisano 14 11 2006 - 23:51
Po to że jak dołoży ten ram i karte graficzną nową to odrazu lista gier w które będzie mógł zagrać powiększy sie i to bardzo nawet z athlonem 1000 gdyż do wielu gier starczy.
Magik ma racje, procesor to nie wszystko, duza ilosc pamieci wspomoze slaby proc ,a karta graficzna da kilka FPSow w grach.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych








