Skocz do zawartości


Zdjęcie

[net] Problem z siecią


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Paczin

Paczin

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 21 07 2007 - 20:16

Mam problem , dostałem kompa od ciotki durona 1300 , 256 mb ramu , geforce mx400 czyli przecietnie... Podłączyłem go do mojego kompa (athlon 1800+, 256mb ramu i radeon 9200). Podłączyłem poprzez kabel. W obu kompach mam karty sieciowe realtek 8139, i gdy gram przez lana w gta 2 , cs-a , starcrafta czy diablo II w pewnym momencie gry sie scinaja , albo chodza wolniej .Grając samemu nie poprzez lan gry działają bez zarzutu

Czy to problem tego kompa co dostałem , podobno jest o przeznaczeniu biurowym ??

Czy może coś z siecią nie tak ? Proszę o pomoc??

  • 0

#2 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 21 07 2007 - 23:02

Może stawiasz serwer na tym wolnym kompie?

  • 0

#3 Jotgie

Jotgie

    Zorientowany

  • 905 postów

Napisano 22 07 2007 - 08:54

Mam problem , dostałem kompa od ciotki durona 1300 , 256 mb ramu , geforce mx400 czyli przecietnie... (...)


Przeciętnie?! Ja bym powiedział, że duuuuuuużo poniżej minimum. Nie ma co się dziwić, że się zacina bo nie nadąża. DURON 1300 raczej sobie nie poradzi z tymi grami tym bardziej, gdy w tle dzieli się jeszcze z obsługą LAN-u.
  • 0

#4 Paczin

Paczin

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 22 07 2007 - 09:51

Przeciętnie?! Ja bym powiedział, że duuuuuuużo poniżej minimum. Nie ma co się dziwić, że się zacina bo nie nadąża. DURON 1300 raczej sobie nie poradzi z tymi grami tym bardziej, gdy w tle dzieli się jeszcze z obsługą LAN-u.



no sorry... ale jak wczesniej mialem podlaczona 333mhz to jakos starcraft i gta dzialaly bez zarzutow, chociaz sie nie znam za bardzo na sieci ale mialem inny kabel 5 m nie wiem czy cos to zmienia ale gralem plynnie w stara i gta 2 po sieci....
  • 0

#5 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 22 07 2007 - 12:09

Przeciętnie?! Ja bym powiedział, że duuuuuuużo poniżej minimum. Nie ma co się dziwić, że się zacina bo nie nadąża. DURON 1300 raczej sobie nie poradzi z tymi grami tym bardziej, gdy w tle dzieli się jeszcze z obsługą LAN-u.

To akurat sa gry z epoki Pentium/PentiumII więc dla nich to duzo powyżej przecietnej

Mozliwe że coś jest z kablem i scina, ewentualnie sieciówka w nowym kompie szwankuje. Spróbuj na poczatek wymienic kabel, albo chociaz posprawdzaj ten. Długośc raczej nie ma znaczenia, może miec do 100m, ale moze jest źle pozaciskany.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych