Skocz do zawartości


Zdjęcie

[net] Anomalie internetowe...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 drake

drake

    Początkujący

  • 83 postów

Napisano 30 03 2007 - 06:42

Witam wszystkich, postanowiłem stworzyć temat (mam nadzieję, że w dobrym dziale) i również mam nadzieję, że mi pomożecie. Od 2 dni borykam się z bardzo dziwnym problemem odnośnie mojego internetu, a mianowicie większość stron chodzi w miare normalnie typu: tweaks.pl, forum.tweaks.pl, radioparty.pl, onet.pl google.pl ale wchodząc na strony pokroju skype.pl, firefox.pl, winamp.com klikając na DOWNLOAD albo wogóle nie chce się pobierać, albo pobierze pierwsze 30 Kb i potem stoi i za pare minut rusza z prędkością 2 Kb/s... To samo jest w połączeniu lokalnym w windowsie - próbując nacisnąć przycisk "Napraw" przy odświeżaniu IP wyskakuje błąd, że nie można ukończyć operacji. Na samym początku byłem przekonany, że to mój system: czyściłem trele morele. Zrobiłem wczoraj formata, problem jest dalej udało mi się jakimś cudem ściągnąć firefoxa, bo myślałem że oszaleje z tym IE. Mój internet to Hyperion.pl 512 Kbps / 512 Kbps Wew. IP Stałe. Czy jest ewentualność, że to kwestia zablokowanych portów itp. ? Nic na komputerze nie robiłem, siadłem i zobaczyłem, że nie mogę ściągać z tych stron :| Komputer jest po formacie, ma świeżo wgranego XP-ka z SP2, sterownik od neta itp.

-> KLIKNIJ I ZOBACZ SCREEN <-

Chłopaki co Wy na to?

  • 0

#2 Amon

Amon

    Początkujący

  • 28 postów

Napisano 09 04 2007 - 19:52

no więc nie wiem co jest przyczyną ale
kBajt to co innego niż kbit
30kB byłoby w miarę ok bo to 240kbps, ale to i tak za mało.. proponuje zrobić test szybkości łącza
www.speedtest.pl i skontaktować się z dostawcą

  • 0

#3 Armstrong

Armstrong

    Początkujący

  • 71 postów

Napisano 09 04 2007 - 22:43

Wklej loga z hjt.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych