Skocz do zawartości


Zdjęcie

kłopoty z internetem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 barti1995

barti1995

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 21 05 2010 - 16:52

Dzień dobry wszystkim mam problemy z internetem jestem w tych sprawach kompletnie zielony ale chciałbym się chociaż postarać coś naprawić sprawa wygląda tak wykasowałem Windowsa XP i wgrałem ponownie od tego momentu nie łączy się z internetem co to może być

[mod]Proponuję używać znaków interpunkcyjnych[/mod]

Użytkownik Katarina edytował ten post 21 05 2010 - 21:49

  • 0

#2 Jotgie

Jotgie

    Zorientowany

  • 905 postów

Napisano 23 05 2010 - 00:16

START => POŁĄCZ Z => POKAŻ WSZYSTKIE POŁĄCZENIA => UTWÓRZ NOWE POŁĄCZENIE => DALEJ => POŁĄZ Z INTERNETEM => dalej wg pouczeń...

Użytkownik Jotgie edytował ten post 23 05 2010 - 00:17

  • 0

#3 rafales

rafales

    Początkujący

  • 68 postów

Napisano 15 06 2010 - 07:51

Dzień dobry wszystkim mam problemy z internetem jestem w tych sprawach kompletnie zielony ale chciałbym się chociaż postarać coś naprawić sprawa wygląda tak wykasowałem Windowsa XP i wgrałem ponownie od tego momentu nie łączy się z internetem co to może być

[mod]Proponuję używać znaków interpunkcyjnych[/mod]


Odpowiedź jest prosta, raczej banalna. Jak zapewne wiesz, w starym systemie miałeś połączenie. Jeżeli go usunąłeś (założyłeś nowy) to już ustawień połączenia internetowego nie ma bo skąd. Musisz na nowo skonfigurować połączenie internetowe, zgodnie z ustawieniami operatora/dostawcy internetu. Z tego co piszesz, jesteś zielony w tym temacie. Radzę więc zadzwonić na infolinię dostawcy usługi i oni Ci pomogą skonfigurować to połączenie. To będzie trwało jakieś 5-10 minut.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych