Skocz do zawartości


Zdjęcie

kurow.pun.pl forum Kurowa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 simsons51c

simsons51c

    Początkujący

  • 109 postów

Napisano 10 02 2012 - 21:04

Witam. W czerwcu 2011 roku wspólnie z moim znajomym założyliśmy forum o naszej miejscowości. Oto link: Kurów.pun.pl Zrobiliśmy stronę na bezpłatnej domenie. Jak wam się podoba? Proszę tego nie interpretować jako reklamy. Jeśli nie mogę spytać o moje forum proszę o usunięcie tematu.

Zapomniałem dodać że więcej opcji min.radio , chat jest dostępne po zalogowaniu

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 10 02 2012 - 21:35

Za duże logo, bądź kolorystycznie niewspółgrające z resztą portalu. Poza tym przesuwający się napis jest wkurzający na dłuższą metę, dla kogoś kto wchodzi na forum często(za każdym razem trzeba przewinąć stronę w dół) Trochę dziwne, że na na malutkiej przystawce Facebooka dałeś posty z profilu, a nie użytkowników, którzy lubią profil.
Sama idea forum miasta się chwali, ale jak każda społeczność trzeba o nią dbać, Powodzenia :P

  • 0

#3 simsons51c

simsons51c

    Początkujący

  • 109 postów

Napisano 10 02 2012 - 21:41

Za duże logo, bądź kolorystycznie niewspółgrające z resztą portalu. Poza tym przesuwający się napis jest wkurzający na dłuższą metę, dla kogoś kto wchodzi na forum często(za każdym razem trzeba przewinąć stronę w dół) Trochę dziwne, że na na malutkiej przystawce Facebooka dałeś posty z profilu, a nie użytkowników, którzy lubią profil.
Sama idea forum miasta się chwali, ale jak każda społeczność trzeba o nią dbać, Powodzenia :P

A tak od1 do 10 na ile byście wycenili?
  • 0

#4 kosa006

kosa006

    Rap Fanatyk

  • 761 postów

Napisano 10 02 2012 - 23:58

Od 1 do 10?. Na 1.

Tak jak makensis napisał wyżej logo nie pasuje.
Standardowy styl jest brzydki. Nie mogliście znaleźć innego?.
Hosting Pun.pl - poszliście na łatwiznę po całości i wygenerowaliście sobie strone na tragicznym skrypcie.

Radzę przebudowe całej tej strony.

Użytkownik kosa006 edytował ten post 11 02 2012 - 00:02

  • 0

#5 simsons51c

simsons51c

    Początkujący

  • 109 postów

Napisano 11 02 2012 - 15:04

Tylko nie mamy dostępu do bazy danych :P

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych