Skocz do zawartości


Zdjęcie

komputer się zacina podczas grania w World of Tanks


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 vMrQv

vMrQv

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 04 01 2013 - 22:38

a więc mam problem z kompem. dla przykładu worldofTanks na moim 2 kompie sie nie tnie a na tamtym tak:( byłoby ok ale parametrami komp który mi zamula jest leprzy 1 komp (nie zamula): procek - 2.6 x2 ghz(athlon) karta graficzna 512 ram 2gb ddr2 win xp plyta główna dobra ... a ten 2 komp (co zamula) procek- 2x 3.5 ghz (celeron;/) karta graf: 1gb 128 bit , 3 gb ram ddr2 lecz plyta główna bardzo tania;/
przy graniu w WorldOfTanks komp nr 2 ma 100% uzycia, a 1 tylko 40 -60 .
Patrząc w menadzeru zadań komp nr 1 ( który nie cina ) uzycie pamięci ma okolo 120 000 ( przy grze worldof tanks) a komp nr 2 w tej samej grze tylko na nią ma uzycie pamięci ponad 500 000
Proszę was o jakies oswiecenie

  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 05 01 2013 - 00:31

Zwyczajnie Athlon jest wydajniejszy... Celeron to się nadaje do biura chyba że to jakiś Sandy Bridge ale z tego co wiem nie było o takim zegarze. Więc miło byłoby gdybyś podał pełne oznaczenia procesorów. Ogólnie podaj pełną konfigurację obu PC. Bo z tych danych to możemy sobie powróżyć.

  • 0

#3 Madness2k

Madness2k

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 05 01 2013 - 11:25

Celeron jest słabszy od Athlona ponieważ jest procesorem niskobudżetowym, a Athlon miał być konkurencją dla C2D.
Podaj dokładnie jaki masz sprzęt, bo karta "1 GB 128 bit" to jest niczym z fusów wróżenie, gdyż jest masa takich kart...

@viris33 Z tego co wiem to były Celerony D z jądrem Cedar Mill, i chyba tylko one miały tak wysokie taktowanie, ale to nie zmienia faktu że te procesory są po prostu słabe (-;.
  • 0

#4 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 05 01 2013 - 16:27

Domyślałem się że to Celeron D ale to nic nie zmienia bo te procesory są tragicznie słabe i dziś do niczego innego niż pisanie w Wordzie czy przejrzenia internetu się nie nadają.
Nawet ten stary Athlon 64 X2 to o niebo wydajniejszy procesor.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: zacinanie komputera przycinanie komputera problem podczas grania



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych