Skocz do zawartości


Zdjęcie

komputer resetuje się na ekranie logowania do Windowsa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Duch23

Duch23

    Początkujący

  • 18 postów

Napisano 07 07 2021 - 11:16

Witam mam mały problem a mianowicie niedawno sprawiłem sobie nowego kompa, wszystko bez problemu podpiąłem i zainstalowałem windowsa i wszystko działało bez problemu (podkreślam nic nie było podkręcane ani zmieniane w biosie) . Wczoraj przy przeglądaniu strony w necie nagle komputer się zresetował - po tymże resecie przy ponownym rozruchu komputer loguje się do loga windowsa i reset . Nie wiem co o tym myśleć chciałem zrobić odzyskiwanie ale ten sam problem, podpiąłem inny dysk ssd i na czysto chciałem zrobić instalkę ale przy jej próbie system się instaluje ale gdy wymusza rest juz nie wstaje (komunikat komputer został nieoczekiwanie uruchomiony ponownie lub napotkał nieoczekiwany błąd nie można kontynuować instalacji systemu windows aby zainstalować klikni ok w celu ponownego uruchomienia komputera) pojawia się ten sam problem co to może być.(Nie miałem zrobionych żadnych backapu. Nie pomyślałem o tym) Myślałem nad problem z podłączeniem do monitora ale podpiąłem go do tv i ten sam problem, wyciągnąłem jedną kość ramu nic się nie zmieniło. Zaznaczam iż poza kartą graficzną I STARYM HDD wszystko jest nowe. Zaktualizowałem bios bez zmian. Jeśli chodzi o temperatury procka nigdy nie przekraczały 40 paru stopni. Wyczyściłem dysk na którym był wcześniej utworzony system (plextor )z pozycji biosu i chciałem zainstalować wszystko na czysto i w dalszym ciągu ten sam błąd (z komunikatem system windows nie może ukończyć instalacji w trybie awaryjnym aby kontynuować instalowanie systemu windows uruchom ponownie). Co robić!!?

 

specyfikacja z biosu

temp cpu 37C

motherboard 37C

vcore 1,324V

ddr voltage 1,200v

bios mode : csm /uefi

bios - nowy maj 2021

cpu speed 3,60ghz

ddr speed 2666 mhz

 

 

 

Moja specyfikacja sprzętowa:

 

 

płyta msi b550 gaming plus

procek ryzen 3600 + chłodzenie Fera 5

zasilacz sileniumpc vero l2 600w

dysk hdd baracuda 500gb

dysk plextor m9peg 256ssd (na nim był windows)

windows 10 home

karta graficzna geforce 960

obudowa be quiet pure base 500dx

Pamięć Ram PNY XLR8 32gb 3200mhz (2x16gb)

 
 
 


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych