Skocz do zawartości


Zdjęcie

jaka myszka do gier?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Berkell

Berkell

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 06 10 2012 - 21:53

Witam mam na oku pare myszek m.in Razer Imperator 4G,ROCCAT Kone+,Steelseries Xai,Sensei,Kinzu czy tez Logitech G400. Jestem graczem fps gram na 1800dpi i 1000hz aktualnie posiadam Razer Deathadder Respawn, ale cos mi sie stalo z sensorem bo nie ma tej precyzji,dokladnosci co na poczatku i wydaje sie jakas szybsza a dpi nie zmienialem poniewaz mam zainstalowany sterownik Razera. Mam nieco watpliwosci do Razer Imperator bo boje sie zeby mi sie cos takiego nie stalo jesli kupie Imperatora po zainstalowaniu sterownika. A wiec ktora waszym zdaniem polecacie? Prosze o odp i dziekuje.

  • 0

#2 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 07 10 2012 - 09:42

Ja używam takiej Mysz Gigabyte Force M9 Ice - Myszy - Gigabyte Force M9 Ice - Sklep internetowy Agito.pl
Razery nie są warte cen jakich się trzymają.

Użytkownik Celdur edytował ten post 07 10 2012 - 09:42

  • 0

#3 Berkell

Berkell

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 07 10 2012 - 17:43

Ja sie ogolnie zastanawiam nad tym Steelseries Xai lub Sensei bo Razery jak mowisz nie sa warte swoich cen i sie psuja czasami slyszalem a ROCCAT dobre myszki ,ale tez za drogie kurde Kone+ mi sie podoba tylko troche duza i 280zl to ja dziekuje ;D
  • 0

#4 Wassup

Wassup

    Początkujący

  • 45 postów

Napisano 07 10 2012 - 18:49

Tak nigdy tej myszki nie wybierzesz oczywiście jeśli się zepsuje to po to jest właśnie gwarancja, najlepiej samemu sprawdzić co najlepiej leży w dłoni.
  • 0

#5 Holden

Holden

    Początkujący

  • 54 postów

Napisano 22 10 2012 - 09:17

Dokładnie, wybieranie myszki bez sprawdzenia jak leży w dłonie mija się z celem.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych