Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak podłączyć sieć WiFi


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 rafales

rafales

    Początkujący

  • 68 postów

Napisano 29 05 2010 - 13:06

Na lapsie mam już skonfigurowane połączenie WiFi z routerem orange. W drugim miejscu chcę zrobić sobie połączenie na netę, mam router TP-link W8901G.
I na lapsie nie śmiga mi WiFi...dlaczego? Nie wyszukuje mi w ogóle dostępnych sieci. Czy to znaczy, że w ustawieniach PA TP-LINKa jest gdzieś zaznaczone, żeby ukrywał się WiFi?

Jakie ustawienia mam zmienić w panelu TP-LINKa, zeby WiFi na laptopie wykryło mi to połączenie?

  • 0

#2 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 29 05 2010 - 13:21

rozłącz sie z obecną siecią wifi, podlacz tp-linka kablem do laptopa, wejdź do ustawień tp linka (dołączona instrukcja) i dokonaj ustawień sieci wifi.

  • 0

#3 rafales

rafales

    Początkujący

  • 68 postów

Napisano 29 05 2010 - 13:30

rozłącz sie z obecną siecią wifi, podlacz tp-linka kablem do laptopa, wejdź do ustawień tp linka (dołączona instrukcja) i dokonaj ustawień sieci wifi.


Nieprawda, to nie to, najpierw trzeba dogadać się z kartą WiFi...
Doszedłem co trzeba zrobić i właśnie jestem już po wszystkim. Trzeba wejść we właściwości karty bezprzewodowej i tam to zmienić.
Połączenia sieciowe/karta której ustawienia chcę zmienić/prawy klik/właściwości/zakłądka sieci bezprzewodowe/zaptaszasz u góry "użyj systemu Windows..."/klik na ok i w prawym dolnym rogu wyskakuje komunikat, że ywkryto sieci X,Y,Z

Połączyć możesz się z każdą pod warunkiem, że wiesz jakie ma hasło :-)

To tyle, temat do zamknięcia.
  • 0

#4 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 29 05 2010 - 16:17

To cudownie, że się dogadałeś z tą karta wifi. Pozdrów ja ode mnie i ucałuj głęboko.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych