Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gothic


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Trivelt

Trivelt

    Unix fan

  • 406 postów

Napisano 30 12 2006 - 15:10

Witam!

Zapraszam do wypowiadania się w tym temacie na temat (mojej ulubionej) serii: Gothic. Czy graliście w nią, co o niej sądzicie itd. :)

Ja wszystkie części tej serii przeszedłem na wszystkie możliwe sposoby. Najlepszą IMO grą z dotychczasowych wydanych trzech (liczxąc dodatek czterech) jest Gothic 3. Niestety na słabym kompie nie pójdzie :)

  • 0

#2 darekhub

darekhub

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 30 12 2006 - 16:17

Dla mnie ta gra jest NUDNA. Nigdy jej nie lubiałem, uważam, że jest tak samo nudna jak chociaż Morrowind :) Wole np. Dungeon Siege 1,2

  • 0

#3 Trivelt

Trivelt

    Unix fan

  • 406 postów

Napisano 30 12 2006 - 20:12

Dla mnie ta gra jest NUDNA. Nigdy jej nie lubiałem, uważam, że jest tak samo nudna jak chociaż Morrowind :) Wole np. Dungeon Siege 1,2


Nudna pod jakim wzgledem? Fabuły? Może trochę bardziej uzasadnij swoją opinię. :)
  • 0

#4 UNK0WN

UNK0WN

    Początkujący

  • 146 postów

Napisano 30 12 2006 - 21:20

Jak dla mie trójka jest dobrą grą ale za mało grywalną...
  • 0

#5 geloo

geloo

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 30 12 2006 - 23:41

Seria GOTHIC jest najlepsza seria w jaka kiedykolwiek gralem. Morrowind w porownaniu z gothickiem SSIE.
  • 0

#6 Trivelt

Trivelt

    Unix fan

  • 406 postów

Napisano 31 12 2006 - 11:10

Jak dla mie trójka jest dobrą grą ale za mało grywalną...


Może kiedyś gdy obniżą cenę grywalność się zmieni <_<
  • 0

#7 Mati_tbg

Mati_tbg

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 31 12 2006 - 12:36

ja grałem w gothica 1 pokonałem Śniącego Grałem też w G2 i przeszedłem całą <_< w 3 jesczze niegrałem ale po Nowym roku bede ja miec :D
  • 0

#8 PC Pogromca

PC Pogromca

    Stały użytkownik

  • 239 postów

Napisano 07 01 2007 - 14:01

Ja uważam, że jest świetna. Szczególnie trzecia część, ale w nią grałem jedynie u "Informatyka", bo mam za słabego kompa. Druga część też była niezła, choć ja wole pierwszą, ze względu na ciekawszą fabułę.
  • 0

#9 genziutek

genziutek

    Pionek

  • 376 postów

Napisano 08 01 2007 - 13:39

1,2 + NK zasługuja na -5, ale 3 na 6+Dołączona grafika Szczególnie za fizykę, która sprawia frajde walki z orkami czy kuraczakami :D
  • 0

#10 PC Pogromca

PC Pogromca

    Stały użytkownik

  • 239 postów

Napisano 08 01 2007 - 13:42

Tak, Gothic 6 to genialna gra. Warto też zwrócić uwagę na szczegóły w tej grze takie jak załamanie się postaci poniżej lini powierzchni wody. Z tego co widziałem przeciwnicy są dużo "inteligentniejsi" co podnosi realizm walki, która również została znacznie ulepszona (w poprzednich częściach walka z kilkoma przeciwnikami była niamał, że niemożliwa).
  • 0

#11 genziutek

genziutek

    Pionek

  • 376 postów

Napisano 08 01 2007 - 14:25

Zauważyłem w trakcie całej gry tylko jeden poważny problem - podczas walki zdarza się czasami, że np. wilk, badyta wchodzą w ścianę! Raz wyjdą a raz nie :D W sumie nieskończyłem G3. Spaliłem w piecu te artefakty.... dużo jeszcze przygody mnie czekało? :D

  • 0

#12 pawelmx

pawelmx

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 09 01 2007 - 01:36

Ja grałem w dwie pierwsze części Gothic'a. 1-nkę przeszedłem całą, do "dwójki" bardzo mnie ciągnęło, ale gdy już sobie zakupiełm i trochę pograłem straciłem ochotę (to pewnie przez neta). Kiedyś z pewnością wrócę do tej gry.
W III bardzo chętnie bym pograł, ale mając 6-cio letniego grata mogę sobie o tym tylko pomarzyć.

  • 0

#13 Humbak

Humbak

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 09 01 2007 - 10:37

Gothic jest najlepszym tytułem
jaki kiedykolwiek powstał.
Cenię go za fabułę, grywalność i realizm.
Ktoś z was zna może jakieś tricki w Nocy Kruka ?
  • 0

#14 PC Pogromca

PC Pogromca

    Stały użytkownik

  • 239 postów

Napisano 09 01 2007 - 11:57

Ktoś z was zna może jakieś tricki w Nocy Kruka ?


Google nie boli!

www.gothic.phx.pl - znajdziesz tam w sekcji gothic II i Gothic II Noc Kruka różne informacje, które można by uznać za tricki. W dziale konsola i kody znajdziesz poprostu cheaty, jeżeli chcesz grać na kodach, a w Bonusy ciekawe informacje co się stanie jeżeli np. przeczytam wszystkie księgi gdzieś tam.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych