Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie otworzyć rachunek bankowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 jmroczko

jmroczko

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 30 08 2015 - 18:59

Przymierzam się do zmiany rachunku bankowego. Obecnie mam dosyć drogie konto w banku spółdzielczym. Poza tym nie mogę płacić z ich karty w sklepach. Szukam jakiejś tańszej opcji - tylko gdzie?



  • 0

#2 kambrz

kambrz

    Początkujący

  • 28 postów

Napisano 31 08 2015 - 11:37

Serio masz konto w banku spółdzielczym ? Przecież tam zawsze pobierali bardoz duże opłaty za konta.Zupełnie niewspółmierne do tego co oferowali. To juz o wiele lepiej jest załozyć sobie konto w mbanku albo w smart Banku.Masz szczegóły konta w smart Banku. Obecnie wszystko jest tam darmowe. 



Użytkownik makensis edytował ten post 07 09 2015 - 16:20

  • 0

#3 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 05 09 2015 - 19:55

mbank lub t mobile usługi bankow


  • 0

#4 hary

hary

    The Untouchable

  • 791 postów

Napisano 05 09 2015 - 23:04

A może jeszcze podać marke butów których noszę. Polecam diverse, chodze 4 miesiące i nic się nie dzieje....


  • 0

#5 flexxx

flexxx

    Początkujący

  • 31 postów

Napisano 15 09 2015 - 16:11

Mam konto w ING, jest darmowe pod warunkiem że wykonasz kartą operacje przekraczające 200zł miesiącznie, możesz założyć je przez internet, u mnie nie bez znaczenia była też duża ilość wpłatomatów i bankomatów.


  • 0

#6 minion

minion

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 21 09 2015 - 20:29

Możesz sprawdzić w Alior Bank, chociaż wydawało mi się, że Bank Spółdzielczy ma całkiem dobrą ofertę, więc może warto sprawdzić jeszcze raz? Może zaproponują coś nowego? 


  • 0

#7 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 24 09 2015 - 17:40

Alior ma tak złą opinię, że chyba żaden bank nie zebrał tyle negatywów co Alior Bank. Sam byłem użytkownikiem do czasu wprowadzenia opłat za prowadzenie konta. Tzw. wyższa kultura bankowości, kilka miesięcy trwało nim bank zwrócił prowizje(pobraną za kilka miesięcy oczywiście) którą wprowadził samowolnie, bez informacji użytkowników, tylko przy windykacji należności znaleźli odpowiedni kanał komunikacji. Innym kradziejem naszych pieniędzy jest Millenium - podobne triki jak w Alior.


  • 0

#8 Karpatiak

Karpatiak

    Początkujący

  • 15 postów

Napisano 25 08 2021 - 10:08

Idź tam, gdzie jest po prostu tanio lub najlepiej za darmo. A umówmy się, takich ofert wciąż jest bardzo dużo na rynku. Gdybym miał wskazać wybrane byłyby to z pewnością:
 
- Nest Bank;
- ING Bank Śląski;
- PKO BP;
- Millenium Bank;
 
Zwłaszcza te ostatnie pod względem ceny do jakości prezentuje się dosyć dobrze. Proponuję sprawdzić porównanie na https://www.konto-studenckie.pl/porownanie-kont-studenckich.php

  • 0

#9 bernier.magali

bernier.magali

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 30 08 2021 - 14:48

Od lat posiadam konto w Millenium Banku i jestem zadowolona. Z prowadzeniem konta nie mam żadnych problemów. 


  • 0

#10 mariandok

mariandok

    Początkujący

  • 81 postów

Napisano 01 08 2023 - 12:19

Banków zdecydowanie nie brakuje i zdecydowanie najlepiej wybierać te, które na rynku są już długo. Wydawać by się mogło, że bank nie może upaść, ale to nieprawda. W przypadku dużych kryzysów może do tego dojść. Dla zainteresowanych artykuł: https://finanse21.pl/dlaczego-banki-upadaja-skad-kryzys-finansowy-w-banku.html, w którym opisano przyczyny upadku banków, Gdy dany bank traci wiarygodność i wypłacalność, to już jest jego koniec.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych