Skocz do zawartości


Zdjęcie

Automatyczne odświeżanie strony


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 LeszekT

LeszekT

    Początkujący

  • 39 postów

Napisano 03 08 2013 - 11:12

Mam problem ze stroną http://www.polsatsport.pl/. Gdy jestem w poszczególnej zakładce (piłka nożna/siatkówka/itd), na dole strony znajduje się przycisk "Więcej". Klikam tak kilka razy i zamiast przykładowo 15 wiadomości mam 50. Jednak po krótkim czasie strona automatycznie mi się odświeża, a jej stan z powrotem wraca do początkowych 15 newsów. By przekopać się do starszych, znowu muszę klikać i klikać "Więcej", ale po chwili znowu następuje odświeżenie i powrót do stanu początkowego.

Gdy klikam PPM, mam "odśwież kartę co...", ale nawet jak ustawiam opcję 30 minut lub Wyłącz odświeżanie, strona po chwili znowu się resetuje. Jak temu zaradzić? :(

 



  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 03 08 2013 - 13:20

Wydaje mi się to wina przeglądarki, spróbuj w Firefoxie - sprawdziłem u siebie i nie odświeża zawartości stron. Niestety strony w Ajaxie często gubią wątek i tam odświeżanie czy przyciski dalej i wstecz czasem nie działają prawidłowo.



  • 0

#3 LeszekT

LeszekT

    Początkujący

  • 39 postów

Napisano 03 08 2013 - 22:51

No właśnie używam najnowszej wersji Firefoxa 22.0. Nie wiem, w czym jest problem, bo na Chrome działa normalnie :(


  • 0

#4 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 04 08 2013 - 13:46

Zobacz w takim razie czy nie masz jakieś dodatki co przeszkadzają, w tym celu kliknij Alt aby wyświetlić menu następnie Narzędzia -> Dodatki. Zakładka rozszerzenia i wtyczki. U mnie we wtyczkach działa tylko Adobe Acrobat i Shockwave Flash. W rozszerzeniach mam natomiast: BetterPrivacy i Adblocka(wyłączonego :P ).


  • 0

#5 LeszekT

LeszekT

    Początkujący

  • 39 postów

Napisano 05 08 2013 - 09:44

Zobacz w takim razie czy nie masz jakieś dodatki co przeszkadzają, w tym celu kliknij Alt aby wyświetlić menu następnie Narzędzia -> Dodatki. Zakładka rozszerzenia i wtyczki. U mnie we wtyczkach działa tylko Adobe Acrobat i Shockwave Flash. W rozszerzeniach mam natomiast: BetterPrivacy i Adblocka(wyłączonego :P ).

Dodatków i wtyczek mam sporo, ale przejrzałem opcje wszystkich i tylko w jednym (Tab Mix Plus) miałem zaznaczoną opcję Odświeżaj kartę bez względu na jej adres. Jednak nawet po jej odznaczeniu strona polsatsport.pl i jej zakładki robią to samo, co wcześniej. Dodam jeszcze, że tylko na tej stronie mam taki problem i już nie wiem, co tu jeszcze zrobić... pomyślałem, że może napisać jakiś skrypt czy coś, ale w tym też zielony jestem :(


  • 0

#6 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 05 08 2013 - 14:00

Zrób w takim razie reset przeglądarki Firefox.



  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych