Skocz do zawartości


Zdjęcie

Matryca laptopa jako dodatkowy monitor pc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kbkm

kbkm

    Początkujący

  • 50 postów

Napisano 02 06 2013 - 07:24

Witam.

 

Z racji tego, że nie do końca wiedziałem gdzie wcisnąć ten temat - wylądował tutaj. Proszę o ewentualne przeniesienie jeśli nie jest to najlepsze miejsce do dyskusji w sprawie o której napiszę niżej.

 

Otóż. Jak za pewne większość z Was, korzystam z stacjonarki - uważam, że tak jest po prostu wydajniej. Mam również laptopa wspaniałą toshibę nie zamieniłbym go na żadnego innego (służy mi do pracy) ale mam też starego Acera którego niedawno naprawiałem, jednak udało się dojść tylko do uruchomienia windowsa.

 

Wpadł mi do głowy absurdalny pomysł, wykorzystania matrycy z laptopa do wyświetlania obrazu z komputera pc. Jakie są na to szanse? Jeśli chodzi o Acera, bez problemu mogę go całego rozebrać na części pierwsze - może da się coś wykombinować :P :)?



  • 0

#2 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 03 06 2013 - 13:41

Daj sobie spokój. Tak to niestety nie działa.

Chyba że do pracy biurowej, internet to można ewentualnie VNC się pobawić.



Użytkownik Celdur edytował ten post 03 06 2013 - 13:41

  • 0

#3 kbkm

kbkm

    Początkujący

  • 50 postów

Napisano 03 06 2013 - 13:45

No właśnie. VNC to dobra opcja bo korzystałem jakiś czas ale na dwóch stacjonarkach. Jednak tutaj to nie przejdzie bo laptop ma spalony mostek sterujący touchpadem, klawiaturą i USB - zatrzymuje się na wpisaniu hasła i du*a. Dlatego mogę go rozebrać na części pierwsze ale nie mam na niego pomysłu :P



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: matryca moniotr grafika



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych