Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zablokowana motorola v8


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomku1

tomku1

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 17 12 2008 - 22:23

witam

znalazłem motke v8, dałem ja ojcu a on wpisał pare razy złe kod zabezpieczajacy i teraz pisze zeby sie skontaktowac z operatorem ale nie skontaktuje sie bo nie mam na nią zadnych papierów i bedzie ze ukradłem. Jest jakaś mozliwosc odblokowania tej motki by była zdolna do uzytku?

  • 0

#2 rademenes14

rademenes14

    Stały użytkownik

  • 255 postów

Napisano 18 12 2008 - 14:22

znalazłeś , ojciec wpisał kilka razy zły kod . motasz się w zeznaniach Dołączona grafika a kontakt z operatorem to jest zablokowany telefon przez simlock . idź do serwisu powiedz , że masz zablokowany fon by zdjęli Ci simlock . i nie ma problemu . chyba ,że telefon jest kradziony i zgłoszony . w takim razie zdjęcie simlocka nic nie da. bo fon będzie zablokowany przez IMEI.

  • 0

#3 tomku1

tomku1

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 18 12 2008 - 18:28

rademenes14 zamknij **** ****** jak masz pisac komenty które nic nie wnoszą i nie wiesz o co chodzi bo po 1 pisze ze tel jest znaleziony i nie mam na niego ***** papierów to jak moge isc z nim do operatora po 2 ***** sa w telefonach(nowych) tez inne blokady niz simlock ?

i co ty [beeep] o jakichs zeznaniach ? ********* ci ?

Za przeklinanie i obrażanie otrzymujesz 10% i 7 dni bana. - Vojt007
  • 0

#4 rademenes14

rademenes14

    Stały użytkownik

  • 255 postów

Napisano 19 12 2008 - 10:42

co się pieklisz ??

a kto Ci każe iść z nim do operatora ??


powiedziałem serwis GSM , co nie znaczy ze przez operatora , ale skoro dla Ciebie jedyne serwisy to operatorów to po co szukasz tu pomocy.

a po drugie informuje Cie ,ze to typowy komunikat blokady sim , a te drugie blokady nie będziesz miał do nich dostępu gdy masz blokadę sim .
wiec jak nie masz pojęcia to nie ubliżaj innym
a na koniec powiem Ci jedno właśnie przez takich jak Ty nie pomaga się na GG.
  • 0

#5 crazygirl

crazygirl

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 16 01 2009 - 18:16

Witam :rolleyes: jak ściągnąć simlocka z Motoroli V8 :sciana:
  • 0

#6 Parry

Parry

    Kobieciarz

  • 325 postów

Napisano 16 01 2009 - 18:39

Najlepiej idź do komisu... A jeżeli chcesz za darmo musisz wygenerować sobie kod... Wujek GOOGLE nie boli...

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych