Skocz do zawartości


Zdjęcie

Testowanie programu Kontakt


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 mgx8

mgx8

    Początkujący

  • 148 postów

Napisano 05 02 2006 - 18:46

Polecam wybrać wersję z VirtualBOX. Większość programów wymaga, aby z niej korzystać.
System operacyjny
Windows 2000 SP5 lub XP SP2 lub nowszy
Sprzęt komputerowy
Pentium 233 MHz (zalecane: Pentium 500 MHz lub szybszy)
64 MB pamięci RAM (zalecane: 128 MB pamięci RAM lub więcej)
20 MB miejsca na dysku
Uprawnienia
Musisz mieć uprawnienia administratora, aby zainstalować BOINC.
Wsparcie Nvidii
Aby korzystać z GPU, musisz mieć zainstalowaną wersję sterownika 185.85 lub wyższą.
Obsługa AMD
Aby korzystać z GPU, musisz mieć zainstalowany sterownik w wersji 8.12 lub nowszej.Minimalne wymagania sprzętowe spełnia każdy komputer, jednak aby program spełniał swoje zadanie potrzebny jest w miarę nowoczesny sprzęt, tak aby moc nie została tracona na ciepło, a konkretne wyniki w obliczeniach.
BOINC jest używany przez wiele projektów komputerowych ochotników. Niektóre są oparte na uniwersytetach i laboratoriach badawczych, inne prowadzone są przez prywatne grupy lub osoby prywatne. Możesz wziąć udział w dowolnej liczbie tych projektów.

Podejmując decyzję o udziale w projekcie, przeczytaj jego stronę internetową i zastanów się:
Czy projekt jasno opisuje jego cele? Czy te cele są ważne i korzystne?
Czy opublikowany projekt zawiera wyniki w recenzowanych czasopismach lub konferencjach? Zobacz listę publikacji naukowych projektów BOINC.
Czy wierzysz, że projekt stosuje odpowiednie praktyki bezpieczeństwa?
Kto jest właścicielem wyników obliczeń? Czy będą swobodnie dostępne? Czy będą należeć do firmy?

Następujące projekty są nam znane w BOINC i uważamy, że ich opisy są dokładne.
Proszę wybierz projekt z listy przeze mnie polecanych i polub mój profil :)
Collatz Conjecture
Citizen Science Grid
Rosetta
Amicable Numbers
Find@home
MilkiWay
Moo Wrapper!
Acoustic@home
Seti@home
Denis@home
CAS@home
SRSBase


  • 0

#2 daktyl500

daktyl500

    Początkujący

  • 47 postów

Napisano 05 02 2006 - 19:13

Popierwsze podczas dodania pierwszego kontaktu nie mog?em wpisa? ani imienia ani nazwiska.
Po drugie przy dodawaniu nowych kontaktów warto?ci w polach Imie,nazwisko itp powinny si? zerowa?,a si? tak nie dzieje.Zamiast tego mamy poprzednie informacje.
Po trzecie w momencie kiedy nie wybierzemy zdj?cia pojawia si? b??d o nieobs?ugiwanym formacie.
Po czwarte program móg? by sprawdza? poprawno?? pola e-mail. Mo?na wpisa? byle co i tak przyjmuje a jak wiadomo w adresach e-mail mamy ksywke znak"@" poczym reszte adresu np.mój daktyl500@gmail.com.
Po pi?te po schowaniu programu do tray-a poprzez ikone minimalizuj trzeba dwa razy klikn?? na poka? uktyj kontak 0.1 ?eby si? pokaza?
Po szóste w polach na telefon nie powinno by? mo?liwo?ci wpisania liter.

Po siódme sorry ?e wylicza?em tak b??dy ale kto? to musi zrobic no nie! :( ! Ale ogó?e wmiare ?adny. Mo?na by doda? mo?liwo?? wys?ania e-maila, poprzez program pocztowy i jakie? miejsce na notki o danej osobie , dodatkiem mog?o by by? ruwnie? pole ksywa! :(

  • 0

#3 mgx8

mgx8

    Początkujący

  • 148 postów

Napisano 05 02 2006 - 19:21

Po to jest wersja beta. Dopsize ci? do listy beta testerów i naprawi? b??dy. I chyba dodam t? ksywk? i wysy?anie maila to jest klikasz na zapisany email i uruchamia si? program pocztowy ale i tak zrobi? jaki? obok tego przycisk wy?lij email
  • 0

#4 daktyl500

daktyl500

    Początkujący

  • 47 postów

Napisano 05 02 2006 - 19:32

Ogó?em te? interesuje si? programowanie w delphi i pascalu! Wi?c jakby? kiedys potrzebowa? osób do pomocy przy tworzeniu jakiego? wi?kszego programu to napisz do mnie:
dariuszpalinkiewicz@simplusnet.pl
lub na
daktyl500@gmail.com :(
  • 0

#5 Saletra

Saletra

    Zaawansowany użytkownik

  • 937 postów

Napisano 05 02 2006 - 20:10

Prezentuje si? nie?le napisz do admina http://www.iconaholic.com/ mo?e ci da pozwolenie na u?ywanie jego ikon. Wtedy dajesz w about, ?e masz od niego pozwolenie. Raczej pasek tytu?u pozostawi?bym windowsowski.

#6 mgx8

mgx8

    Początkujący

  • 148 postów

Napisano 05 02 2006 - 20:48

trzeba napisa? do niego maila a je?eli chodzi o programowanie to pisz? LAN Manager 2.0 i by si? do projektu kto? przyda?. A i do tego go?cia trzeba pisa? po angielsku ?. A i potrafisz pisa? w w?tkach ?
  • 0

#7 daktyl500

daktyl500

    Początkujący

  • 47 postów

Napisano 05 02 2006 - 20:53

jakiej dok?adniej potrzbujesz pomocy w LAN manager?

[ Dodano: 2006-02-05, 20:05 ]
Apropo ikonek napisa?em do kolesia! Zobaczymy co odpowie!
  • 0

#8 mgx8

mgx8

    Początkujący

  • 148 postów

Napisano 06 02 2006 - 14:56

Mam j?dro wyszukiwania komputerów go trzeba go napisa? w w?tkach
  • 0

#9 daktyl500

daktyl500

    Początkujący

  • 47 postów

Napisano 06 02 2006 - 20:19

To ogó?em jest si? czym zaj??!
Fajnie dawno nic nie robi?em.
  • 0

#10 mgx8

mgx8

    Początkujący

  • 148 postów

Napisano 08 02 2006 - 19:39

Pisz do mnie na gg numer : 8520852 i dalej se pogadamy co trzeba zrobi? jest prawie zawsze o godzinie 14:00
  • 0

#11 daktyl500

daktyl500

    Początkujący

  • 47 postów

Napisano 09 02 2006 - 20:29

Ty jeste? zawsze po 14 ? Mi pasuje dopiero ko?o 19 ,20 ! O 14 to siedze w pracy!

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych