Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny problem z kompem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 SanDiego

SanDiego

    Początkujący

  • 86 postów

Napisano 29 09 2009 - 19:13

Witajcie,

mam problem z kompem. Od pewnego czasu po załadowaniu sie Winda 7 RC po prostu wieszała się. Pomyślałem więc, że czas na format.
Niestety, zbootowałem kompa z płytki i teraz za każdym razem gdy próbuję zainstalować Windowsa (Sevena albo XP SP3), wszystko wiesza się przy Windows is loading files albo przy wczytywaniu plików na XP. Do tej pory tylko raz udało mi sie dojść do ekranu Instalatora, ale tam też się wiesza.
Kupiłem nowy dysk twardy, bo kiedyś miałem podobne objawy w lapku i wtedy dysk padł, ale teraz z tym nowym dyskiem mam to samo.
Ktoś zasugerował MemTesta, więc go również odpaliłem (w sumie zbootowałem), ale tam ekran pojawia sie na 3 sekundy, test idzie do 45% (w 2 sekundy), a potem komp sie resetuje. Nie wiem już co z tym robić...
Nic nie było podkręcane... Wymieniłem nawet Ramy z Kingstonów Elpida na Patrioty i dalej [beeep].

Komp taki jak w sygnaturce, a jak ktoś nie widzi siga to:

AMD Phenom X3 710 with Scythe Shuriken,
Gigabyte MA770 UD3,
4 GB DDR2 Patriot Viper II
GeForce 9800GT Zalman Edition,
Samsung HD 640GB

  • 0

#2 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 29 09 2009 - 20:19

a zasilacz?

  • 0

#3 SanDiego

SanDiego

    Początkujący

  • 86 postów

Napisano 29 09 2009 - 21:01

Fortron 500W kupiony nowy, ale nie mam miernika
  • 0

#4 IntelInside

IntelInside

    Stały użytkownik

  • 224 postów

Napisano 29 09 2009 - 23:49

To prawie na pewno zasilacz. Sam miałem identyczne objawy (z tym że "uciekałem" z Visty na XP). Po wymianie wszystko wróciło do normy
  • 0

#5 SanDiego

SanDiego

    Początkujący

  • 86 postów

Napisano 30 09 2009 - 21:43

Żaden zasilacz hahaahahahah looool

Płyta robiła zwarcie, bo była przykręcona bez grzybka od [beeep]anego coolershitamastera.
  • 0

#6 KG.net

KG.net

    Początkujący

  • 22 postów

Napisano 12 10 2009 - 15:07

Zgadzam sie. To napewno nie zasilacz bo byłby problem z uruchomieniem komputera. Stawiałbym raczej własnie na płyte.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych