Skocz do zawartości


Zdjęcie

[cms] Fusion News - system newsów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Dwyane

Dwyane

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 12 10 2007 - 17:22

Witam. Na stronie http://www.softmania.pl/ (na dole) są artykuły bazujące na skrypcie Fusion News 3.8.0 (tak zostałem poinformowany ze strony głównej tego serwisu). Ściągnąłem więc z Internetu tenże skrypt (jest darmowy), zainstalowałem i teraz chcę mieć w nim takie same fukcje, co na softmanii. Nie dopatrzyłem się u siebie funkcji np. oddawania głosów, czy też licznika oglądalności danego artykułu, więc może wypowie się tutaj ktoś kto kiedykolwiek miał lub ma do czynienia z tym skryptem, ponieważ znalazłem wreszcie po długich poszukiwaniach dobry skrypt newsów i chcę go skonfigurować tak, by wyglądał jak na softmanii. W panelu admina mam mase opcji, w tym zmiane templatów, ale nie mam pojęcia jak tego dokonać. Jest też zakładka PLUGINY - może trzeba dościągać jakies pluginy do tego systemu, żeby był ten licznik oglądnalności i oddawanie głosów? Szukałem po necie takich pluginów, lecz niestety nic nie znalazłem. A może to nie jest skrypt Fusion News tylko inny? Jeśli by ktoś wiedział jak się nazywa to prosze niech napisze.

  • 0

#2 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 12 10 2007 - 18:08

Jeżeli tak ci powiedzieli to zapewne powiedzieli ci prawdę. Radzę dopytać się o szczegóły dotyczące skryptu już w samym serwisie, ponieważ możliwe, że został on wzbogacony w różne funkcję już na potrzeby softmanii

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych