Skocz do zawartości


Zdjęcie

[bezpieczenstwo]Nowy SP3 opóźniony


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 zedulec

zedulec

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 18 01 2006 - 16:55

Koncern Microsoft poinformował o zmianie daty wydania trzeciego zestawu poprawek dla systemu operacyjnego Windows XP – Service Pack 3, który pojawi się prawdopodobnie w drugiej połowie 2007 roku.

Powodem tej decyzji jest premiera najnowszego produktu giganta z Redmond – systemu Windows Vista, który powinien trafić do sprzedaży w drugiej połowie tego roku. Jak wyjaśniają przedstawiciele Microsoft, firma chce skupić całą swoją uwagę na nadchodzącym systemie operacyjnym.

Poprzedni zestaw poprawek dla systemu Windows XP – Service Pack 2 został wydany w 2004 roku i oferował m.in. aplikację Centrum Bezpieczeństwa, która nadzoruje ochronę antywirusową, blokadę okienek typu „pop-up” w Internet Explorerze oraz oprogramowanie firewall.

Bill Gates, twórca Microsoftu przyznał, że Service Pack 2 był “znaczącym krokiem” na drodze ku lepszemu zabezpieczeniu komputerów biurkowych. Nie wspomniał jednak, że pośpiech, który towarzyszył premierze poprzedniego zestawu poprawek, znacznie opóźnił prace nad systemem Windows Vista.

THE REGISTER

  • 0

#2

Napisano 18 01 2006 - 17:21

a ja gdzies cos czytalem ze to sp3 to jakies nie udane dokladnie niewiem oc chodzilo ale cos jest z tym nie tak

  • 0

#3 Artur

Artur

    Początkujący

  • 57 postów

Napisano 18 01 2006 - 17:41

Sam długo przekonywałem się do SP2 ale wkońcu przełamałem bariere i jestem z niego zadowolony i czekam oczywiście na SP3
  • 0

#4 Adamo8

Adamo8

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 18 01 2006 - 20:12

Ja sie dopiero przekonuje... narazie jestem w polowie jesli chodzi o SP 2 no ale moze do SP 3 sie przekonam :P

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych