Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamiennik na USB Transceiver (Microsoft?)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Czerwona

Czerwona

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 16 07 2013 - 13:20

Witam!

 

Pół roku temu kupiliśmy bratu do starego laptopa bezprzewodową klawiaturę i myszkę z Microsoftu, żeby laptop mógł być schowany i służyć tylko jako komputer. Niestety jakimś cudem wczoraj brat zawadził o transceiver USB i go złamał... A że sprzęt jest nowy, szkoda go wyrzucać i kupować nowy.

Wiecie może, czy i jeśli tak to gdzie można nabyć taki zamiennik USB?

 

Dokładnie jego nazwa to: Microsoft 2.4 Ghz Transceiver v7.0.

Googlałam już ten problem i znalazłam na jakimś angielskim forum takie zdanie:

 

 

I spoke with Microsoft parts department today and they said a specialized computer shop can sell you a (universal) 2.4 Ghz transceiver that should work. Take the keyboard or mouse with you to the store when purchasing the transceiver.

 

Tylko sklep w którym kupiliśmy zestaw, nie ma pojęcia o takim zamienniku. Ale z cytatu wynika, że można go ogólnie nabyć.

Stąd pytanie - gdzie? :)

 



  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 16 07 2013 - 14:37

Nie chcę cię zniechęcać, ale taniej ci będzie kupić taki nanoprzekaźnik z uszkodzonego sprzętu na allegro. Napisz o jaki model klawiatury czy myszki ci chodzi.



  • 0

#3 Czerwona

Czerwona

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 17 07 2013 - 12:30

Microsoft Wireless Keyboard 2000, Microsoft Wireless Mouse 2000, zestawik taki jak tu na zdjęciu:

http://www.maximumpc.com/files/u139222/mwd2kkeyboard-big.jpg

 

Możesz podać przykładową aukcję? Kompletnie się na tym nie znam, jak idzie o sprzęt bezprzewodowy. :P



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych