Skocz do zawartości


Zakupy przez Internet


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#21 kasia1979

kasia1979

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 10 10 2016 - 12:33

Zakupy przez internet są wygodne, bo nie trzeba wychodzić z domu. Jednak czasami wolę tradycyjnie przejść się do sklepu i obejrzeć to, co chcę kupić. Internet nie daje takiej możliwości, co jak dla mnie jest ogromnym minusem



  • 0

#22 Adrian4

Adrian4

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 22 02 2017 - 14:56

Przez internet kupuje się wygodniej i często taniej. Poza tym można znaleźć rzeczy inne  niż w sklepach stacjonarnych. Teraz szukam butów i znalazłem całkiem ciekawe buty zamszowe męskie o ładnym fasonie, zupełnie inne niż w sklepach stacjonarnych. Wyglądają na solidne. 



  • 0

#23 AndrzejKonieczny82

AndrzejKonieczny82

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 14 04 2017 - 14:27

Ja uważam, że nigdy sklepy internetowe nie wyprą tradycyjnych. Nie którzy ludzie zanim coś kupią muszą to najpierw dotknąć, np. w przypadku kupna sprawdzić materiał. Poza tym raczej większości osób nie chciałoby się zamawiać online bułek na śniadanie skoro mogą wyjść przed blok i mieć je w przeciągu kilku minut.

Pozdrawiam :)


  • 0

#24 lampi

lampi

    Początkujący

  • 62 postów

Napisano 27 04 2017 - 18:52

Wyprzeć nie wyprą, ale będą zyskiwały coraz to większy udział w rynku. Wystarczy sobie zobaczyć jak dynamicznie rośnie sprzedaż w Internecie.


  • 0

#25 minerwa90

minerwa90

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 02 06 2017 - 12:31

Mam nadzieje ze zakupy jedzenia przez Internet będą dostępne i w małych miastach. 


  • 0

#26 Grahama

Grahama

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 02 06 2017 - 17:53

Zakupy w internecie są szybsze i łatwiejsze.Dodatkowo to właśnie w internecie można udało mi się zakupić oprawę do dyplomu której w moim miasteczku nie byłam wstanie kupić za żadną cenę.


  • 0

#27 maksikk

maksikk

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 12 07 2017 - 18:00

Prawda, że w Internecie jest dużo większy wybór i możliwość zakupu rzeczy niedostępne stacjonarnie. Ja ostatnio w bardzo dobrej cenie kupiłam blender do koktajli i jestem z niego bardzo zadowolona, szczególnie że pojemnik jest zamykany i koktajl można spokojnie zabrać ze sobą w podróż czy do pracy. Był w promocji więc sporo pieniędzy zaoszczędziłam. 


  • 0

#28 Tani-Toner

Tani-Toner

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 24 09 2017 - 09:16

Pełna zgoda, zakupy w sklepach internetowych są bezpieczne, tańsze oraz bardzo wygodne, bo przecież każdą rzecz możemy kupić bez wychodzenia z domu i stania w uciążliwych kolejkach. To ogromna zaleta.


  • 0

#29 panterada

panterada

    Początkujący

  • 23 postów

Napisano 29 09 2017 - 22:17

Ja na komputroniku kupuje przez ich aplikacje , wtedy dostaje się rabat na ich zakupy. Szybko i wygodnie.


  • 0

#30 Speedcom_pl

Speedcom_pl

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 17 11 2017 - 14:41

Aplikacja to tylko poboczny dodatek, ja również generalnie polecam sklepy internetowe gdzie będziemy mogli zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Jak do tej pory nigdy się nie zawiodłem.


  • 0

#31 nowotny

nowotny

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 28 12 2017 - 10:15

Często zamawiam przez internet. Jest o wiele taniej, wygodniej oraz szybciej. Kupuję sobie coś jednego dnia, zwykle za 2-3 dni to co zamówiłem do mnie przychodzi. I nie muszę marnować czasu na chodzenie po galeriach handlowych ( którego nie znoszę).

Wybieram się dwa razy do roku jak żonka mnie zmusi chociaz i ona powoli przekonuje się coraz bardziej do zakupów w sieci...



Użytkownik pawel315 edytował ten post 30 12 2017 - 00:28

  • 0

#32 mironbombaj1989

mironbombaj1989

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 02 02 2018 - 19:09

Ja czasami kupuję tylko drobne gadżety przez neta, ale ubrania żywność itp to już normalnie w sklepie. 



  • 0

#33 Royal-Comp

Royal-Comp

    Początkujący

  • 24 postów

Napisano 18 02 2019 - 13:25

Zakupy w sklepach internetowych to czysta przyjemność, nie dość że zawsze mamy szeroki wybór to w dodatku zdecydowanie niższe ceny, tym bardziej teraz zimą.


  • 0

#34 gkihn

gkihn

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 27 07 2021 - 19:01

Uwielbiam zakupy przez internet :)


  • 0

#35 mariandok

mariandok

    Początkujący

  • 81 postów

Napisano 29 09 2023 - 12:21

Jak chce się kupować przez internet to na pewno warto wykorzystać w tym celu porównywarki cen, by wiedzieć, gdzie będzie najtaniej. Zobacz więcej na ten temat w artykule, który wyjaśnia gdzie i jak sprawdzać ceny, by mieć jasny pogląd tego, jak wyglądają koszty produktów i usług oaz co może być przy tym przydatne.


  • 0

#36 efunia88

efunia88

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 16 02 2024 - 16:42

Nie  powiem, bo ja  właśnie  też jestem  ogromną  fanką  zakupów online. Jest to  dla mnie dużo wygodniejsze, jak chodzenie po sklepach.  Właśnie znalazłam  teraz sklep  4 Szpaki i planuję u nich kupić kremy do twarzy  , ponieważ  są  całkowicie  naturalne  i  wartościowe.    Ich produkty mogą być  stosowane  przez  osoby  borykające się nawet  z  różnymi problemami  skórnymi.


  • 0

#37 Lipen33

Lipen33

    Początkujący

  • 18 postów

Napisano 11 03 2024 - 18:00

W przypadku kiedy będziecie szukali dobrej jakości laptopa zarówno do codziennej pracy, gier, czy też prywatnego użytku właśnie do zakupów online to możecie zapoznać się z rankingami i recenzjami dostępnymi na https://www.wybieramlaptopa.pl/ które uwzględniają również najnowsze modele jakie ostatnio pojawiły się na rynku na rok 2024. Mam nadzieję, że poszukiwania pójdą pomyślnie i jednocześnie uda się zmieścić w racjonalnym budżecie. 


Użytkownik Lipen33 edytował ten post 11 03 2024 - 18:00

  • 0

#38 AlicjaHab

AlicjaHab

    Początkujący

  • 15 postów

Napisano wczoraj, 10:14

Z przesyłkami należy bardzo uważać, tzn z zakupami przez internet. Pamiętam jak kilka lat temu mój maż zamówil jakąś super fajną kurtkę. Zapłacił 300 zł i kurtki ani pieniędzy nie zobaczył. Pamietajcie też o bezpieczeństwie sieci. Nie wchodźcie w żadne wiadomości/ linki itd, które mówią o spóźniającej się przesyłce, o czym mowa w jednym z artykułów w wiadomościach tutaj https://blonie24.pl/



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych