Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wymagania sprzętowe gry.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 SzamaniX

SzamaniX

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 15 06 2020 - 18:21

Witam,

Czy może się coś stać z moim PC, gdy włączę grę (chodzi tu głównie o grę: Cooking Simulator) na komputerze, który nie spełnia minimalnych wymagań sprzętowych gry, czy raczej nic nie powinno się stać? (Jakby co, mogę grać na najmniejszych ustawieniach graficznych jakie są dostępne w ustawieniach gry) Poniżej zamieszczam minimalne wymagania gry i specyfikację mojego komputera:

 

Minimalne Wymagania gry:

Procesor: Intel Core i5-3550 3.3 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz

Karta graficzna: 2 GB, Nvidia GeForce GTX 660 Ti/AMD Radeon R9 270X lub lepsza

Pamięć RAM: 6 GB

Dostępne miejsce na dysku: 6 GB

System operacyjny: Windows 7/8/10

 

Specyfikacja mojego PC:

Procesor: AMD A8-5500 APU

Płyta główna: Gigabyte Technology F2A55M-DS2

Pamięć RAM: 8,00 GB DDR3

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GT 630

System operacyjny: Windows 10 Pro

 

(Wiem, że nie jest to zbyt dobry sprzęt i nie nadaje się do takich bardziej wymagających gier, ale tak wyszło i przynajmniej dla mnie nie jest aż tak ważna ilość FPS'ów, ważne jest to, żeby udało się chociaż tą gierkę odpalić i co najmniej parę minut pograć bo gra jest naprawdę mega fajna, więc mam nadzieję, że da się coś zrobić)

Z góry dzięki za pomoc! ;)



  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 20 06 2020 - 16:17

Nic sie nie stanie, ogólnie gra nie wykorzysta swojego potencjału graficznego na sprzęcie który posiadasz. 



  • 0

#3 SzamaniX

SzamaniX

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 22 06 2020 - 13:52

Nic sie nie stanie, ogólnie gra nie wykorzysta swojego potencjału graficznego na sprzęcie który posiadasz. 

Ok, dzięki za odpowiedź! :)


  • 0

#4 richardson93

richardson93

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 14 11 2021 - 19:40

Może spróbuję!


  • 0

#5 camillamad

camillamad

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 11 11 2022 - 14:02

Ja też miałem ten problem. Na pewno postaram się go rozwiązać z pomocą podanych przez Ciebie informacji. Dziękuję bardzo. 


  • 0

#6 nicolhill

nicolhill

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 26 12 2022 - 15:00

Niektórzy legalni bukmacherzy posiadają program obstawianie męczy partnerski, w którym może uczestniczyć każdy klient. Bukmacher online umożliwia użytkownikom generowanie własnych, unikalnych kodów w ramach promocji „Zaproś znajomego”. Zaproszony gracz wpisuje podczas rejestracji odpowiedni kod promocyjny do bukmachera, co pozwala firmie zidentyfikować go jako zaproszonego klienta.



Użytkownik nicolhill edytował ten post 26 12 2022 - 15:00

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych