Skocz do zawartości

Zdjęcie

Współpraca z influencerem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Sawickas

Sawickas

Początkujący

• 19 postów

Napisano 30 12 2021 - 14:14

Czy ktoś moze próbował promowaać własną markę poprzez wspólpracę z influencerem? Czy coś takeigo jest opłacalne> 

• 0

#2 tal

tal

Początkujący

• 89 postów

Napisano 30 12 2021 - 14:49

Żeby osiągnąć dobre wyniki z takiej współpracy trzeba:
1. Instagramerka z prawidłowymi followers'ami (przynajmniej większość), nakręcone tysięcy nic nie dają. Teraz Instagram blokuję taki programy, ale kiedyś nakręcić kilka - kilkanaście tysięcy było proste. Sprawdzić nakręconych obserwujących można w specjalnych serwisach online, i obowiązkowo popatrzeć na posty - ile komentarzy, co piszą, czy to tylko serduszku z buźkami, czy coś pytają. 
2. Towar, który reklamujemy musi być TOP - taki, którego ciężko gdzieś dostać, mega trendowy, ciekawy. Wtedy wszyscy zwrócą uwagę, będą chcieli i będą pytać blogera, gdzie to kupić.
3. Odpowiednia audytoria. Nie tak liczą się tysiące followers'ów, jak docelowa audytoria. N.p. ja mam Instagram z 5k, audytoria miłośników roślin domowych. A sklep mam z asortymentu dom i ogród. No to jeżeli ja tam pokaże ładne doniczki lub kwietniki, to prawdopodobnie, że będą zakupy. A jeżeli krzesła czy stoły - raczej tylko kilka polubien.

Więcej informacji przeczytasz na tym blogu

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych