Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wolny upload poprzez FTP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Nightman

Nightman

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 16 09 2013 - 17:02

Witam,

Mam bardzo ciekawy problem z uploadem przez klienta FTP. Gdy wysyłam pliki poprzez stronę www czy program pocztowy wszystko idzie na max możliwościach moich lub odbiorcy ale gdy korzystam z programów FTP to mam wolniejszy transfer o 5-6 razy (161KB/sec) i to jak nożem uciął.
Próbowałem różnych programów FTP i nakładek typu FireFTP więc to nie tu przyczyna, router też nie winię, bo gdy podłączę inny komp to wszystko działa prawidłowo, z listy winowajców skreślam też firewall bo odpalałem kompa w trybie awaryjnym z obsługa sieci i też kicha po FTP'ie 5-6 x woniej niż powinno iść. Co ciekawe jak odpale np. 3 programy FTP i wysyłam z nich rówoczesnie pliki to mam po 3 x 161KB/sec ????
Mam internet z UCP 100/8Mb/s do tego Win7 64bit, czy jest w nim możliwość ograniczania transferu (chodzi mi o upload), może są narzucane jakieś ograniczenie na port 21.

 


Znalazłem pewne rozwiązanie, w jednej sesji wysyłam po 5 plików na raz i wtedy nadrabiam do max możliwości swojego transferu. Wolałbym jednak wysyłać pliki pojedynczo z max prędkością, tylko jak to zrobić?



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: ftp upload wolny transfer router



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych