Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wolny System Windows XP SP3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Trix33

Trix33

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 10 09 2010 - 23:45

Cześć ponownie, od paru dni mam bardzo przymulonego kompa, tzn włączy się szybko, ale od pojawienia się pulpitu do uruchomienia się 1 programu przez autostart mijają około 2 min, gdy włączę GG muszę czekać około 1 min by wyskoczył menadżer profili, tak można wymieniać każdy program. Dodam że ostatnio robiłem defragmentacje dysków oraz rejestru + oczyszczanie dysku i rejestru programem TuneUp Untitles nie wiem już co robić, liczę na pomoc.


Windows XP SP3
AMD Athlon 64 x2 Dual Core Processor +3600
2 GB RAM
ATI Radeon HD 4600 Series 1 GB

Możliwe że już znam powód tego wolnego systemu otóż, kilka dni temu chciałem zaktualizować sterowniki do karty graficznej więc skorzystałem z poradnika i zrobiłem następujące kroki:

1.Zainstaluj Drive Cleaner Pro
2.Odinstaluj wszystkie programy związane z ATI w Dodaj lub usuń programy
3.Uruchom Windows XP w trybie awaryjnym i użyj Drive Cleaner Pro.
4.Zainstaluj nowe.

No i tak jak opisałem zrobiłem to, lecz po tym miałem program z Catalyst Control Center otóż nie chce się włączyć, jak pamiętam powinien włączyć się razem z system tak jak przed aktualizacją (ikona ATI koło zegarka) lecz niestety tak nie jest, gdy włączę go przez menu start nie otwiera się nic, w procesach jest CCC.exe lecz go nie widać, nie wiem czy to przez to, ale wszystko możliwe jest.


Pozdrawiam, Trix

  • 0

#2 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 11 09 2010 - 06:46

Nie zawsze aktualizacja daje dobre efekty, dlatego wróć do starej wersji sterownika.

  • 0

#3 Trix33

Trix33

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 11 09 2010 - 09:18

Witam, dzięki za odpowiedź, niestety na starszym sterowniku mam problem z openGL z grami, bardzo możliwe że to moja wina że tak działa, ponieważ mogłem pobrać złe sterowniki od grafiki (nigdy wcześniej nie ściągałem tego więc to dla mnie nowość była) więc mogłem się pomylić i ściągnąć nie te co trzeba.

Tu jest strona skąd ściągałem sterowniki, nie wiedziałem czy pobrać wszystko stamtąd więc wybrałem niektóre i pobrałem, jeżeli mógłbyś mi powiedzieć, albo dać konkretne linki, które sterowniki pobrać z tamtej strony

Pozdrawiam.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: oczyszczanie dysku brak miejsca śmieci na dysku zapełniony dysk



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych