Skocz do zawartości


Zdjęcie

Windows 7 Starter czy Windows XP Home Edition ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 navarac

navarac

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 30 08 2010 - 15:41

Witam wszystkich. Wiem ze moge ten post dodawać w nieodpowiednim dziale lub istniał podobny, ale nie mam czasu by przeszukiwać forum. Problem mam taki. Zastanawiam sie nad wyborem systemu między Windows 7 Starter a Windows XP Home Edition. Ma on pracować na sprzęcie o parametrach: CPU: Intel Atom N450 1,6 Gh : 2 GB DDR2 Ram 800 MGH : 250 HD Od ok. 6 lat jestem szczęśliwym posiadaczem Windows XP Home i nigdy nie miałem z nim problemu, ani kompatybilnościa programów na nim. Wiem ze z Win 7 zdarzają sie takie rzyczy np z pracą programów SubEdit, Samsung PC Studio. Co wybrać? Proszę o pomoc.

  • 0

#2 yasiu18

yasiu18

    Początkujący

  • 120 postów

Napisano 05 09 2010 - 10:47

Jesli ceisz sobie komfort i płynność pracy, to na tym sprzecie daruj sobie. Zostań przy poczciwym XP, Jeśli jednak koniecznie chcesz coś zmienić w swoim dotychczasowym życiu, mamy tutaj na forum takiego znajomego, który nazywa się Google i tam porównaj sobie różnice między tymi dwoma systemami i wybierz, który bedzie Ci odpowiadał, bo nie piszesz nic więcej do czego ma służyć Ci komputer. To naprawde nie jest trudne.

  • 0

#3 flejm

flejm

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 13 09 2010 - 11:11

Procesor trochę słabawy, proponuje pozostać przy XP.
  • 0

#4 anduvir

anduvir

    Zaawansowany użytkownik

  • 952 postów

Napisano 13 09 2010 - 11:54

Ja osobiście wybrałbym Win 7, ale to twój wybór.
Niektórzy po prostu wolą XP z nie wiadomo jakich przyczyn...

Użytkownik anduvir edytował ten post 13 09 2010 - 11:54

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Windows 7 starter



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych