Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wiedźmin - co zrobić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kamilos D.

Kamilos D.

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 08 11 2007 - 16:28

No więc tak. Chciałbym sobie kupić Wiedźmia, ale czy mi pójdzie. Oto moja konfiguracja kompa:Procesor Intel Celeron 2,4 GHz Płyta główna ASUS P4PE-X RAM 1GB DDR PC 3200 Karta graficzna GeForce FX5200 128 Mb DDR Dysk twardy 80 Gb Zasilacz I-BOX 400 V Karta muzyczna i sieciowa zintegrowana.Wiem że na pewno musze zmienić karte graficzną, zeby Wiedźmin mi chodził, ale czy sama zmiana karty grafiki starczy???? Czy bede musiał jeszcze zmieniać procesor itp.????Czekam na szybką odpowiedź. Z góry dzięki

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 08 11 2007 - 20:23

Pójdzie, ale na minimalnych detalach. Zmiana karty graficznej z pewnością przyniesie pożądany skutek.

Wymagania minimalne:
Microsoft ® Windows ® XP Service Pack 2, Vista (System Operacyjny musi posiadać dostępne aktualizacje)
Procesor: Intel Pentium 4 2.4GHz lub AMD Athlon 64 +2800
Pamięć RAM: 1024 MB RAM w przypadku Microsoft ® Windows ® XP / 1536 MB dla Microsoft ® Windows ® Vista
Karta graficzna: 128 MB Video RAM, z obsługąDirectX9 Vertex Shader/ Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon 9800)
8.5 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0c

  • 0

#3 Kamilos D.

Kamilos D.

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 16 11 2007 - 15:23

nom. Ale jak pójdzie na tych mimimalnych detalach to sie pewnie bedzie przycinało. a jak zmieniać coś w kompie no to na co???
  • 0

#4 patrykga

patrykga

    Początkujący

  • 26 postów

Napisano 16 11 2007 - 16:53

Kartę graficzną, ewentualnie dokupić RAM. Ale kartę koniecznie
  • 0

#5 TomAlek

TomAlek

    Początkujący

  • 16 postów

Napisano 17 11 2007 - 21:12

Procesor Ci nie przeszkadza...ja gram na minimalnych i coś tam wyżej poustawiane troszkę i gierka chodzi spokojnie, przy bujkach itp itd nic nie tnie.
Pozdrawiam.
  • 0

#6 Kamilos D.

Kamilos D.

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 04 12 2007 - 22:40

ale ty masz lepszą karte graficzą, a ja mam GF FX5200 128mb. Ale bede miał Wiedźmina 6 grudnia to zainstaluje go i zobacze czy bedzie chodził ale tak czy siak w tym miesiącu raczej bede miał nowego kompa, więc nawet jak nie pójdzie mi to poczekam te 3 tygodnie może więcej i bedzie wiedźmin mi chodził na max detalach.
  • 0

#7 riken

riken

    Początkujący

  • 74 postów

Napisano 04 12 2007 - 23:47

ale ty masz lepszą karte graficzą, a ja mam GF FX5200 128mb.

Jak najbardziej

Następujące karty graficzne obsługują grę tylko w rozdzielczości 800x600 przy niskim ustawieniu szczegółów:
Seria ATI RADEON 9800, seria ATI RADEON X700, seria ATI RADEON X1300/X1550, NVIDIA GeForce 6600 GT, NVIDIA GeForce 6600

Wiec na pewno ci nie odpali na GF 5200..
Będziesz zmuszony zakupić nawą graficzna lub jak pisze cały nowy komputer :(
  • 0

#8 Kamilos D.

Kamilos D.

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 05 12 2007 - 21:24

może pójdzie a może nie. Jutro czyli 6 grudnia kupuje go i sie okaże.
  • 0

#9 Senil95

Senil95

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 06 12 2007 - 17:51

łatwy sposób żeby wiedźmin działał :) I TO JEST PROBLEM Z WŁÓŻ ORGINALNY DYSK DVD DO STACJI DVD

ściągnijcie sobie jakiegos cracka z tej strony http://isohunt.com/torrents.php?ihq=the+witcher+crack

najlepiej tego cracka bo ja go pierwszy raz ściągnąłem i mi działała nazywa się tak: the WITCHER Crack.exe

znajdzcie tego cracka i kliknijcie na niego pojawi się takie okno i będzie pisało download torent

jak ktoś nie ma azureusa to ściągnie sobie z google np. download programu azureus jak ściągniecie to zainstalujcie go i pobierzcie tego cracka

jak sie ściągnie ten crack to klikamy na cracka prawym klawiszem myszki i wybieramy opcje otwórz

później wybieramy gdzie mamy zainstalować cracka NAJLEPIEJ TO TAM GDZIE WIEDŹMIN JEST ZAINSTALOWANY

jak zainstalujecie cracka kopiujecie ikone z i wklejamy do SYSTEM

potwierdzamy kopiowanie

NO I POWINNO DZIALAĆ


TYLKO TO JEST BŁĄD Z CRACKIEM JAKIŚ NAPIS WŁÓŻ ORGINALNY DYSK DVD DO STACJI DVD
TO COŚ TAKIEGO PISZE

JAK WSZYSTKO ZROBICIE DOBRZE TO GRAJCIE :):):):)xD:);) JA TEZ [beeep] BYŁEM W[beeep]IONY JAK NIE MOGŁEM CRACKA ZNALEŻĆ ;)



MIŁEGO GRANIE xD
  • 0

#10 Kamilos D.

Kamilos D.

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 07 12 2007 - 13:35

no więc tak. Instaluje WIEDŹMINA, jest ponad połowa instalacji tak z 70 % i nagle wyskakuje takie małe okienko ze jest jakiś błąd. Jak daje ok to instalacja po chwili sie wyłącza. Instalowałem 2 raz i znowu to samo. Co się stało???? Czego to wina??? Da sie to naprawić????

Załączone miniatury

  • Screen_pulpit.jpg

  • 0

#11 revan

revan

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 18 12 2007 - 11:42

Witam mam problem, pod choinkę chciałbym dostać Wiedźmina.
Byłem w sklepie już chciałem kupić gdy sprzedawca powiedział że są w nim błędy, które uniemożliwiają przejście gry.
Czy ktoś z was ma Wiedźmina z błędem. Czy to bardzo przeszkadza . Słyszałem że jes na to łatka.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Wiedźmin



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych