Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wersja windowsa w rogu ekranu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 17 07 2009 - 13:27

A próbowałeś już sposób z mojego #19 postu ?

tzn

Otwórz notatnik i wklej do niego :

KOD
Windows Registry Editor Version 5.00

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SystemCertificates\CA\Certificates\FEE449EE0E3965A5246F000E87FDE2A065FD89D4]

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SystemCertificates\ROOT\Certificates\2BD63D28D7BCD0E251195AEB519243C13142EBC3]


Zapisz jako >> fix.reg
Klikasz dwukrotnie i restart..



  • 0

#22 Jotgie

Jotgie

    Zorientowany

  • 905 postów

Napisano 17 07 2009 - 19:43

Może to zabrzmi dziwnie, ale wyświetlanie wersji systemu (w prawym dolnym rogu) włącza się poprzez stosowanie programów "twekowych". Więc nie ma siły - wyłaczenie w Dr Tweak powinno wyłączyć tę informację! Widzę, że to info urosło tutaj do rangi wielkiego problemu, więc muszę zadać pytania: Czy czasami autor wątku coś tu nie kręci?! Czy czasami nie "przedłuża" bezpodstawnie ten wątek? A tak na końcu: W czym ta informacja przeszkadza w użytkowaniu Windowsa?!
Według mnie ten wątek można spokojnie zakończyć. Nawet bez rozwiązania problemu, w co wątpię, gdyż porady są rzeczowe i u mnie zadziałały. Mam włączoną tę informację, wypróbowałem porady i zadziałały bez problemu!

  • 0

#23 daw24

daw24

    Początkujący

  • 101 postów

Napisano 17 07 2009 - 21:26

A próbowałeś już sposób z mojego #19 postu ?


Oczywiscie, ale skutkow brak :/

Może to zabrzmi dziwnie, ale wyświetlanie wersji systemu (w prawym dolnym rogu) włącza się poprzez stosowanie programów "twekowych". Więc nie ma siły - wyłaczenie w Dr Tweak powinno wyłączyć tę informację!


Nie uzywalem zadnych takich programow!Dołączona grafika!Dołączona grafika

Czy czasami autor wątku coś tu nie kręci?! Czy czasami nie "przedłuża" bezpodstawnie ten wątek? A tak na końcu: W czym ta informacja przeszkadza w użytkowaniu Windowsa?!



Nic nie krece!! System mam oryginalny w 100% korzystam bez zadnych problemow z microsoft update itd.(dla niedowiarkow moge przeslac albo umiescic screeny) TO zalezy czasami przeszkadza. A wczesniej pisalem ze bede musial sie raczej przyzwyczaic do tego napisu :C

A wiec na koniec stwierdzam ze zadna z wyzej wymienionych porad mi nie pomogla :) . I tak jak ktos wczesniej powiedzial ze mozliwe ze jest to od aktualizacji tez tak sadze gdyz po zainstalowaniu najnowsyzch poprawek w tamtym czasie wlasnie zaczelo mi wyswietlac to info o OS-ie. TYLE temat do zamkniecia.
  • 0

#24 Jotgie

Jotgie

    Zorientowany

  • 905 postów

Napisano 17 07 2009 - 23:19

Po zainstalowaniu oryginalnego systemu tego nie wyświetla! Nawet wersji OEM. Instaluję wiele programów i ten komunikat można włączyć WYŁĄCZNIE W CZASIE "TWEAKOWANIA". I tyle.załem to niejednokrotnie podczas Używania "TWEKOWANIA" np. kiedyś Autopatcherem.

Nie włącza się to podczas zwykłego "updajtowania" (autoamtycznego).
Więc nie ma siły - MUSIAŁEŚ to w jakiś sposób włączyć. Może instalowałeś jakąś "niepełną" wersję - alfa, beta, RC? Może instalowałeś jakiś OEM dedykowany do np. HP na innym kompie?
  • 0

#25 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 18 07 2009 - 00:18

Nic nie krece!! System mam oryginalny w 100% korzystam bez zadnych problemow z microsoft update itd.(dla niedowiarkow moge przeslac albo umiescic screeny)


No na każdym "oryginalnym" Windowsie to działa :)
  • 0

#26 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 18 07 2009 - 12:00

Działa można to włączyć , ale chodzi o to że po instalacji XP nie ma tego domyślnie :)



A temat zamykam bo już wszystko z niego wycisnęliśmy , jak autor będzie chciał coś dodać zapraszam na PW :)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych