Skocz do zawartości


Zdjęcie

WTC 5 lat po tragedii


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tolduś

Tolduś

  Początkujący

 • 40 postów

Napisano 10 09 2006 - 10:46

Jutro mija 5 rocznica jak Amerykanie zostali zatoakowani przez terorystów oto kilka faktow, czy napewno oni o tym nie wiedzieli a co gorsza moze mieli cos wspolnego z tymi wydarzeniami


Dołączona grafika

W ciągu dni, tygodni i miesięcy, od 9/11, naród nasz się zmienił. Przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, napełniani byliśmy, przez nadawane programy, strachem opartym na stronniczym, nieścisłym, rasistowskim uzasadnianiu, oraz pełnej nienawiści. Na telewizyjnej stacji MSNBC, jest kilku anonserów, którzy prawie, że z pianą na ustach, wypluwali zniekształcone wiadomości. W tym okresie czasu, nie było tam jednego czy dwóch manipulowanych heglowskich wydarzeń - były ich tuziny. Poniżej, podane jest kilka z nich, a zasługują one na uwagę.


1. W ciągu tygodni, następujących po 9/11, anonimowe listy i pakunki, wypełnione były przez wąglik, śmiertelny biały proszek i przesyłane do kilku, przypadkowo wybranych osób. Biuro senatora Daschle, było najbardziej nagłaśniane, ponieważ otrzymało także, tę śmiertelną niespodziankę. W całym kraju zabitych zostało sześć osób, przez ten obłąkany plan. Korporacyjne środki przekazu, w pierwszym rzędzie obwiniały, oczywiście, al-Kaida, „eksperci" z CFR, drapali wówczas podbródki, kierując swoją uwagę, na Saddama Husseina - wówczas powiedziano - „my musimy powstrzymać Irak". Później natomiast, gdy analiza wykazała, że ta odmiana, okazała się bardziej zaawansowanym rodzajem wąglika, że był dziesięć razy drobniejszy, niż najbardziej zaawansowany wąglik sowiecki i z dodatkiem, który był opracowany, tylko w amerykańskim laboratorium, porzucono nagle poprzednią wersję pochodzenia wąglika (z Iraku), jak gorący przedmiot.


Dołączona grafika2. Sprzedaż Cipro (lekarstwo przeciw wąglikowe), tego drogiego antybiotyku wzrosła kosmicznie, przynosząc firmie produkcyjnej setki milionów dolarów. Później dopiero dowiedziano się, że prezydent Bush i jego otoczenie, zostało zaszczepione szczepionką Cipro, na miesiąc przed 9/11... Jako smutne postscriptum -osiemnastu wybitnych biologów i mikrobiologów z różnych krajów świata, którzy mogli mieć wiedzę na temat pochodzenia tego typu wąglika zmarło tajemniczo pomiędzy 15 września 2001 roku i 20 grudnia 2002 roku.


3. Dwunastego listopada 2002 r., 300-Airbus linii American, numer lotu 587, wystartował z międzynarodowego lotniska Kennedy, w drodze do Republiki Dominikany. W kilka minut po starcie, samolot stracił tylne skrzydła, zgubił silniki i rozbił się w Rockaway, NY. Jako „oficjalne" wytłumaczenie podano, że samolot został uderzony przez prąd powietrza poprzedniego samolotu, który wytworzył tak ogromną turbulencję, że samolot rozpadł się. Jako rezultat tego "wypadku", zginęło 260 niewinnych osób i publiczność amerykańska była dalej zaszokowana.

Problem tego wytłumaczenia polega na tym, że nawet według FAA, lot 587 był więcej niż 3.5 minuty za poprzednim samolotem. Odległość ta i przedział czasu, zgadza się z przepisami bezpieczeństwa podanymi przez FAA. Pomyśl o tym, codziennie, przez ostatnie 40 lat, tysiące samolotów latało przy tym, lub krótszym dystansie pomiędzy samolotami i nigdy przedtem podobny wypadek nie wydarzył się. Samoloty nie rozpadają się w czasie lotu. Interesujące jest także, że nie przeprowadzono pełnego dochodzenia tego okropnego wypadku... Co się tutaj dzieje?


4. Nie było posunięcia, aby spowodować oficjalne dochodzenie komisji kongresowej, najgroźniejszego ataku terrorystycznego, w historii naszego narodu, do listopada 2002 roku - czternaście miesięcy po ataku! Wówczas Bush miał czelność mianować Henry Kisingera, na przewodniczącego kongresowej komisji dochodzeniowej, który będzie widziany, jako jeden z najbardziej zaszarganych i skorumpowanych charakterów w historii naszego narodu. Tydzień później, Kisinger zrezygnował, ponieważ nie zamierzał ujawnić listy członków. Oświeceni są tak pewni siebie, że celowo poniżają amerykańskich obywateli, tym ich aroganckim ubliżaniem, nazywanym dochodzeniem. Jest to ogromny skandal!

Niestety, ogromna większość obydwu partii demokratycznej i republikańskiej, kongresmani i senatorowie, nawet nie domagali się przeprowadzenia uczciwego dochodzenia - nie zatroszczyli się, lub zostali przestraszeni i dołączyli do posłusznych - i poparli otwarcie to ukrywanie prawdy. Być może, jest to jedno z najbardziej adekwatnych faktów, jak dalece upadł system integralności naszej reprezentacji rządowej.

Na szczęście, było kilka wyjątków tej reguły. Kongresman Ron Paul z Teksasu, przemawiał elokwentnie i odważnie w imię prawdy. Posłanka Cynthia McKinney z Georgia, także poprosiła o dochodzenie, ale za jej próbę została natychmiast potępiona przez środki przekazu i niektórych z jej własnej partii, prawie jako „zdrajcy". Jej przeciwnicy zebrali ponad milion dolarów (większość przyszła z poza stanu), aby ją pokonać w procesie ponownego wyboru. Kolejnym głosem rozsądku, był senator Paul Wellstone, który wystąpił przeciw „poprawności politycznej" i prosił, o oficjalne przebadanie dotyczące 9/11.

Dołączona grafikaW czasie rywalizacji o ponowny wybór do Senatu, 25 października 2002 roku, jego prywatny samolot uległ katastrofie, w północnej Minnesocie. Zginął w niej senator Wellstone, wraz z rodziną i pracownikami kampanii wyborczej oraz pilot. Nie podano żadnego komunikatu na temat przyczyny tej katastrofy. W następujących tygodniach, republikański kandydat, który w pełni poparł patriotyczny akt, dotyczący bezpieczeństwa narodowego oraz inwazję Iraku, został wybrany i przesunął balans w Senacie na korzyść Republikanów. Tym głosom rozsądku, i szeregu innym wybranym reprezenŹtantom, którzy mieli odwagę głosić prawdę, dziękujmy im i módlmy się za nich.


5. Pierwszą czynnością na miejscu przestępstwa, jest zabezpieczenie dowodów i przeprowadzenie dochodzenia, jednakże... pamiętaj co stało się w Oklahoma City. Zgodnie z oświadczeniem generała Ben'a Partin i innych badaczy budynku Alfreda Murrach, dowody zostałby zniszczone w czasie wybuchu, rozrzucone i pogrzebane zanim detektywi mogli przeprowadzić dochodzenie. Firma, która przeprowadziła powyższe prace, to firma o nazwie Controlled Demolition Co. Tak się złożyło, że firma Controlled Demolition Co., zaangażowana została bardzo szybko do oczyszczenia i sprzedania pozostałości po WTC (z wysokim zyskiem). Firma ta zrobiła dobrą robotę, a także trzymała wszystkich z daleka od egzaminowania, a nawet fotografowania dowodów.

Najstarszym, największym i najbardziej prestiżowym krajowym magazynem strażackim jest Firefighters Magazine. Jego redaktor naczelny Bili Manning był bardzo krytyczny wobec braku dochodzenia i usuwaniu dowodów; powiedział on, że była to „nie w pełni dopracowana farsa".


6. FBI, CIA, NASA i administracja, wszystkie zaprzeczyły, że miały wcześniejszą wiedzę na temat mającego nastąpić ataku, ponadto dowody, które wypłynęły po 9/11 wskazują:

a. W wywiadzie w grudniu 2001 roku, egipski prezydent Hosni Mubarak powiedział: „Spodziewaliśmy się, że coś się stanie i powiadomiliśmy o tym Amerykanów. Powiedzieliśmy im..."

b. Major San Francisco, Wilie Brown, autor Salmon Rushdie i prokurator generalny John Ashcroft, oświadczyli publicznie, że byli ostrzegani przed korzystaniem, w tym czasie z linii
lotniczych.

c. Niemiecka policja i izraelski wywiad ostrzegały o nadchodzącym ataku na WTC i Pentagon.

d. Agent FBI Robert Wright, w odbytej w maju 2002 konferencji prasowej, powiedział, że grożono mu, że będzie oskarżony o naruszenie bezpieczeństwa narodowego, jeżeli będzie
rozpowszechniał publicznie poprzednie informacje FBI.

e. Kierownicy szkoły, nauki lotów w stanie Minnesota, gdzie naukę lotów odbywał podejrzany porywacz Zacarias Moussaoui, ostrzegali kilkakrotnie FBI. Lokalny agent FBI próbował przeprowadzić pełne dochodzenie, ale został zatrzymany.

f. Czterysta rodzin, które straciły krewnych w 9/11 wniosły formalny pozew przeciwko Bush'owi i administracji rządowej na ogólna sumę 7 miliardów dolarów. W uzasadnieniu podano, że Bush i inni pozwolili terrorystom na dokonanie tego ataku. Ich adwokat, Stanley Hilton podał, że Mohammed Atta i dwaj inni porywacze otrzymali trening w marynarskiej szkole
lotniczej w Pensacola.

g. Podano, że pracownicy informacyjnej firmy Odigo, nie stawili się do pracy w WTC, w dniu 9/11. Dyrekcja Odigo, znajdują się w Tel Awiwie w Izraelu i tak się złożyło, że sąsiaduje
z Departamentem Anty Terrorystycznym... itd., itd.


7. Najpierw powiedziano nam, że może być do 50 tys. ofiar, dzięki Bogu liczba ta spadła do znacznie mniejszej liczby. Poniżej podane są niektóre rzeczowe informacje, które należy rozważyć.

a. MSNBC (wiadomości telewizyjne) podały, że wiele szkół i biznesów, wokół WTC było w połowie puste tego dnia; północny budynek WTC został trafiony w rejonie, gdzie było najmniej wypełnionych biur.

b. Lot 11, 176, 93 i 77 miały łącznie 1328 miejsc pasażerskich, tego natomiast dnia miały tylko 266 pasażerów, co stanowi zaledwie 20.03 % normalnie zajętych miejsc - dla
kontynentalnych lotów średnia ta wynosi 75% - linia American i United Airline miały całkiem zamknięte usta, aby udzielić jakichś informacji.

c. Lot nr 77 (lub samolot bezzałogowy), skierowany na obszar Pentagonu, który znajdował się w trakcie renowacji i jak było wiadomo, znajdowało się w nim niewielu pracowników; było to akurat po przeciwnej stronie biura sekretarza obrony, Donalda Rumsfelda.

d. Społeczeństwu amerykańskiemu powiedziano, że porywacze byli to nie zrównoważeni emocjonalnie członkowie islamskiej grupy Dzihad, z misją atakowania „wielkiego szatana". Jeżeli to prawda, czy oni nie próbowaliby dokonać maksimum zniszczenia, lub informacja ta stanowi niezwykły zbieg okoliczności.


8. Wg uzyskanych informacji, 15 sierpnia 2001 r., wielu członków Talibanu było w Houston, negocjując z amerykańską korporacją Unocal, celem uzyskania praw na budowę rurociągu gazowego z terenu bogatego w gaz i ropę, położonego na wschód od Morza Kaspijskiego, przez Afganistan do Oceanu Arabskiego (Unocal ma bliskie powiązania z korporacją Halliburton, która była poprzednio zarządzana przez V-ce prezydenta Cheney). Te pola bogate w gaz i ropę, uważane są za jedne z największych rezerw na świecie. Interesujące jest do odnotowania, że po tym jak Taliban nie zgodził się na warunki amerykańskie Unocal:

a. Prezydent Bush podpisał prezydenckie wytyczne, przed 9/11, celem zorganizowania ataku na Afganistan;

b. Nowy prezydent Afganistanu, Hamid Karzai, jest byłym pracownikiem korporacji Unocal;

c. Pierwszym krokiem nowego biznesu dla przywódców Północnego Sojuszu, było zezwolenie dla Unocal i Halliburton'a na budowę rurociągu.


9. Nasze lotnictwo wysłało do Afganistanu tysiące samolotów, z pociskami o zawansowanej technologii aby zniszczyć kilka istniejących afgańskich budynków biurowych, hurtowni, sklepów, szkół, szpitali i domów mieszkalnych. Wysłaliśmy tysiące wojska i najechaliśmy ich kraj, niszcząc ich szmatławe wojsko i obalając ich rząd. Jest to, co ja nazwałbym czynem wojennym - być może ty zrobiłbyś to również. W kongresie odbyło się głosowanie pozwalające prezydentowi kontynuować - ale, kongres nigdy nie zadeklarował wojny, jak to nakazane jest w naszej konstytucji. Albo my przestrzegamy paragrafów konstytucji - albo my jej nie posiadamy!


10. Tak przy okazji - żaden z porywaczy nie pochodził z Afganistanu - bin Laden powiedział, że on tego nie dokonał - a Taliban oświadczył, że wydaliłby bin Ladena, gdyby Stany Zjednoczone dowiodły, że on był w tym zamieszany (po prostu
dla formalności).


11. Amerykańskie służby specjalne kierowały i wspierały Północny Sojusz w obaleniu Talibanu - tam nie było naprawdę wielkiej bitwy. To byli Amerykanie z broniami „wojen gwiezdnych" 21 wieku, przeciwko grupie zaganiaczy kóz, ze strzelbami 19 i 20 stulecia. Jedna z amerykańskich wojskowych, faworyzowanych taktyk, w tym „strzelaniu do kaczek" było zrzucanie zapalających bomb z samolotów, latających na wysokości większej od zasięgu żałosnych 'zabawek' artyleryjskich, które posiadał Taliban. Bomby te rozpryskiwały substancje naftowe na obszarze wielkości boiska sportowego. Substancja ta opadająca na ziemia była zapalana, tworząc niezwykle intensywny stopień spalania, a także zasysanie całego powietrza - żadne żywe stworzenie nie mogło uniknąć tego holokaustu.

Po jednej z tych „konfrontacji" w północnym Afganistanie, około 2000 oszołomionych Talibanów zostało pochwyconych. „Zwycięzcy" Północnego Sojuszu zamknęli więźniów w wagonach kolejowych, które pozostawiono w gorącym słońcu - nie dając im ani pokarmu ani wody. Po kilku dniach, tych którzy jeszcze żyli, wielu z nich zwykli chłopcy, byli wyciągani z pojazdów, a następnie zabijani strzałem w głowę i zakopywani w płytkich grobach. Czy ty nie masz uczucia?


12. Mówienie o uczuciu miłości. W dniu 9/11, zabitych zostało 2998 osób, w Nowym Jorku, Pennsylvanii i w Pentagonie. Nazwane to zostało ,, Największym aktem terrorystycznym w historii." Trudno jest opisać, ból i cierpienia rodzin i krewnych, a ogólnie ludzi na całym świecie. Wiele osób mówi i wierzy, że nasz naród jest „ponad innymi", ponieważ wielu wyznaje wiarę w nauczanie Jezusa. Pomimo tego, wg profesora Marc Herold'a, z uniwersytetu z Nowego Hampshire - pomiędzy 7 października i 7 listopada 2001 roku - nasze służby specjalne zabiły co najmniej 3800 niewinnych osób z afgańskich plemion. Profesor Herold podaje, że liczba ta podana została przez środki przekazu, rzeczywista liczba osób dokonanej rzezi na - ludności cywilnej, była prawdopodobnie bliższa 5000, a prasa indyjska podawała, że liczba zabitych była większa od 20 tysięcy. Wszystko to dokonane zostało w imię amerykańskiego narodu pod eufemistycznym hasłem „operacji najwyższej sprawiedliwości". Była bardzo mała odpowiedź, czy jakaś dyskusja, duchowieństwa, środków przekazu lub społeczeństwa, na temat tej masakry. Zastanawiam się co powiedziałby Jezus na temat tej „operacji najwyższej sprawiedliwości"?


13. Następująca relacja mogłaby być uważana za śmieszną, gdyby nie była tak przykra. Tego właśnie ranka, 9/11 prezydent Bush znalazł się w Emma E. Booker Elementary School, w Sarasota, na Florydzie. Zanim wszedł do klasy dla zrobienia zdjęć, szef Białego Domu Andrew Card, powiadomił go, że lot nr. 11 uderzył właśnie, w północną wieżę (WTC). Nieustraszony Bush, ze sztywną górną wargą, pomimo tego, postępował zgodnie z planem i poszedł do klasy dla zrobienia fotografii z dziećmi, które miały mu czytać bajkę o koziołku. W czasie tej opowieści, wszedł Andrew Card i powiedział prezydentowi, że drugi samolot uderzył właśnie w południową wieżę WTC.

- Wówczas Bush zareagował trzeźwo i zdecydowanie, jak przystało na prawdziwego lidera, on pozostał w klasie, przez następne 26 minut, słuchając bajki o koziołku. Po opuszczeniu klasy, zajęło mu następne 29 minut, zanim postawił wojsko w stan „pogotowia", było to w czasie, gdy zaatakowany został Pentagon. Następnie, zamiast powrócić do Waszyngtonu jako Dowódca, aby razem z doradcami wojskowymi, skupić się, nad zaistniałą sytuacją i dodać otuchy Amerykanom, poleciał do Luizjany, a następnie do Offutt, do bazy lotniczej w Nebraska. Do Waszyngtonu powrócił dopiero o 7 wieczorem - dziesięć godzin od czasu, gdy powiedziano mu, o drugim samolocie, który uderzył w WTC. Ta bajka o koziołku musiała mieć siłę hipnotyczną!


14. Kiedy to początkowo zainteresowałem się polityką i próbowałem zorientować się o co chodzi, dowiedziałem się, że jednym z najważniejszych aksjomatów jest: „pogoń za pieniądzem". Należy zwrócić uwagę, że rodzina Bush'a jest w dużym stopniu zaangażowana w Carlyle Group, w jednym z największych zbrojeniowych zakładów państwowych. Carlyle Group jest wielonarodową ośmiornicą, której „wojna z terroryzmem" przysparza miliony dolarów.

Następnym z „rycerzy w lśniących zbrojach", który ma zyski z Carlyle Group, jest Khalid bin Mahfouz, szwagier Osama. Brat Cheney, jak to wspomniano uprzednio, ma swój odpowiedni udział w zyskach, i kiedy się patrzy na listę osobistości, które mają niby służyć naszemu narodowi, na kluczowych pozycjach, a które wydają się ciągnąć „korzyści z zabijania"- jest to naprawdę bardzo smutne.


15. Umowa o dzierżawę terenu WTC sprzedana została panu Silverstein'owi za 100 milionów dolarów, na krótko przed atakiem. Ubezpieczył on wysoko ten kompleks, chociaż budynki miały więcej niż normalnie wolnych do wynajęcia pomieszczeń i duży problem z azbestem. Ten „łobuz" próbuje teraz uzyskać podwójną sumę oryginalnego ubezpieczenia - 7.1 miliarda dolarów - niezły dochód.

Wracając do pogoni za pieniądzem... co powtarzane było kilkakrotnie w pierwszym tygodniu po 9/11, że były tam olbrzymie - mam na myśli olbrzymie międzynarodowe depozyty sztab złota, które złożone były w olbrzymich podziemnych skarbcach. Złoto jest ciężkie i mogło się roztopić, nie można go zamienić w proszek. Powiedziano także, że były tam olbrzymie elektroniczne depozyty do banku w WTC. Gdzie, ach gdzie, podziały się te pieniądze? Nikt jakoś nic na ten temat nie mówi! Czy możesz powiedzieć, że był to ,,rabunek banku ... "?


16. George Orwell, w swojej klasycznej książce, 1984, stworzył opowieść, że lata temu wydawała się wybiegać „daleko do przodu". Dzisiaj, orwelowskie opisy społeczeństwa obłąkanego, o dwuznacznej mowie i tyranii, nie wydaje się być tak obcym. Akt patriotyczny zawiera tysiące stron (hmm, zastanawiam się czy to też nie zostało opracowane przed 9/11?) i pozbawia naszą konstytucję jej podstawowych praw. Pozwala policji na wejście do twojego domu, zabranie twojej własności i aresztowanie bez nakazu, ponadto pozwala na proces bez ławy przysięgłych.

Administracja twierdzi, że dotyczy to tylko 'terrorystów,' jednakże, definicja terrorysty nie została podana i jest wg uznania administracji. Biuro Bezpieczeństwa Narodowego jest wprost z podręcznika Adolfa Hitlera, a jej entuzjastyczny lider, pan Tom Ridge, wydaje się być pochłonięty swoją prawie nieograniczoną władzą. Wszystkie książki mogą być i pisane są, na tym niekonstytucyjnym, rażącym i niemoralnym zagarnięciu władzy. Następujące, dwie zacytowane wypowiedzi, naszego prezydenta są bardzo znamienne dla zachodzących wydarzeń:

Dołączona grafika"Gdyby to było dyktatorstwo, to byłoby o wiele łatwiej, oczywiście gdybym ja był dyktatorem."
George W. Bush, 18 grudzień 2001 roku, z programu telewizyjnego CNN.

"To nowe prawo, które podpisałem dzisiaj pozwoli na inwigilację całej sieci informacyjnej używanej przez terrorystów, włączając w to pocztę elektroniczną, Internet i telefony komórkowe."
Prezydent George W. Bush.


17. Od 9/11 asygnowanie wydatków wojskowych rośnie więcej niż o 60 miliardów dolarów i asygnowanie dla służb specjalnych do minimum 6 miliardów dolarów - a prawdopodobnie znacznie więcej. W ciągu całego tego okresu deficyt w bilansie handlowym wzrósł o więcej niż 40 miliardów dolarów, a tzw. „nadwyżka", jaką mamy na naszym operacyjnym budżecie rocznym, zamieniła się, znowu w największy deficyt. Ktoś - tzn. ty i ja - będziemy musieli płacić za to w postaci podatku lub zwiększonej inflacji.-jest to prosty fakt, o którym „chłopcy CFR" nie mówią wiele -być może dlatego, że są właścicielami banków, które zarabiają na tych pożyczkach.


18. Osama bin Laden - pamiętasz tego faceta w turbanie? Przez 6 miesięcy mogłeś widzieć jego twarz, cały czas na prawie każdym kanale, wtedy zaatakowaliśmy Afganistan i pan bin Laden nagle wyparował. Od listopada 2001 r. do stycznia 2002 r. telewizyjna stacja MSNBC, gazeta New Yorker i The Times, wszyscy drukowali artykuły, że pakistańskie tajne służby (ISI), które kierowane są bezpośrednio przez służby amerykańskie (CIA), przetransportowały samolotami kilka tysięcy członków al-Kajda i przypuszczalnie Osama z Afganistanu w bezpieczne miejsce. Jeżeli tak, jest to jeszcze jeden więcej poważny akt zdrady.

Jest także warte zanotowania podobieństwo pomiędzy 9/11 i co zdarzyło się w czasie wojennej burzy w 1991 r. Prawie przez rok 1991, my nie słyszeliśmy nic poza tym jakim despotą był Saddam Hussein. Nasz naród zużył wówczas blisko 100 miliardów dolarów, napad na Irak, rozbił jego armie, zniszczył infrastrukturę tego narodu i zabił ponad 100 tysięcy Irakijczyków. Bush senior kazał wówczas wojsku pozostawić Saddama w spokoju. Co to jest? Elita sprawująca władzę natomiast nie powiedziała tego, że Saddam Hussein, podobnie jak Osama bin Laden, byli atutami CIA oraz, że oni potrzebowali jego jako konia trojańskiego. Zapamiętaj moje słowa - jeżeli Osama nadal żyje, będzie on z powrotem na wiadomościach w niezbyt odległej przyszłości - kiedy będzie im potrzebny.


19. Mówiąc o Iraku: Bush, Cheney i reszta wojskowego, przemysłowego establishmentu, używała każdej dostępnej taktyki, aby uzyskać poparcie do zaatakowania Iraku. Ich wersja podaje, że Saddam zbudował olbrzymi arsenał broni masowego zniszczenia, łącznie z programem budowy tajnej broni dalekiego zasięgu. Problem z tą opowieścią polega na tym, że w 1991 r. zniszczyliśmy jego armie, niszcząc jej infrastrukturę i od tego okresu mieliśmy embargo i inspektorów w ich kraju. Przerażająca część tej historii, zgodnie z danymi Narodów Zjednoczonych, polega na tym, że od czasu wprowadzenia embargo, ponad 500 tysięcy irackich dzieci zmarło z głodu i braku lekarstw. (Aby potraktować sprawę konserwatywnie, powiedzmy, że prawdziwa liczba została mocno zawyżona o 500 % - to ciągle znaczy, że zmarło ponad 100 tysięcy dzieci. Saddam jest tyranem, podobnie jak wszyscy liderzy na Środkowym Wschodzie, a ja nie przepadam za Irakiem, ale ja wiem, że oni kochają swoje dzieci i rodziny dokładnie jak my). Saddam powtarzał wielokrotnie, że jego kraj otwarty jest na inspekcje i zgodnie z oświadczeniem wysokiego urzędnika ONZ, Scott Ritter'a, żołnierza piechoty morskiej i na dodatek republikanina Bush'a - Irak nie posiada żadnej z tych broni.


20. Och, wiele z tych informacji jest rzeczywiście... smutne i przygnębiające, wobec tego w ostatnim punkcie podamy coś, co powinno wywołać uśmiech - drwiący uśmiech.

• FBI oświadczyło, że nie mieli oni wcześniejszej informacji, ale w ciągu kilku dni po ataku mieli oni nazwiska i fotografie 19 porywaczy: Sherlock Holmes na sterydach nie mógłby być bliższy tego wyczynu

• FBI podało, że znalazło torbę Mahomed'a Atta, który przypuszczalnie nie zdążył na samolot - co za niewiarogodnie szczęśliwy przypadek dla przestępcy, oj zagalopowałem się. Ja miałem na myśli „urzędników śledczych". W tym podróżnym podręcznym bagażu były wszystkie rodzaje informacji - jest tylko pytanie, dlaczego porywacz, który zamierzał popełnić samobójstwo, zapakował swoją torbę podróżną i napełnił ją obciążającymi go dowodami?


• Ostatnia, ale nie mniej ważna informacja, kilka dni po 9/11 - komendant nowojorskiej policji mówi, że znaleziono paszport jednego z porywaczy - zdumiewające! Oni chcieliby, abyśmy uwierzyli, że papierowy paszport wyskoczył z jego płaszcza, wyleciał z samolotu, przeleciał przez ognistą kulę i czekał na ulicy, aby go znaleźć, nieuszkodzonym. Kto pisze takie bzdury?


zrodlo paranormalne.pl • 0

#2 Pogan

Pogan

  Nowy

 • 2 postów

Napisano 10 09 2006 - 11:58

amerykanie ściemniają , nie ufam im a nawet nie przepadam za nimi :D oni są najwiekszym złem , gdyby nie oni to irak rozwijał by sie w pokoju i bez zadnych akcji zbrojnych ;] tylko ze im chodzi o rope

 • 0

#3 Tolduś

Tolduś

  Początkujący

 • 40 postów

Napisano 10 09 2006 - 14:02

amerykanie ściemniają , nie ufam im a nawet nie przepadam za nimi ;] oni są najwiekszym złem , gdyby nie oni to irak rozwijał by sie w pokoju i bez zadnych akcji zbrojnych :D tylko ze im chodzi o rope


Amerykanie to zaduze slowo ja bym powiedzial ze nie amerykanie a ludzie ktorzy tam rzadza
 • 0

#4 genziutek

genziutek

  Pionek

 • 376 postów

Napisano 10 09 2006 - 15:42

Wszędzie chodzi o surowce mineralne. Wszędzie gdzie jest ropa naftowa zaraz pojawiają się amerykanie. Zaraz
zniosą visy polakom gdy się okaże że złoża ropy naftowej na dnie Bałtyku są obszerne. :D

 • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych