Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uwaga Poczta WP od dziś wymaga wskazania numeru telefonu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 18 03 2013 - 13:01

WP w wielkim stylu wprowadziło blokady dla użytkowników, którzy nie ustawili numeru telefonu w przypadku zapomnienia hasła. Od teraz nie można wysyłać wiadomości e-mail, tylko je odbierać co podważa sens korzystania z poczty jako "dwustronnego" źródła wymiany informacji.. jak dotąd nawet Google, który boryka się z ogromną ilością spamerów nie posunął się do wymagania podania numeru telefonu dla obecnych klientów tej poczty elektronicznej. Jak uważacie czy praktyki WP są uczciwe wobec klientów?

Użytkownik bipiw edytował ten post 18 03 2013 - 13:52

  • 0

#2 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 18 03 2013 - 17:41

Może to klasyczne działanie korygujące na często występujący problem.
Na Gmailu podałem swój numer telefonu, nie dostaję spamu itp., jedynie co jakiś czas (bardzo rzadko) weryfikuje mnie wysyłając sms z kodem do podania przy logowaniu.

  • 0

#3 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 19 03 2013 - 03:16

Na WP działa to jak to w Polsce, po wypełnieniu pola i aktywacji nadal nie mozna wysyłać wiadomości, pojawia się komunikat: "Zgodnie z polityką antyspamową wymagamy weryfikacji numeru telefonu komórkowego. Przejdź do profilu".
  • 0

#4 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 19 03 2013 - 18:34

Szczerze, jak dla mnie istnieją tylko dwie liczące się poczty - Gmail i Yahoo. To pierwsze na internetowe śmieci, druga do prywatnej komunikacji. Na o2 przychodzą tony spamu, onet był mi niewygodny, a WP zraziła mnie kilka dobrych lat temu i już potem nie korzystałem.
  • 0

#5 tonson

tonson

    Początkujący

  • 62 postów

Napisano 20 03 2013 - 10:21

Zawsze mozna podac jakis lewy numer telefonu :P noc chyba że przychodzi jakiś kod weryfikujący na ten telefon... w sumie dla mnie poczta wp się nie liczy...
  • 0

#6 Sicknature

Sicknature

    A$AP Rocky - Peso

  • 1 648 postów

Napisano 20 03 2013 - 10:38

ja mam na interi i mnie spam nie zasypuje
  • 0

#7 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 20 03 2013 - 18:01

Do d**y ta poczta, trzy dni rozwiązują już mój problem i rozwiązać nie mogą, a korespondencja z ich administracją techniczną przypomina rozmowę z automatem dodatkowo lekko upośledzonym(admin Wojtek niewiadomo kto, bo nazwisk już nie podają). Chyba rzeczywiście trzeba poświęcić jeden dzień, aby pozmieniać swoje maile na gmail.

W końcu się udało, ale bez facebooka w dzisiejszych czasach się nie obędzie. Trzeba zawsze pisać na fb jeśli liczymy na szybką odpowiedź, zapewne pracownicy częściej tam zaglądają niż do swojej skrzynki pocztowej.
  • 0

#8 MamyBeke

MamyBeke

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 21 03 2013 - 12:24

WP zablokowała mi konto z niewiadomej przyczyny, 3 tygodnie czekałem na odpowiedź i nic.
Dodam, że konto to miało ponad 7 lat, jestem zawiedziony ich działaniem.
  • 0

#9 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 11 08 2013 - 22:38

ja mam poczte na onecie muszę przyznać że nie ma zadnej weryfikacji, ale co do spamu to dziennie mam ze 25sztuk wiadmości od róznych nadawców. zmienił bym  ją ale zdecydowanie za dużo firm ma ten adres email :(


  • 0

#10 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 12 08 2013 - 13:26

Można połączyć w Gmailu, ale jak ma się po kilka tysięcy wiadomości na WP to powstaje szybko niezły śmietnik. Poza tym wtedy dalej otrzymywać będziemy mnóstwo spamu, bo Google ich nie będzie filtrował(tak myślę..).



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: poczta WP Wirtualna Polska poczta elektroniczna



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych