Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ulepszenie starego komputera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 swiesiul

swiesiul

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 18 11 2012 - 14:05

Witacje kochani.

Otóż mam komputer ha! I jest on staryyy jak świat.


Typ procesora
AMD Athlon XP, 1800 MHz (13.5 x 133) 2200+

Nazwa płyty głównej
ASRock K7S41GX

Ram
1023 MB DDR2

Grafika
nVIDIA GeForce4 MX 440 with AGP8X (MSI MX440-8X) 64mb


Nie mam pieniędzy na to żeby kupić sobie nowy dobry komputer. Jednak chciałbym czasami móc sobie zagrać w jakąś nowszą gierkę od call of duty 1. FIFA 07 czy GTA SA.
Dlatego proszę was o radę co mogę do niego dokupić/podkręcić aby poleciał mi już cal 2 o 4 nie marze:D Ale gdyby dało się z tego co mam wycisnąć tak żeby cal4 działał too super. Ogólnie coś nowszego. Myślę, że mogę jakieś 200/250zł wydać na ulepszenie.
Wiem, że ram i grafike trzeba będzie kupić nową. Co do ramu to najmniejszy problem, ale co do karty graficznej już tak. Na jaką zmienić. Na allegro jest parę używek.
I procesor. Czy mogę go sobie od tak zminieć na jaki chce ? Czy to zależy od płyty głównej? Pozdrawiam. Z góry dziekuję za pomoc.

  • 0

#2 AlkoKolekcjoner

AlkoKolekcjoner

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 18 11 2012 - 17:00

Z tym komputerem nic już nie zrobisz i ładowanie w niego jakiejkolwiek kasy jest kompletnie bez sensu (osobiście nie dołożyłbym do niego nawet 50 zł). Za 200-250 nic nie podziałasz, ale jeśli przeznaczysz około 500-600 zł, to możesz spokojnie kupić używany komputer z procesorem C2D lub jak będziesz miał troszkę szczęścia i wytrwałości C2Q. A tego typu komputer da Ci już o niebo większe możliwości, zarówno jeśli chodzi o codzienną na nim pracę, jak i o gry które będzie można na nim uruchomić.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: ASRock K7S41GX



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych