Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukamy redaktorów do GigaDownload.net.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 GigaDownload

GigaDownload

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 02 11 2008 - 22:05

Serwis GigaDownload.net.pl poszukuje odpowiedzialnych administratorów do prowadzenia downloadu darmowych i legalnych programów.

Dołączona grafika



Poszukujemy:
- 1 osoby do dodawania nowych programów
- 1 osoby do pisania opisów
- 1 osoby do obu powyższych czynności


Wymagamy:
- trochę wolnego czasu, pół godziny do godziny dziennie wystarczy w zupełności
- ukończonej szkoły podstawowej
- dobrej znajomości j. polskiego (w przypadku pisania opisów)
- małego obeznania w temacie


Oferujemy:
- darmowy alias e-mail w domenie @gigadownload.net.pl, np. twojnick@gigadownload.net.pl
- wpisanie na listę redakcji
- darmowe kody na boo.pl, częstotliwość podawania zależna od aktywności oraz środków z reklam
- odpowiednia ranga na forum - Redaktor Download'u
- pracę w bardzo miłym zespole, który składa się aktualnie z 4 osób (15-17 lat)

Serwis jest bardzo często odwiedzany, nasze statystyki (GA) notują dzienny ruch na poziomie 2300-2600 odwiedzin / 5800-6200 odsłon na dzień. Przypomnę, że to tylko statystyki dla samego downloadu (strony głównej). Daje to ruch w postaci 70000-80000 odwiedzin miesięcznie i tak liczba stale rośnie.



Szczególnie czekamy na młode talenty, które chcą tworzyć dobry serwis internetowy, a nie chcą tego robić na własną rękę.



Swoje propozycje proszę pisać na meila redakcja [małpa] gigadownload.net.pl



Pozdrawiam, Główny Administrator Kukis
GigaDownload.net.pl

  • 0

#2 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 02 11 2008 - 22:18

od jakiego wieku ??

  • 0

#3 GigaDownload

GigaDownload

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 02 11 2008 - 23:18

ukończonej szkoły podstawowej


Jesteśmy zainteresowani szczególnie osobami w wieku gimnazjalnym ze względu na ilości czasu do dyspozycji :(
  • 0

#4 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 03 11 2008 - 00:10

W gimnazjum czas.? Szukaj w podstawówce :(
W gim wszyscy piją, a potem jest lic gdzie wszyscy piją i ćpają.. W podstawówce piją nieliczni więc tam jest najwięcej wolnego czasu :)
  • 0

#5 Bardock

Bardock

    Ocean of Apathy

  • 985 postów

Napisano 03 11 2008 - 00:22

Ewentualnie żłobek pozostaje. :(
  • 0

#6 GigaDownload

GigaDownload

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 03 11 2008 - 18:03

Jestem świeżo po gimnazjum, więc dobrze wiem jak "dużo" było nauki. Co do nałogów to norma w gimnazjach, jednakże są osoby nazwijmy to normalne... a ja mogę być tego żywym przykładem :(

Co do ukończenia podstawówki... bardziej miałem na myśli wiek dojrzałości, żeby redaktor mi nie odpisywał "ZiOmKu ZroBie" albo jakieś zangielszczenia... co prawda są osoby w wieku >14, które dobrze znają się na temacie.


Co do ograniczenia do 3 osób w ogłoszenia powyżej - aktualnie w redakcji są 4 osoby (15-17 lat) + dwie co będą na okresie próbnym. Oczywiście mogę przyjąć więcej osób jak będą takie osoby, które będą chciały non-profil pomóc w rozwijaniu serwisu... więc dla mnie problem 7-9 redaktorów nie istnieje, jeżeli będą to osoby odpowiedzialne.

Zgłoszenia proszę wysyłać pod adres e-mail podany w pierwszym poście, dając w nim np. wiek, doświadczenie i rzeczy zrobione w Internecie (strony www, ale mogą to być profile na forach).


Pozdrawiam
  • 0

#7 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 03 11 2008 - 20:04

A można się załapać do jeszcze jakiejś rangi.? Bo te powyższe trochę mi nie pasują.. Jest coś innego.?
  • 0

#8 GigaDownload

GigaDownload

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 08 11 2008 - 00:39

Jak już gdzieś czytałem to "administrator serwisu != administrator/moderator forum".

Co do zwykłych rang na forum to zmienić nazwę jeżeli się komuś nie podoba ;]

Ogłoszenie nadal aktualne, potrzebujemy jeszcze 1-2 redaktorów.
  • 0

#9 GigaDownload

GigaDownload

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 20 02 2009 - 12:49

Ogłoszenie nadal aktualne :lol:


Teraz odnotowujemy "trochę" więcej odwiedzin - mamy miesięcznie 135 tysięcy odwiedzin (367 tysięcy odsłon) - wszystko oczywiście wygenerowane przez użytkowników, których było przez ostatnie 30 dni bagatela 117 tysięcy. :D [dane z G. Analytics]

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych